Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obniżka cen PlayStation 3 stała się faktem?

41 postów w tym temacie

1300 zł PS3 160GB + 2 gry to nawet niezły deal. Sam ma zamiar kupić PS3 i nie wiem czy czekać na slima czy na brać obecną wersję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 12:45, Laston napisał:

1300 zł PS3 160GB + 2 gry to nawet niezły deal. Sam ma zamiar kupić PS3 i nie wiem czy
czekać na slima czy na brać obecną wersję :/


Slim pewnie będzie droższy, nawet nie jest jeszcze oficjalnie zaprezentowany, więc cena jest tym bardziej nieznana. Nie wiem, czy dobrze szacuję ale spodziewam się wydatku nawet do 2 tyś zł.

Nie ma co patrzeć na obniżenie kosztów produkcji PS3 o 70 % i łudzić się, że Slim będzie tak samo tani, bo będzie on budowany na innych, "kompaktowych" częściach i akcje savingowe dla PS3 Slim tak na prawdę zaczną się raczej po jego premierze. Jeśli Sony zaskoczy niską ceną, to nie mam nic przeciwko :P

Więc polecam Ci kupić normalne PS3, ale najwcześniej we wrześniu. Wielkie obniżki cen w Polsce mają to do siebie, że strasznie długo trwają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że cena nie powinna mieć największego znaczenia w wyborze sprzętu ale jednak im niższa tym lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 13:10, Pile napisał:

Myślę że cena nie powinna mieć największego znaczenia w wyborze sprzętu ale jednak im
niższa tym lepsza.


Cena ma ogromne znaczenie, właśnie przez ten mankament związany z kłopotami finansowymi w dalszym ciągu nie zakupiłem PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste że SLIM będzie droższy. Przecież muszą na czymś zarobić a cena 499 Euro czyli 2000 zł to nie jest powód żeby czekać na tą wersję. Ale na razie to cena nieoficjalna no ale ziarnko prawdy musi w tym być. Co ciekawe na Amazonie już zdjęli PS3 SLIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy z tymi 2000 zł.
Powróżę sobie i napisze, że PS3 będzie kosztowało po obniżce jakieś niecałe 1000 zł u nas a za Slima zażyczą sobie około 1500-1600 ;)
Taka cena na start byłaby w miarę strawna. I bundle packi z Uncharted 2 i GT5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 13:53, LittleBigLegend napisał:

Ja swoją PStrójkę kupiłem za 1700zł razem z grą i 2 padami i kabelkiem HDMI ;]
ww3pl - ostatnio w Saturnie była promocja na PS3 - 999zł wersja 40GB ;]


Wersje 40GB są złośliwe i mogą paść (dziwne? No niiestety tak jest), polecam 80GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 13:55, MisioKGB napisał:

Wersje 40GB są złośliwe i mogą paść (dziwne? No niiestety tak jest), polecam 80GB.

Bez przesady - możliwa jest awaryjność ("starszych wersji") czyli tak zwany YOLD lecz procentowo jest to nie więcej niż 5-10% ze stu. Sam mam 80GB i nie narzekam - to najlepsza wersja ale kosztuje dużo bo 1200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa. 40GB mogą paść, a 80GB już nie ? Dziiiiwne...

Sam mam 40-tke i nie narzekam. Znam też wiele osób z tym modelem konsoli i jest tak samo awaryjny jak i inne.

No i jakby nie było, od czegoś jest ta 2-letnia gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować