Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TeleGRAM - informacje ze świata gier w pigułce (05.08)

12 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 15:19, Tom_pl napisał:

Osobiście czekam na Championship Manager 10, i Battlefield: Bad Company 2 moje ulubione
;]

Chciałeś chyba napisać Football Managera... prawda? Bo nie wierzę że ktoś jeszcze się nabiera na nazwę ''Championship Manager'', po tylu latach od przejęcia tej marki przez kompletnych amatorów, robiących takie kaszany które obok porządnych managerów (jak stare dobre CeeMy, czy nowsze FeMy) nawet nie stały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 15:49, misioo napisał:

> Osobiście czekam na Championship Manager 10, i Battlefield: Bad Company 2
moje ulubione
> ;]
Chciałeś chyba napisać Football Managera... prawda? Bo nie wierzę że ktoś jeszcze się
nabiera na nazwę ''Championship Manager'', po tylu latach od przejęcia tej marki przez
kompletnych amatorów, robiących takie kaszany które obok porządnych managerów (jak stare
dobre CeeMy, czy nowsze FeMy) nawet nie stały.


Zgadza się kolego Football Managera 10 ;) Ea co prawda przejeła tą markę, ale muszę powiedzieć że ta ostatnia odsłona 09 nawet mi się podoba w porównaniu do pozostałych.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe Simsy jak na exclusive''a na PC, to sprzedały się całkiem nieźle. Widać ludzie nie wiedzą co kupują, albo lubią grać w niedopracowane gry - ich sprawa. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy Sims 3 a Sims 2, to bym wybrał Sims 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 16:49, Tom_pl napisał:

Zgadza się kolego Football Managera 10 ;) Ea co prawda przejeła tą markę, ale muszę powiedzieć
że ta ostatnia odsłona 09 nawet mi się podoba w porównaniu do pozostałych.

Pozdrawiam

EA wydaje FIFA Manager, to jeszcze co innego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzedaży The Sims 3 to wiadomo największy symulator życia. Ludzie kupują ale nie wiedzą jaka ta edycja jest okrojona/mało przedmiotów = kolejne dodatki = dodatkowa kupa kasy dla EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 19:54, misioo napisał:

> Zgadza się kolego Football Managera 10 ;) Ea co prawda przejeła tą markę,
ale muszę powiedzieć
> że ta ostatnia odsłona 09 nawet mi się podoba w porównaniu do pozostałych.
>
> Pozdrawiam
EA wydaje FIFA Manager, to jeszcze co innego... ;)


No tak hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować