Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rage - nowe screeny

14 postów w tym temacie

Grafika ładna. Na niektórych screenach ociera się o cell shading :D
Czekam na grę i na newsy. Także o doomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John Carmac to jest gość. Obecnie nad silnikami graficznymi pracują całe pokaźne studia, a on dalej siada samotnie do komputera i opracowuje nowe technologie. Mega-texture prezentuje się świetnie, otwarte przestrzenie wręcz powalają. Wbrew temu co niektórzy myślą spodziewałbym się stosunkowo niedużych wymagań. Skoro x360 ma to uciągnąć w 60 klatkach? Taki FC2 działał przy zaledwie 25, a na pc wymagań aż tak strasznych nie miał.
Mimo wszystko jednak, z cały szacunkiem do id i Johna najbardziej oczekiwanym przeze mnie tytułem w mad maxowych klimatach jest Borderlands. Zapowiedź ton losowo generowanych broni, rpg''owego rozwoju bohatera i co-opu dla 4 graczy kręci mnie bezgranicznie. Jeśli tylko premiery nie będą zbyt blisko siebie, to pewnie rzucę się na oba tytuły. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli

Dnia 07.08.2009 o 16:57, jeremim napisał:

tylko premiery nie będą zbyt blisko siebie, to pewnie rzucę się na oba tytuły. :]


Don''t worry, Borderlands wychodzi jeszcze w tym roku - w październiku :) Jeśli oczywiście nie dołączy do grona gier przesuniętych na 2010, wtedy faktycznie może trafić na Rage''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 16:57, jeremim napisał:

John Carmac to jest gość. Obecnie nad silnikami graficznymi pracują całe pokaźne studia,
a on dalej siada samotnie do komputera i opracowuje nowe technologie.

Eee, Carmack samotnie to teraz chyba na WC siada, a nie przy komputerze ;] Bez przesady, aż takim geniuszem to on nie jest (z całym szacunkiem dla niego), żeby taki silnik samemu robić. Zdaje się, że już Q1 engine (id tech 2?) nie był jego wyłącznym dziełem (optymalizacje dla procków w assemblerze robił ktoś inny - to wiem na pewno).
Spójrz choćby do PDFa - nie napisał go Carmack ;)

Co do screenów - prawie jak fotoreal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygląda elegancko... ale nie sama grafa czyni grę hitem...

co do tych 60 FPS... czy to na PS3 też?? bo nie wiem czy o tą grę chodziło czy nie ale wydaje mi się że słyszałem iż na PS3 60 FPS nie będzie bo układ graficzny nie daje rady... nie pamiętam kto tak stwierdził i o jaką gre chodziło... ale możliwe że o Rage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borderlands vs Rage - może być ciekawie. Jeśli obie gry okażą się świetne mogę mieć ''problem'' z wyborem ;) Szczęście, że premiery nie są blisko siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 20:28, Arczir2d2 napisał:

wygląda elegancko... ale nie sama grafa czyni grę hitem...

co do tych 60 FPS... czy to na PS3 też?? bo nie wiem czy o tą grę chodziło czy nie ale
wydaje mi się że słyszałem iż na PS3 60 FPS nie będzie bo układ graficzny nie daje rady...
nie pamiętam kto tak stwierdził i o jaką gre chodziło... ale możliwe że o Rage

Na razie PS3 wyciąga 20-30 FPS.

Ale ID uspokaja, że będzie 60 FPS na wszystkich platformach. Może to i dobrze ale IMO po zagraniu w CoD 4 na PS3 w 60 FPS nie pasuje mi to jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2009 o 23:33, Slappy napisał:

Na razie PS3 wyciąga 20-30 FPS.

Ale ID uspokaja, że będzie 60 FPS na wszystkich platformach. Może to i dobrze ale IMO
po zagraniu w CoD 4 na PS3 w 60 FPS nie pasuje mi to jakoś.


mógłbyś wyjaśnić? bo nie grałem CoD4 na PS3 i nie mam takiej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować