Zaloguj się, aby obserwować  
mati285

Flash Forward - nowy hit stacji ABC?

9 postów w tym temacie

24 września stacja ABC startuje ze swoim nowym serialem. Nazywać się ma "Flash Forward" i będzie oparty na powieści Roberta J. Sawyera o tym samym tytule. Produkcja ta ma w założeniach dorównać popularnością największemu hitowi stacji czyli serialowi Lost , a także (o ile oczywiście zostanie ciepło przyjęta przez widzów) zapełnić po nim lukę, gdy już zostanie zakończony. Ambitne plany, a czy są szanse na ich realizację? Moim zdaniem tak, bo serial zapowiada się ciekawie. Wszystko ma się kręcić wokół tytułowego Flash Forwardu czyli wydarzenia podczas, którego cała ludzkość na 2 minuty i 17 sekund straciła przytomność i przeniosła się myślami sześć miesięcy w przyszłość, widząc samych siebie w owym czasie. Jak się okaże nie dla każdego wizja tego co stanie się za pół roku będzie szczęśliwa. Pytanie tylko czy można zmienić swoje przeznaczenie?
Za serial odpowiada David S. Goyer - współtwórca scenariuszy do takich filmów jak "Batman: Początek" czy "Mroczny Rycerz", a wystąpić mają w nim m.in. Joseph Fiennes ("Zakochany Szekspir" Wróg u Bram"), John Cho ("Star Trek"), Jack Davenport ("Piraci z Karaibów"), Zachary Knighton ("Autostopowicz"), a także znani fanom serialu Lost Dominic Monaghan oraz Sonya Walger. Na razie zaplanowany jest pierwszy sezon serialu liczący 13 odcinków.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=25kXHgWg938

Myślę, że warto się przyglądać temu projektowi. Jeżeli znajdzie uznanie w Stanach to niebawem zawita z pewnością i w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł na fabułę świetny - można go różnorako poprowadzić, wprowadzić wiele wątków, postaci i w ogóle. Oby tylko nie był tak rozwleczony jak Zagubieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek, bo serial jest już dawno na AXN.

Bardzo dobry serial, jednak zbyt próbują z niego zrobić nowych "Zagubionych" i im to nie wychodzi. Całość jest bardzo ciekawa, ale odcinki ciągną się i zmniejszają akcję. Pomimo tego polecam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2010 o 22:24, Czarek-k napisał:

Szkoda, że anulowali serial. Zostanie bez zakończenia po finale pierwszego sezonu.


Czy ja wiem, jakieś zakończenie jest - dosyć otwarte

Spoiler

(data 2015 daje możliwość kontynuowania serialu za jakiś czas)

. Fakt faktem szkoda ze tylko takie zakończenie, ale co zrobić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2010 o 19:25, Paoro napisał:

> Szkoda, że anulowali serial. Zostanie bez zakończenia po finale pierwszego sezonu.


Czy ja wiem, jakieś zakończenie jest - dosyć otwarte

Spoiler

(data 2015 daje możliwość kontynuowania
serialu za jakiś czas)

. Fakt faktem szkoda ze tylko takie zakończenie, ale co zrobić
;P

Takie zakończenie jest, bo twórcy jeszcze w tedy nie wiedzieli, że ścinają serial. Mam nadzieję, że za jakiś czas nakręcą kontynuację, bo pomysł był dobry, oraz zostało jeszcze wiele otwartych wątków(mapa Frosta, Gabriel, Lloyd i Olivia). Będę czekał na 2 sezon aż do 2015 r. xD

Spoiler

Ciekawe kogo znaleziono w wizji Charlie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2010 o 14:40, Czarek-k napisał:

Spoiler

Ciekawe kogo znaleziono w wizji Charlie?


Spoiler

Uważam że w związku z tym że serial się kończył i głupio by było jakby się nie wyjaśniło co z Markiem to zrobili że Charlie znając datę kiedy będzie miał miejsce przebłysk, w odpowiedniej chwili powiedziała że go znaleźli, ale jeśli nie to, to nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować