Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen nie poleci do Australii

29 postów w tym temacie

Takie restrykcje ? Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego po Australii, bardziej taki stan rzeczy pasuje do Chin. Czyli mam rozumieć, że w Australii nie można kupić także żadnej części GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek seksualny jest silnie zarysowany, ale nigdy nie przedstawiony na ekranie. Wiele postaci pali narkotyk o nazwie "brugleweed". W dialogach da się słyszeć wulgaryzmy"

Trzy litery: WTF?

W Gothicu 2 też była Czerwona Latarnia w porcie, najemnicy palili bagienne ziele (nie tak dobrej jakości jak z pierwszej części, oj nie), o przekleństwach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amperomierz, być może zmieniła się polityka co do gier albo co innego.
Co do bagiennego ziela , to w modzie Mroczne Tajemnice do Gothic 1, jest joint, po którym zasypiasz od razu :)
Dark_elves wychodzi na to że jak Risena nie dopuszczają z powodu lekkich scenek erotycznych i palenia fajek , to GTA tym bardziej . Chyba nie trzeba wymieniać dlc. GTA jest od 18+ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, a ciekawe czy zakazali też w Australii Wiedźmina, bo jakby nie patrzeć esks też tam jest, wulgaryzmów masa Tylko patrzeć jak nasz "cudowna" Unia Europejska zacznie naśladować Australię, już nam przecież wzięła żarówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bagiennego ziela raczej z gry by się wyciąć nie dało, ale scenki erotyczne już prędzej (kiedy jakiś Australijczyk umówi się z prostytutką w Risenie na ''hot coffee'', mógłby pojawiać się tylko czarny ekran, a w zamian, że gracz nie mógł obejrzeć sceny to dostawałby na koniec +5 do zręczności za odbyte przez bohatera "czynności", których nie mógł ujrzeć gracz ;D). Szczerze mówiąc to szkoda mi tych ludzi, którzy tam mieszkają i nie mogą sobie pograć w wiele ciekawych gier (których nie wypuszczenie na rynek jest grubą przesadą) nawet jeśli są dorośli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować