Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 5 Prologue sprzedaje się całkiem nieźle

13 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

Polyphony Digital to mistrzowie marketingu - z pewnością można tak stwierdzić jeśli weźmiemy pod uwagę, że sprzedają nam wersje demonstracyjne swoich gier, a miliony graczy je kupują. Poniżej, kilka danych dotyczących sprzedaży Gran Turismo 5 Prologue oraz wszystkich tytułów serii.

Przeczytaj cały tekst "Gran Turismo 5 Prologue sprzedaje się całkiem nieźle" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie winię graczy, którzy to kupują, ale co do PD i sprzedaży tych cholernych demek (pamiętam jeszcze na PS2 jak mój kumpel z sieci sprowadzał...) - żal, żal, żal! I życzę im, żeby to się kiedyś na nich mocno odbiło, tak jak na Blizzardzie i tym cholernym WoW-ie (i mówi to wieloletni zapaleniec WoW-a, który ma dość olewackiej postawy Blizzarda). SC ani widu, Diablo ani widu (i nie mówcie mi, że to dlatego, że chcą te gry dopieścić, czasu nie mają na nie), lagi w Dalaranie, kłopoty z wejściem do instancji i wiele, wiele innych rzeczy, które mnie irytują- zomg... Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mają czasu? Przez WoW?
Tak się składa, że każdy developer (a przynajmniej tak duży jak Blizzard) posiada kilka ekip, z których każda pracuje nad innym projektem, dzięki czemu takie prace nad WoWem absolutnie nie kolidują z dopieszczaniem StarCrafta II.
"Dzielone osoby", które robią w obu projektach owszem, są - ale można policzyć je na palcach jednej dłoni.
Także, co, mamy płakać, że rzeczywiście chcą dopieścić Diablo i SC2? Co prawda World of Warcraft troszku skiepścił się dla mnie z nowym WotLK, ale cała reszta gier była na przyzwoitym poziomie.
Te ''lagi w Dalaranie'' i inne sprawy kieruj do oddziału Blizza odpowiedzialnego za WoW. Z resztą... czy najnowsza łatka nie rozwiązała tych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

palpatine kusisz, oj kusisz. ;)

Niedawno kupiłem PS2, grałem na padzie w GT4 i muszę powiedzieć, że bez kierownicy ani rusz niestety.
Później staje się to męczące, samochody robią się "za szybkie" na pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@sc PS2 ma beznadziejnego pada w porównaniu do Xboxa ze spustami, które idealnie sprawdzają się w Forzie Motorport. Ogólnie po przygodzie z xboxem kupiłem ps2 specjalnie dla GT4 i okazało się, że tak gra jest nie realistyczna i beznadziejna. Ciekawe jak jest z GT5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 09:55, sc napisał:

palpatine kusisz, oj kusisz. ;)

Niedawno kupiłem PS2, grałem na padzie w GT4 i muszę powiedzieć, że bez kierownicy ani
rusz niestety.
Później staje się to męczące, samochody robią się "za szybkie" na pada.



Gra na padzie mija się z celem ;). Wiem już teraz na pewno, że na GT5 będę jeździł tylko i wyłącznie na kierownicy. W końcu to symulator i już na Prologu widać, że tak jest faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny sposób wypuścić płatne demo , a poźniej dopiero pełniaka. Zarobimy przecież więcej. Grałem kiedyś w GT 4 na ps2 i kompletnie mi sie nie podobało. Trasy bez polotu , po prostu nic się tam nie dzieje , ot tak sobie jedziesz.
Grid na chwilę obecną jest najlepszą wyścigówką , widać ducha rywalizacji gdzie startuje 18 samochodów. Na padzie da się grać we wszystkie wyścigówki , to na klawiaturze sie nie da . Spróbuj na klawie przejechać okrążenie w Gridzie albo w Dircie. A jak w GT 5 nie da się grać na padzie to EPIC FAIL bo mało osób ma kierownicę. A poza tym jak chce zagrać w dobry symulator to odpalam GTR Revolution na PC (gdzie są najlepsze symulatory) i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:48, mistshoo napisał:

Fajny sposób wypuścić płatne demo , a poźniej dopiero pełniaka. Zarobimy przecież więcej.
Grałem kiedyś w GT 4 na ps2 i kompletnie mi sie nie podobało. Trasy bez polotu , po prostu
nic się tam nie dzieje , ot tak sobie jedziesz.
Grid na chwilę obecną jest najlepszą wyścigówką , widać ducha rywalizacji gdzie startuje
18 samochodów. Na padzie da się grać we wszystkie wyścigówki , to na klawiaturze sie
nie da . Spróbuj na klawie przejechać okrążenie w Gridzie albo w Dircie. A jak w GT 5
nie da się grać na padzie to EPIC FAIL bo mało osób ma kierownicę. A poza tym jak chce
zagrać w dobry symulator to odpalam GTR Revolution na PC (gdzie są najlepsze symulatory)
i jazda.

Płatne demo nic nowego. Poprzednie GT też tak miały no chyba że się mylę to przepraszam. Na klawiaturze nie da się grać? Co ty bredzisz. U kolegi grałem w GRID na klawiaturze i grało mi się znakomicie tylko trzeba mieć wyczucie. Zresztą jak chcesz mieć najlepszy kontroler do wyścigówek to tylko kierownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 12:48, mistshoo napisał:

Fajny sposób wypuścić płatne demo , a poźniej dopiero pełniaka.

PD kiedyś zrobiło tak samo z GT 2002 Tokio - Genewa

Dnia 12.08.2009 o 12:48, mistshoo napisał:

Grid na chwilę obecną jest najlepszą wyścigówką , widać ducha rywalizacji gdzie startuje
18 samochodów.

Tu się zgadzam

Dnia 12.08.2009 o 12:48, mistshoo napisał:

Na padzie da się grać we wszystkie wyścigówki , to na klawiaturze sie
nie da . Spróbuj na klawie przejechać okrążenie w Gridzie albo w Dircie.

Tak jak Dante powiedział, to nie jest nic niemożliwego, choć to zależy chyba od ustawień w komputerze, bo zdaje się że każdy ma jakieś inne. Ja gram na początku na klawierze i jakoś nawet w multiplayerze sobie radze.

Co do tematu - GT 5 jeszcze w tym roku? Nie liczyłbym na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować