Zaloguj się, aby obserwować  
Krol_Jabol

SWAT 4 Syndykat temat ogólny

73 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2006 o 17:30, boski PL_MODED napisał:

czy jest tu moderator? admin?

Jest ich pełno,ale nie zawsze kiedy tego chcemy.
Spokojnie,prędzej czy poźniej moderator zwroci mu uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jest zaczynasz pisac o pierdolach i nabijac posty odpowiadajac na moje a teraz wolasz admina , nieladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 20:13, Indrid Cold napisał:

co jest zaczynasz pisac o pierdolach i nabijac posty odpowiadajac na moje a teraz wolasz admina
, nieladnie...


Pisze do ciebie o pierdołach jak człowiek,a ty wyzywasz go od pedziów, i jeszcze sie dziwisz że moda albo admina woła.I ty masz rangę przodownika?Jakim cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 20:13, Indrid Cold napisał:

co jest zaczynasz pisac o pierdolach i nabijac posty odpowiadajac na moje a teraz wolasz admina
, nieladnie...

po prostu nie lubie chamstwa i prostactwa, ktore bardzo udanie reprezentujesz swoja "nieskromna" osoba ;-)

w poscie o ktory sie tak uczepiles wyrazilem tylko rozbawienie tym co przytoczyles... SWAT jest jedna z najbardziej zasyfionych gier - przez "piratow" i "cziterow" zabijajacych przyjemnosc z gry!

ty piszesz o swoich wnioskach z tego co przeczytales na oficjalnym forum... mhmmm... "pic" niekompatybilnosci jest taki, ze "warezowe" obrazy byly i sa kompatybilne... niekompatybilna byl wersja wydana przez CDP... powod?! najprawdopodobniej male niedopatrzenie programistow pracujacych przy polskiej lokalizacji... jednak szybko zareagowali po zgloszeniach problemu przez graczy i za to im chwala :D

postow nie nabijam bo nie ma po co?! no chyba, ze ty sie boisz, ze ktos szybko cie przeskoczy ;-)

OT: czy w grze w SWAT nalezysz to tej "cudownej" grupy graczy, ktorzy czesta pisza: "to byl moj areszt? zabiles mi areszta!" anastepnie "tazujesz" tego co ci "podebral punkty"???

to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie obchodzi mnie to forum jak kazde inne i pisze co mysle bez ogrodek i mieszam z blotem kazdego gnoja ktoremu niechcacy udalo sie nabic posciora na moim komentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwyrazniej powineines wyjsc na podworko, przewietrzyc sie a nie meczyc innych swoimi wymicinami. masz tu za malo autorytetu jesli tu jakikoliek istnieje by mnie pouczac a jesli zwracasz uwage na tutejsze rangi to tylko swiadczy o twoim poziomie inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 14:32, Indrid Cold napisał:

nie obchodzi mnie to forum jak kazde inne i pisze co mysle bez ogrodek i mieszam z blotem kazdego
gnoja ktoremu niechcacy udalo sie nabic posciora na moim komentarzu.

zaprzeczas sam sobie... jak mozna nabic posta na forum niezliczajacym ich iloscie... ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ty nabijasz posty a ze jestes z tych gnojkow co sluchaja tylko slow wbijanych w leb piescia bo nie zdarzylo do ciebie dotrzec na czas co powiedzialem. I zreszta widac zgubiles juz swoj impet bo czepiasz sie tylko moich slow od drugiego juz postu. ps. ale gratuluje tej wymyslonej i ubranej w fabulke historyjki jak to rzekomo te twoje posciska do mojej osoby mialy jakikolwiek sens merytoryczny a nie byly proba dziecinnego wyprowadzenia mnie z rownowagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile jest misji w grze? Znaczy,czy jest długa czy nie? Ktoś już przeszdł ją? Ile czasu zajęło ukończenie jej?
Zastanawiam się czy warto kupić.

Indrid Cold ; boski PL MODED --> Musicie się tak kłocić? Cała strona w waszych gniewnych postach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM ZE SWAT 4 SYNDYKAT 3-4 GODZ CHODZI MUJ SERW..... NA NECIE.Z MOJEGO KOMPA ROBIE DEDYKOWANY I WYWALA MI CAŁEGO SERWA TAK SAMO JEST JAK NIE ROBIE DEDYKOWANEGO.WYSKAKUJE:BŁĄD KRYTYCZNY ITD ITP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:08, Darkstar181 napisał:

Wie ktoś ile jest misji w grze? Znaczy,czy jest długa czy nie? Ktoś już przeszdł ją? Ile czasu
zajęło ukończenie jej?
Zastanawiam się czy warto kupić.

Indrid Cold ; boski PL MODED --> Musicie się tak kłocić? Cała strona w waszych gniewnych
postach...


Misji w dodatku jest tylko 7,ale kupić warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 20:08, Darkstar181 napisał:

Wie ktoś ile jest misji w grze? Znaczy,czy jest długa czy nie? Ktoś już przeszdł ją? Ile czasu
zajęło ukończenie jej?
Zastanawiam się czy warto kupić.

Indrid Cold ; boski PL MODED --> Musicie się tak kłocić? Cała strona w waszych gniewnych
postach...

gra jest krotka i prosta. przeszedlem ja w dwa dni grajac chyba 5 godzin w sumie. jak nie bedziesz gral w multi to sobie ja daruj. szkoda kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem, tylko nie wiem czego szukać jako przyczyny. Na komputerze mam zainstalowany zarówno SWAT4 jak i dodatek Syndykat, SWAT4 działa bez zarzutu, wszystko śmiga, aż miło, za to dodatek się nie odpala w ogóle, to znaczy zaczyna się uruchamiać i tak się zatrzymuje na czarnym ekranie... I tak dalej nie idzie, nawet nie mogę kombinacją alt+tab przełączyć na ekran windowsa (blokada karty graficznej chyba, bo operacje wykonuje, ale na ekranie ciemność). obraz windy mi wraca dopiero po przejściu w stan uśpienia i ponownym wybudzeniu kompa. Proces dodatku wtedy zajmuje około 160MB pamięci, ale da się usunąć i można do windowsa powrócić. Wszystko uaktualnione do ostatnich wersji, system, sterowniki... Poinstalowane patche i nic... Może ta gra wymaga jakieś PixelShadery czy cuś? Niby wymagany jest T&L tak samo jak i przy podstawce, ale podstawka działa u mnie bez zarzutu i bardzo płynnie. Moja karta GFX? Nietypowo - Intel 82852/82855 GM/GME 64MB - nie piszcie abym wymienił kartę, bo to w laptopie siedzi, więc wymiana odpada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM TAKA PROŻBE POMOCY NIE MAM POJENCI GDZIE SIE WPISUJE ZMIANE SWOJEGO NICKA.....N A COLOROWA NIECH MNIE KTOS POPROWADZI. MAM SWAT 4\1.1 WERSJE (PL) ORGINAŁ I SYNDYKAT 1.0 (PL) ORGINAŁ. WIEM ZE TRZEBA WEJSC W SYSTEM ?????????? I CO DALEJ .BUTLE 0.7 STAWIAM JAK MI KTO POMOZE I BENDZIE W WARSZAWIE -------ALBO NA SKYPA ZAPRASZAM=/ WILK1313/ HELP BENDE WDZIECZNY.NARA POZDRO.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz mi chociaż w przybliżeniu podać ile dłużej? Bo po około 10 minutach mi ciewrpliwości najwyraźniej zbrakło... Pusty ekran i nawet kursora nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 17:30, MandiATO napisał:

A czy możesz mi chociaż w przybliżeniu podać ile dłużej? Bo po około 10 minutach mi ciewrpliwości
najwyraźniej zbrakło... Pusty ekran i nawet kursora nie ma...


U mnie około 5 minut ale w necie czytałem że na niektórych kompach nawet 20.
A próbowałeś po prostu przeinstalować gre.I czy masz oryginał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam oryginał, i tak próbowałem, ale jeśli to tyle zajmuje to może jak pojadę na stancję gdzie płytki zostały spróbuję poczekać dłużej... Może to jednak sporo trwa... Nie wiem... Ale chyba powinno się szybciej odpalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować