Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III grywalne na targach GamesCom

33 postów w tym temacie

Blizzard jeszcze żadnej gry nie zwalił (imho WoW''a też nie) a zbytnie zWoWienie wcale ludziom nie będzie przeszkadzać :) Fanatycy zawsze będą mogli pozostać przy D2, normalni gracze (dla których granie to rozrywka a nie fanatyzm) wybiorą co im bardziej będzie odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 10:19, TobiAlex napisał:

Blizzard jeszcze żadnej gry nie zwalił (imho WoW''a też nie) a zbytnie zWoWienie wcale
ludziom nie będzie przeszkadzać :) Fanatycy zawsze będą mogli pozostać przy D2, normalni
gracze (dla których granie to rozrywka a nie fanatyzm) wybiorą co im bardziej będzie
odpowiadało.

WoW to całkiem niezła gra, ale imho Diablo 3 powinno bardziej nawiązywać do poprzednich części serii niż do WoWa. Jeden WoW wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako przedstawiciel fansite''u SCArea jadę tam z akredytacją prasową i z wejściówką VIP na wieczorną imprezę Blizzarda dzięki Xordiaszce :)...już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko żeby Blizzard jakąś grę "zwalił" wypuszczając raz na ruski rok swoje tasiemce. Zmiany w rozgrywce niewielkie z tego co zaobserwowałem, a fani się cieszą, "bo to przecież Starcraft, Diablo, Warcraft!".
Dla mnie ta firma nawet do 6-tki najlepszych developerów się nie łapie. Pewnie m.in. dlatego, że w ogóle do mnie ich gry nie docierają, a sporo przy nich spędziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 14:35, Wykosiciel napisał:

Ciężko żeby Blizzard jakąś grę "zwalił" wypuszczając raz na ruski rok swoje tasiemce.
Zmiany w rozgrywce niewielkie z tego co zaobserwowałem, a fani się cieszą, "bo to przecież
Starcraft, Diablo, Warcraft!".


TASIEMCE?! StarCraft, którego druga część wychodzi po 11 latach? Diablo, którego sequel ukazuje się po ponad 10 latach? Warcraft III, który sequela się jeszcze nie doczekał? You have failed kid. Jeżeli dla Ciebie są to tasiemce, nie wiem co myślisz na temat czternastego Final Fantasy, sagi Metal Gear Solid (w którego kolejnych odsłonach, remake''ach, i spin-offach połapać się nie mogę), piątego Splinter Cell, serii Wizardry, czy The Sims.

Dnia 16.08.2009 o 14:35, Wykosiciel napisał:

Dla mnie ta firma nawet do 6-tki najlepszych developerów się nie łapie. Pewnie m.in.
dlatego, że w ogóle do mnie ich gry nie docierają, a sporo przy nich spędziłem.


Twoim zdaniem. To oczywiste, że znajdzie się paru malkontentów na milion osób, którzy będą narzekać na gry Blizzarda. :)

Oddam nerkę za bilet na GamesCom, okazja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest nas więcej. Miliony fanów i miliony malkontentów. Jest coś takiego jak szacunek do firmy więc mało kto się obnosi tym, że mu ta firma jest neutralna czy gorzej.
Są na rynku ile lat? A ile mają marek? Ile zmian w stosunku do pierwowzorów?
Może tasiemce, to za duże słowo, bo jak pisałem, tempo mają ślimacze co oczywiście dla nich jest jak komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykosiciel zgadza się Blizzard nie należy do 6 najlepszych developerów, Blizzard łapie się do 3 najlepszy developerów. Wiesz wytłumacz mi coś, może się czegoś nauczę. Skoro ich gry do Ciebie nie docierają to na cholere sporo przy nich siedziałeś???????????? Nie kapuje tego. Coś mi się nie podoba to olewam to, proste. Wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 15:33, Wykosiciel napisał:

Tobi
Żeby wyrazić o czymś opinię, trzeba w to zagrać, tak?


Żeby wyrazić fachową opinię o książce, wcale nie trzeba jej czytać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba być wielkim miłośnikiem strategii, MMO lub wychować się na Diablo (ewent. być fanem tego gatunku). Inaczej ta firma nie ma nic do zaoferowania. Jednak swoje gry wykonuje solidnie, ale mało takich developerów?
Naughty Dog, Sony, Rockstar, Bioware, Valve, Nintendo, Id Software i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2009 o 15:24, Wykosiciel napisał:

Są na rynku ile lat? A ile mają marek? Ile zmian w stosunku do pierwowzorów?

Nie przyszlo ci do glowki, ze to dobra rzecz? Moze fani nie chca drastycznych zmian? Moze fani chca wiecej tego samego, niz wielkie rewolucje pokroju fallouta 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować