Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GamesCom: PS3 Slim oficjalnie!

101 postów w tym temacie

No to ludzie z M$ teraz będą otwierać japy. XD
W dodatku nowa kierownica od Logitecha (G27) + GT 5 na gwiazdkę, jakieś 40 cali sony i jedziemy. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek jesteś śmieszny... Działa rynek, jak będą mocno schodziły to logiczne są wyższe ceny, jak biednie to zaraz zejdzie z ceną. Konsola musi być na poziomie Xbox360 Elite i tak właśnie teraz będzie, Elite też tanieje do 299 euro czyli do 1199zł teoretycznie, maksymalnie cena może do 1299 skoczyć na wejściu. Ja w tej Polsce kupiłem X360 w 2006 roku w tygodniu wejścia na Polski rynek za 1399 zeta razem z PGR3 wtedy sprzedawanym za 249 czyli konsole nabyłem za 1149. Cena światowa. Jeśli tak tutaj nas będą okradać to przecież momentalnie wejdzie import z USA który zbije ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Sony cofnęło się z wyglądem konsoli do poprzedniej generacji... Przy slimie grubas prezentuje się jak jakiś twór z przyszłości. Całe szczęście, że już mam PS3.

Ech Sony, znajdź sobie lepszych projektantów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie, Wy się nie będziecie z tymi konsolami kochać ( ? ) czy grać na nich ?
Może nie jest to artystyczne/ design''erskie dzieło, no ale jak inaczej mógł ten Slim wyglądać ?

Jest mniej, lżej, bardziej energooszczędnie, do tego większy dysk twardy, obudowa nie świeci się jak psu ja*ca ( chociaż wszystko kwestia gustu. Niektórym to sie podobało , innym nie )

Na PS2 Slim też wielu narzekało - teraz tych osób już jest nieliczna grupa.
No i poza tym, nikt nie każe Wam kupować tej Slimki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba PS3 slim malutkie z ładną linią i o to chodzi. Co do starej to również nie mam zastrzeżeń pod względem wyglądu. Co do ceny 299$ to na prawdę jest bardzo tanio jak na PS3 i nie widzę problemu żeby ja kupić choćby na ebayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 22:16, MC_Black napisał:

No i poza tym, nikt nie każe Wam kupować tej Slimki.


Nom, ale jak fatów nie będzie to wtedy trzeba kupić slima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To...jest...po prostu kurde blaszka brzydkie.
Dzięki Sony, że postanowiliście sprzedawać za taką samą cene Slim i Fat.
Chodź fakt, to tylko screen. Obadamy w gablotce w MM bądź empiku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 22:27, Tommny napisał:

> No i poza tym, nikt nie każe Wam kupować tej Slimki.

Nom, ale jak fatów nie będzie to wtedy trzeba kupić slima


Jeszcze trochę wody upłynie zanim Fat będzie niedostępny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wygląd... (oczywiscie wolalbym, gdyby ten plastik byl przecierany, a napis "PS3" okazalszy)
Kupie na 100% (chyba, ze bedzie sie grzalo co pol godziny) bo paluchow nie widac, HDD -z tego, co widze na oficjalnej stronie PS3- jest wymienne, sama konsola jest mniejsza, mozliwe, ze zmienia cos w kwestii internetu, moze zmienia cos z dzwiekiem (chociaz z lekka watpiewam), bedzie tanie i w ogole jest nowe:P (co by powiedzieli koledzy, jakbym nie mial usprawiedliwienia, ze nie kupilem ps3 w 2006r:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO obie wersje wyglądają wręcz paskudnie i PS3 jest najbrzydszą z konsol obecnej generacji :(
Szkoda że Sony zabrakło takich pomysłów na design jakie mieli przy PS2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować