Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GamesCom: PS3 Slim oficjalnie!

101 postów w tym temacie

1$ = 1€
No niestety niedobrze. O ile nie było by tak źle gdyby na nas się to nie odbiło. Ale jestem pewien że jak będą wyceniać to wezmą pod uwagę cenę z Europy.

Nie jest tak źle, jednak nie zmienia to faktu że panowie z Sony są zbyt leniwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale IMO jednak nie ma co narzekać na cenę.
W końcu to Slim będzie kosztować jeszcze mniej niż wersja 80 GB. Czyli coś nowego będzie i tak taniej.

Oczywiście chodzi tu o klientów. Więc trzeba czyhać na promocję, jednakże na promocję Slimów poczekacie bo sklepy będą chciały najierw Faty opchnąć.

Więc albo teraz od razu kupić FATA które myślę że poniżej 1000zł będzie kosztował. Lub czekać na promocję Slimów kiedy FAT skończy sprzedawać, jednak nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po średnim wyglądzie PSP GO przyszedł starszy brat w postaci PS3 SLIM który jest jeszcze brzydszy. SONY chyba zaczęło płacić mniej projektantom wyglądu sprzętu i wychodzi takie coś. Przelicznik 1$ = 1€ to moim zdaniem coś jest nie tak. Ja wiem że wszyscy tak stosują ten przelicznik ale czy to nie jest łamanie praw konsumenta w sprawie cen czy czegoś tam?. Moim zdaniem Unia Europejska powinna się tym zająć. Bo jeśli w Ameryce można sprzedawać po niższej cenie to w Europie też tak powinno być a nie taki z dupy przelicznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto poczekać na pierwsze testy, wtedy się dowiemy czy rzeczywiście warto kupować PS3 Slim, czy może kupić którąś ze starszych wersji, skoro cena będzie ta sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 00:46, tomas92 napisał:

Może warto poczekać na pierwsze testy, wtedy się dowiemy czy rzeczywiście warto kupować
PS3 Slim, czy może kupić którąś ze starszych wersji, skoro cena będzie ta sama.


Niby dlaczego? Zresztą faty będą kończyć produkować, o ile już nie skończyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 00:25, Dante_Syn_Spardy napisał:

Po średnim wyglądzie PSP GO przyszedł starszy brat w postaci PS3 SLIM który jest jeszcze
brzydszy. SONY chyba zaczęło płacić mniej projektantom wyglądu sprzętu i wychodzi takie
coś.

Właśnie wygląda znacznie lepiej niż grubas. Nie ma świecącej się jak psu jajca obudowy i nareszcie dali sobie siana z tymi tandetnymi chromowanymi wstawkami. Ten model jest ładny, skromny, matowy i wygląda naprawdę pro ;) Taki prawdopodobnie nabędę ;)
edit. Ale zgodzę się, że PSPgo prezentuje się dość słabo ;)

Dnia 19.08.2009 o 00:25, Dante_Syn_Spardy napisał:

Przelicznik 1$ = 1€ to moim zdaniem coś jest nie tak. Ja wiem że wszyscy tak
stosują ten przelicznik ale czy to nie jest łamanie praw konsumenta w sprawie cen czy
czegoś tam?. Moim zdaniem Unia Europejska powinna się tym zająć. Bo jeśli w Ameryce można
sprzedawać po niższej cenie to w Europie też tak powinno być a nie taki z dupy przelicznik.

Ja zwracam uwagę na to, że ceny w dolarach to ceny bez podatku to raz, a dwa, że cena jest niższa w stanach bo tam sony walczy o rynek, a w Europie ma dobrą bazę i jest bardzo popularne. A UE chyba nie może się w ceny ustalane przez producentów wtrącać do póki nie są wynikiem zmowy cenowej czy innego szachrajstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście brzydsza od większej wersji. Sam nieśmiało zastanawiam się nad kupnem, ale najpierw czekam na info co do kompatybilności wstecznej - bez niej nie biorę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja FAT moim zdaniem jest brzydka, PS3 to najbrzydsza konsola w tej generacji, a o Slim tak naprawdę będzie można coś powiedzieć gdy się pojawi, na razie nie zachwyca, ale myślę, że na żywo będzie znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować