Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Ja szczególnie polecam taki tytuł jak World of WarCraft. :>
Czemu właśnie WoW ? Gdyż jest bardzo rozbudowany i zapewnia wiele dni wspaniałej gry. ^^
Wiem to z własnego przykładu , że WoW się szybko nie nudzi , a raczej uzależnia. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał już może ktoś z was w FURY ? Cilient zajmuje ponad 2,5 Gb nie wiem wiem czy opłaca się ściągać. Jak ktoś grał to czy może opisać swoje wrażenia? Z góry dzięki.

P.S.: Szukam jakiegoś dobrego mmorpg i ważne aby był darmowy. Grałem już Silkroad, Alchlord, DarkEden, Mu, Cabal, 2Moons, 9Dragons i wiele podobnych. Wszystkie mi się znudziły :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:01, KamcioBoy napisał:

Grał już może ktoś z was w FURY ? Cilient zajmuje ponad 2,5 Gb nie wiem wiem czy opłaca
się ściągać. Jak ktoś grał to czy może opisać swoje wrażenia? Z góry dzięki.

P.S.: Szukam jakiegoś dobrego mmorpg i ważne aby był darmowy. Grałem już Silkroad, Alchlord,
DarkEden, Mu, Cabal, 2Moons, 9Dragons i wiele podobnych. Wszystkie mi się znudziły :/.

Nie graj w tibie bo to guwno! Zagraj w WoW''a. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:06, DanekZiom napisał:

> Grał już może ktoś z was w FURY ? Cilient zajmuje ponad 2,5 Gb nie wiem wiem czy
opłaca
> się ściągać. Jak ktoś grał to czy może opisać swoje wrażenia? Z góry dzięki.
>
> P.S.: Szukam jakiegoś dobrego mmorpg i ważne aby był darmowy. Grałem już Silkroad,
Alchlord,
> DarkEden, Mu, Cabal, 2Moons, 9Dragons i wiele podobnych. Wszystkie mi się znudziły
:/.
Nie graj w tibie bo to guwno! Zagraj w WoW''a. Polecam!


W WoW''a mam możliwość grać tylko na prywatnych serwerach(nawet gram aktualnie,ale to nie to samo) bo nie stać mnie na co miesięczny abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:06, DanekZiom napisał:

Nie graj w tibie bo to guwno! Zagraj w WoW''a. Polecam!

A może byś tak objaśnił nam dlaczego Tibia to "guwno"? Żal patrzeć na kolejny spamerski post. KamcioBoy napisał, że szuka darmowego MMO. Jeśli nie czytałeś posta, to po co na niego odpowiadasz?

Ja osobiście grałem kiedyś w wyżej wymienione "guwno", jednak przez liczne aktualizacje faworyzujące graczy z płatnym kontem oraz coraz to większą liczbę noobów przestałem grać. Nauczyłem się, że w takich grach zawsze jest coś w rodzaju dodatkowej płatności uprzywilejowującą grę. A w takim przypadku lepiej zagrać w grę płatną, lecz wolną od masy noobów i dziewięciolatków często uprzykrzających grę. I kupiłem Guild Wars ;]

EDIT:

@KamcioBoy
Nie czytało się regulaminu, co? Opowiadasz o swoich praktykach pirackich tym samym je propagując. A za takie coś idą bany, więc radzę się pilnować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:22, The Lurker napisał:

> Nie graj w tibie bo to guwno! Zagraj w WoW''a. Polecam!
A może byś tak objaśnił nam dlaczego Tibia to "guwno"? Żal patrzeć na kolejny spamerski
post. KamcioBoy napisał, że szuka darmowego MMO. Jeśli nie czytałeś posta, to
po co na niego odpowiadasz?

Ja osobiście grałem kiedyś w wyżej wymienione "guwno", jednak przez liczne aktualizacje
faworyzujące graczy z płatnym kontem oraz coraz to większą liczbę noobów przestałem grać.
Nauczyłem się, że w takich grach zawsze jest coś w rodzaju dodatkowej płatności uprzywilejowującą
grę. A w takim przypadku lepiej zagrać w grę płatną, lecz wolną od masy noobów i dziewięciolatków
często uprzykrzających grę. I kupiłem Guild Wars ;]

Kolejny maniak tibi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:23, DanekZiom napisał:

Kolejny maniak tibi.

Lol? Czy każda osoba, która grała w Tibię (i się mu spodobała) jest według ciebie maniakiem? Hmm, ciekawa teoria, ale warta najwyżej przedszkolaka. Zauważ, że nie ukazałem Tibii w dobrym świetle, podałem wręcz powód, dla którego przestałem grać. Jak wcześniej napisałem - niestety nie czytasz postów, na które odpowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:26, The Lurker napisał:

> Kolejny maniak tibi.
Lol? Czy każda osoba, która grała w Tibię (i się mu spodobała) jest według ciebie maniakiem?
Hmm, ciekawa teoria, ale warta najwyżej przedszkolaka. Zauważ też, że nie ukazałem Tibii
w dobrym świetle, podałem wręcz powód, dla którego przestałem grać. Jak wcześniej napisałem
- niestety nie czytasz postów, na które odpowiadasz.

Zamknij się. Niechce mi się z tobą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:27, DanekZiom napisał:

> > Kolejny maniak tibi.
> Lol? Czy każda osoba, która grała w Tibię (i się mu spodobała) jest według ciebie
maniakiem?
> Hmm, ciekawa teoria, ale warta najwyżej przedszkolaka. Zauważ też, że nie ukazałem
Tibii
> w dobrym świetle, podałem wręcz powód, dla którego przestałem grać. Jak wcześniej
napisałem
> - niestety nie czytasz postów, na które odpowiadasz.
Zamknij się. Niechce mi się z tobą gadać.


Robisz niezla reklame polskim graczom WoW''a. Koles, ktory nie uznaje innych MMO i nawet poprawnie popularnego wyrazu na "g" nie potrafi napisac.
Dzisiaj sie pobawie we wrozke.
Rodzice ci kupili neostrade i WoW''a, chodzisz do gim i jestes rozpieszczonym bachorem, tak? Trafilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:31, SoundWave napisał:

> > > Kolejny maniak tibi.
> > Lol? Czy każda osoba, która grała w Tibię (i się mu spodobała) jest według
ciebie
> maniakiem?
> > Hmm, ciekawa teoria, ale warta najwyżej przedszkolaka. Zauważ też, że nie ukazałem

> Tibii
> > w dobrym świetle, podałem wręcz powód, dla którego przestałem grać. Jak wcześniej

> napisałem
> > - niestety nie czytasz postów, na które odpowiadasz.
> Zamknij się. Niechce mi się z tobą gadać.

Robisz niezla reklame polskim graczom WoW''a. Koles, ktory nie uznaje innych MMO i nawet
poprawnie popularnego wyrazu na "g" nie potrafi napisac.
Dzisiaj sie pobawie we wrozke.
Rodzice ci kupili neostrade i WoW''a, chodzisz do gim i jestes rozpieszczonym bachorem,
tak? Trafilem?

Nie mam netie i ty jesteś bachorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:27, DanekZiom napisał:

> > Kolejny maniak tibi.
> Lol? Czy każda osoba, która grała w Tibię (i się mu spodobała) jest według ciebie
maniakiem?
> Hmm, ciekawa teoria, ale warta najwyżej przedszkolaka. Zauważ też, że nie ukazałem
Tibii
> w dobrym świetle, podałem wręcz powód, dla którego przestałem grać. Jak wcześniej
napisałem
> - niestety nie czytasz postów, na które odpowiadasz.
Zamknij się. Niechce mi się z tobą gadać.

Ej może nie tak ostro ? Czytałeś regulamin ?
A co do tematu do polećcie mi jakiegoś fajnego MMORPG , bo bym z chęcią pograł (oprócz WoWa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:35, dambialko napisał:

> > > Kolejny maniak tibi.
> > Lol? Czy każda osoba, która grała w Tibię (i się mu spodobała) jest według
ciebie
> maniakiem?
> > Hmm, ciekawa teoria, ale warta najwyżej przedszkolaka. Zauważ też, że nie ukazałem

> Tibii
> > w dobrym świetle, podałem wręcz powód, dla którego przestałem grać. Jak wcześniej

> napisałem
> > - niestety nie czytasz postów, na które odpowiadasz.
> Zamknij się. Niechce mi się z tobą gadać.
Ej może nie tak ostro ? Czytałeś regulamin ?
A co do tematu do polećcie mi jakiegoś fajnego MMORPG , bo bym z chęcią pograł (oprócz
WoWa)


Ech, Ultima Online, Guild Wars, ponoc jest wiele serwerow do Neverwintera 2, ktore sprawiaja, ze gra sie jak w MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:35, dambialko napisał:

Ej może nie tak ostro ? Czytałeś regulamin ?

Niech już moderator się nim zajmie, nie ma co dłużej komentować takich wypowiedzi, jak np ta wyżej, która została jednak edytowana.

Dnia 03.03.2008 o 13:35, dambialko napisał:

A co do tematu do polećcie mi jakiegoś fajnego MMORPG , bo bym z chęcią pograł (oprócz
WoWa)

Nie jest to w sumie czysty MMORPG moim zdaniem, ale godne uwagi jest wspomniane przeze mnie Guild Wars. W odróżnieniu od zwykłych MMO, w GW nie chodzi o czysty grind lecz nastawie się głównie na taktykę i umiejętności, a nie na ilość spędzanego czasu przed monitorem. Co prawda trzeba zapłacić na starcie, ale w mojej opinii są to dobrze wydane pieniądze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:34, DanekZiom napisał:

Nie mam netie i ty jesteś bachorem.

Muszę pogratulować ci poziomu wypowiedzi i umiejętności logicznego rozumowania. Jest nawet taka piosenka o tej liczbie: Mniej niż zero,mniej niż zero... Właśnie potwierdziłeś moje przypuszczenia, wnioskuję z tąd, że twój wiek wynosi sumę dwóch piątek :P
BTW
O czym jest tak mniej więcej Fury? Screeny by się przydały a jak, a google... wiecie jak (nie) działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:47, The Lurker napisał:

> Ej może nie tak ostro ? Czytałeś regulamin ?
Niech już moderator się nim zajmie, nie ma co dłużej komentować takich wypowiedzi, jak
np ta wyżej, która została jednak edytowana.
> A co do tematu do polećcie mi jakiegoś fajnego MMORPG , bo bym z chęcią pograł (oprócz

> WoWa)
Nie jest to w sumie czysty MMORPG moim zdaniem, ale godne uwagi jest wspomniane przeze
mnie Guild Wars. W odróżnieniu od zwykłych MMO, w GW nie chodzi o czysty grind lecz
nastawie się głównie na taktykę i umiejętności, a nie na ilość spędzanego czasu przed
monitorem. Co prawda trzeba zapłacić na starcie, ale w mojej opinii są to dobrze wydane
pieniądze ;]


Wszytko mmorpg polegają na dobrej taktyce,wow.silk,tibia itp,więc gw nie jest czymś niezwykłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:52, Smoczy Wilq napisał:

> Nie mam netie i ty jesteś bachorem.
Muszę pogratulować ci poziomu wypowiedzi i umiejętności logicznego rozumowania. Jest
nawet taka piosenka o tej liczbie: Mniej niż zero,mniej niż zero... Właśnie potwierdziłeś
moje przypuszczenia, wnioskuję z tąd, że twój wiek wynosi sumę dwóch piątek :P
BTW
O czym jest tak mniej więcej Fury? Screeny by się przydały a jak, a google... wiecie
jak (nie) działa...


Po co rozmawiasz z dzieckiem spamu i neo w jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 14:00, hammerfall87 napisał:

> > Ej może nie tak ostro ? Czytałeś regulamin ?
> Niech już moderator się nim zajmie, nie ma co dłużej komentować takich wypowiedzi,
jak
> np ta wyżej, która została jednak edytowana.
> > A co do tematu do polećcie mi jakiegoś fajnego MMORPG , bo bym z chęcią pograł
(oprócz
>
> > WoWa)
> Nie jest to w sumie czysty MMORPG moim zdaniem, ale godne uwagi jest wspomniane
przeze
> mnie Guild Wars. W odróżnieniu od zwykłych MMO, w GW nie chodzi o czysty grind lecz

> nastawie się głównie na taktykę i umiejętności, a nie na ilość spędzanego czasu
przed
> monitorem. Co prawda trzeba zapłacić na starcie, ale w mojej opinii są to dobrze
wydane
> pieniądze ;]

Wszytko mmorpg polegają na dobrej taktyce,wow.silk,tibia itp,więc gw nie jest czymś niezwykłym.


W niektorych MMO (nie bede mowil ktorym, duzo tu fanboyow) "bycie lepszym" polega na: grindowaniu najmegauber armora i broni a potem "pwnowanie" ludzi z mniejszym lvlem
Dlatego GW jest czyms niezwyklym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami trzeba :P Lepiej niech już się nażre spamu i z tąd idzie gdzieś indziej. (Nie mówię tu o DanekZiom,ale tak ogólnikowo.) Koniec offtopicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 14:00, hammerfall87 napisał:

Wszytko mmorpg polegają na dobrej taktyce,wow.silk,tibia itp,więc gw nie jest czymś niezwykłym.

Ale każde polegają na tej taktyce w różnym stopniu. W przypadku np. Tibii chodzi też o to, aby wbić jak najwyższy poziom. W przypadku Guild Wars maksymalny poziom zdobywa się w mgnieniu oka, pozostaje układanie jak najlepszego builda i umiejętne używanie go. Nie mówię, że gry, które wymieniłeś są pozbawione myślenia, nie są to w końcu gry zręcznościowe. Ale w przypadku gier typu Tibia można znaleźć wysoko-lvlowego gościa, który kupił postać na allegro. A umiejętności i doświadczenia w rozgrywce Guild Wars nie kupisz. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 14:14, The Lurker napisał:

> Wszytko mmorpg polegają na dobrej taktyce,wow.silk,tibia itp,więc gw nie jest czymś
niezwykłym.
Ale każde polegają na tej taktyce w różnym stopniu. W przypadku np. Tibii chodzi też
o to, aby wbić jak najwyższy poziom. W przypadku Guild Wars maksymalny poziom zdobywa
się w mgnieniu oka, pozostaje układanie jak najlepszego builda i umiejętne używanie go.
Nie mówię, że gry, które wymieniłeś są pozbawione myślenia, nie są to w końcu gry zręcznościowe.
Ale w przypadku gier typu Tibia można znaleźć wysoko-lvlowego gościa, który kupił postać
na allegro. A umiejętności i doświadczenia w rozgrywce Guild Wars nie kupisz. ;]



tak ale np w tibie ten ktos bedzie miał wys lev a zginie bardzo szybko :),mówie też a taktyce jak i zgraniu zespołu.Ubic bossa to nie wystarczy rzucić sie wszystkimi do boju :).Ehm a skąd wiesz ,że w gw np jakiś gracz ma kupione konto na allegro z dobrze rozbudowaną postacią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować