Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Napoleon: Total War

189 postów w tym temacie

Wszyscy tak mają. Gra zostanie odblokowana w piątek. Nie wiem tylko czy Polska została tak ,,obdarowana" przez twórców czy reszta świata też , ale chyba inni mogą już grać od wczoraj ;/. Polacy jak zwykle ,,dymani" ... . Cóż , przynajmniej przeczytam książkę z edycji specjalnej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...Ja dostałem swojego pre-ordera również przed paroma chwilami (cudowne pudło wielkości kompa, tak przy okazji, nie było większych?).
Dziwię się spokojowi Yariego, gdy napisał "Wszyscy tak mają". Ja się wk..urzyłem. Jak można tak bezczelnie walić w rzyć ludzi, którzy naiwnie i uczciwie kupują pre-ordery? Bo po co mielibyśmy kupować pre-ordery, jak nie dla jak najwcześniejszej gry? A tu taki zonk? Kto jest temu winny? Jaka będzie rekompensata CDP? Też jestem ciekawy, czy tylko Polacy dostali taki prezent...
Skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż , jestem spokojny ponieważ tak samo miałem pre-orderami z warhammerem 40.000 II i Empire Total War. Jestem zły , bo cholernie już chciałbym zagrać , tym bardziej że mam czas , ale co zrobić ... . Może szanowni administratorzy steama tudzież sega zlitują się i odblokują wcześniej grę ... .


PS: Z tą edycja specjalną to troszkę mnie wyruchano za przeproszeniem. Zwykła edycję mogłem kupić ze zniżką 25 złotych jako że mam medieval II , natomiast na ES żadnej zniżki , tzn przepraszam , całe 10 zł jako że pre order z którego atutów i tak nie mogę skorzystać ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 16:46, Yari napisał:

PS: Z tą edycja specjalną to troszkę mnie wyruchano za przeproszeniem. Zwykła edycję
mogłem kupić ze zniżką 25 złotych jako że mam medieval II , natomiast na ES żadnej zniżki
, tzn przepraszam , całe 10 zł jako że pre order z którego atutów i tak nie mogę skorzystać
... .

Dokładnie...na zwykłą edycję jest zniżka a na EK jej nie ma, parodia.

Mi oczywiście też steam "pomógł" i muszę czekać razem z wami... parodia nr 2.
Nie obraziłbym się gdybym w ramach rekompensaty dostał jakiś upominek od CDP lub kogokolwiek innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 16:27, P8R napisał:

(...) Jak można tak bezczelnie (...)
Skandal.

Tak gwoli sprawiedliwości jak robiłem zamówienie jako termin wysyłki podawano 25 luty, więc na 26 gra powinna dojechać i sprawa byłaby załatwiona - CDP tutaj nie zawinił. A, że paczkę wysłano przed czasem? IMO mamy gwarancję, że na czas "wielkiego uroczystego odblokowania kodów" (hyhy) będziemy mieć nasze egzemplarze w pełnej gotowości;p Poza tym, ja się akurat bardzo cieszę bo miałem w paczce jeszcze dodatek do ukochanego Anno 1404 i już się nim zagrywam:) Szkoda tylko, że na Steamie (czy tam to wina producenta czy whatever mnie to obchodzi;]) czekają z aktywacją do samego końca - w końcu jak zauważyłeś pre-ordery mogłyby dostać małego bonusa jakim byłaby możliwość zagrania przed "sklepowymi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co liczyć na wcześniejszą premierę.

Data premiery Europejskiej ustalona jest na 26 Lutego 2010 i dopiero tego dnia grę będzie można aktywować i zainstalować.

Pre-order ma na celu gwarancję dostarczenia gry przed premierą tak, aby gracz mógł zacząć cieszyć się grą w chwili premiery.

Jeśli ktokolwiek ma chęć zadzwonić z tym pytaniem do Pomocy Technicznej, czy pisać do SEGA, czy STEAM, to może sobie darować.

Premiera jest 26.02.2010 i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wół stoi w sklepie na karcie produktu:
"Dodatkowe informacje o wydaniu:
Gra wymaga dostępu do Internetu oraz posiadania darmowego konta Steam dla celów aktywacji oraz aktualizacji gry. Przed zakupem gry zapoznaj się z SSA programu Steam na stronie programu.

Uruchomienie gry będzie możliwe nie wcześniej niż w dniu jej premiery, czyli 26.02.2010."

Inna sprawa, że trochę boli jak gra leży na biurku a zagrać nie można ale lepszy Steam jak DRM z obowiązkowym stałym połączeniem z netem... (co ma się pojawić chociażby w nowych grach Ubi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 15:04, NecroVisioneR napisał:

Czy Napoleon wymaga podstawowej wersji gry?


Nie, jest samodzielną produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:23, Doreczek napisał:

coooooo?! do jutra trzeba poczekać z instalacją WTF?


Nom... oczywiście nie wszyscy czekają... Wiesz to taka nowa forma zabezpieczeń, by preorderowcy stracili już całkowicie radość z preordera.
Cieszyć się mogą tylko posiadacze piratów... Jakoś od dwóch dni krążą po różnych torrentach piraty, w info logu jest podany sposób uruchomienia : blablabla i ostatni punkt play (lub enjoy)... jakoś nie widziałem postów z narzekaniami, że komuś nie działa, czy nie umie uruchomić itp...

Z przykrością podzielę się tutaj moimi odczuciami : uważam, że taki sposób traktowania klienta, poprzez sztuczne limity i coraz wymyślniejsze zabezpieczenia wcale nie ogranicza piractwa. Imho wręcz je pogłębia właśnie... gdyż w takich momentach jak ten, niejedna osoba pomyśli: opłaca się być piratem.... taka niestety smutna prawda...(i niestety dotyczy to nie tylko N:TW...)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee, nigdy nie da się ujarzmić piractwa, ale ta opcja z limitem do jutra to po prostu przesada :) ja tu myślę, zainstaluje, pogram a tu taki bubel. No cóż... do zobaczenia jutro w bitwie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 20:31, ChiniTEC napisał:

Inna sprawa, że trochę boli jak gra leży na biurku a zagrać nie można ale lepszy Steam
jak DRM z obowiązkowym stałym połączeniem z netem...


Powodzenia jak jutro te serwery rusza i trzeba bedzie czekac znow ponad 40 godzin tylko po to by moc zainstalowac gre, nie mowiac juz o pograniu w nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim limitem? Napoleon jest zintegrowany ze Steamem więc nie ma żadnych limitów. Nie siej paniki;p
Cała "afera" wzięła się z tego, że CDP wysłał paczki nieco wcześniej i w sumie to dobrze. Przynajmniej nikt nie będzie narzekał, że mu na czas nie doszło. Za wcześnie, źle, za późno jeszcze gorzej, no dogodzić nie można;] Skoro premiera była od dawna ustalona na jutro do skąd nagle to całe zamieszanie? Przyznam, w pierwszej chwili też wystraszyłem się, że coś jest nie tak (zaraz przypomniały mi się jaja z wadliwymi serialami do multi Setlersów Narodziny Kultur), ale teraz grzecznie czekam do jutra.
No chyba, że spróbuję jeszcze w nocy - wszak to już będzie 26:D

Wojman - myślisz, że aż tyle ludzi rzuciło się na preorder, żeby Steam dostał czkawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyluzujcie..można się cieszyć z prawdziwego , pachnącego świeżą tekturą , śliskiego pudełka z gry , a piraci mają gre ale bez pudełka!! Prowadzimy!! XD . Już się doczekać nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:14, Shift116 napisał:

wyluzujcie..można się cieszyć z prawdziwego , pachnącego świeżą tekturą , śliskiego pudełka
z gry , a piraci mają gre ale bez pudełka!! Prowadzimy!! XD . Już się doczekać nie moge


Można instrukcję poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować