Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare naprawia błędy w Pinnacle Station

23 postów w tym temacie

Moment, moment, bo ja już się pogubiłem. Autor tekstu sugeruje, iż można kupić ten dodatek w EAStore. Oczywiście ma racje, ale czy kupiony w ten sposób dodatek działa z wersją CDP czy tylko z wersją oferowaną przez EA w swoim sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo odnoszę tylko takie wrażenie, albo MS leci w kulki dopuszczając jako DLC byle co, byle jakiej jakości, aby tylko zeszło. Sony pod tym względem jest bardzo restrykcyjne. Pamiętacie DLC do Follout 3 ? Każdy kolejny był bardziej zbugowany od poprzedniego. Sony wypuściło swoje wersje później, ale nie sprawiały żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę miło patrzeć jak wielcy producenci (Bethesda i BioWare) błaźnią się tworząc do świetnych tytułów tworki tak żałosne jak ostatnie DLC... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, potwierdzam, że dodatek działa z polską wersją PC tak, jak działał BDtS, czyli mniej więcej tak:
http://img141.imageshack.us/img141/3192/ghk.png
IMO nie ma mowy, żebyśmy doczekali się polskiej premiery przed Mass Effect 2, a co za tym idzie - nie doczekamy się wcale. Jestem w stanie to przeżyć, ba, jakoś mnie w ogóle to nie boli, wkurza mnie jednak postawa wydafcy - jak zwykle nabierają wody w usta i nawet nie raczą poinformować graczy. Powinni chociaż powiedzieć - albo "zrobimy, ale kiedyś tam", albo "mamy gdzieś, nie zrobimy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilem Pinnacle Station na PC w EA store i zaczely sie moje problemy. mimo, ze gram w wersje angielska i z zainstalowaniem dodatku nie mialem problemu to pojawil sie przy pierwszej probie uruchomienia - patch 1.02 powoduje koniecznosc laczenia sie z internetem w celu rejestracji i autentyfikacji posiadanej gry (cudowny securom) co bylo w wersjach na rynek Polski wczesniej wylaczone. sam fakt laczenia mnie nie rusza - nie mam nic przeciwko, ale serwery nie rozpoznaja polskich kluczy rejestracyjnych. wczoraj po 2 dniach walki w koncu udalo mi sie odpalic dodatek i faktycznie jest dosc slaby - fabularnie nic nie rozwija, mily przerywnik pomiedzy prawdziwymi misjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz @Kakulus & @Kotra

dodatek dziala, ale musicie przed instalacja skopiowac execa z wersji 1.01 BDtS. po zainstalowaniu dodatku PS podmienic execa na starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawa wydawcy i dystrybutora pozostawia wiele do zyczenia przez dwa dni utrudniony kontakt i jedyna odpowiedz, ze nie da rady tego uruchomic z wersja polska ;/
Zenujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 12:48, Kakulus napisał:

Powtarzam pytanie, które pojawiło się powyżej ;-)

Czy dodatek działa z wersją gry wydaną przez CDP.



dodatek dziala, ale musicie przed instalacja skopiowac execa z wersji 1.01 BDtS. po zainstalowaniu dodatku PS podmienic execa na starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 12:47, Kotra napisał:

Moment, moment, bo ja już się pogubiłem. Autor tekstu sugeruje, iż można kupić ten dodatek
w EAStore. Oczywiście ma racje, ale czy kupiony w ten sposób dodatek działa z wersją
CDP czy tylko z wersją oferowaną przez EA w swoim sklepie?



dodatek dziala, ale musicie przed instalacja skopiowac execa z wersji 1.01 BDtS. po zainstalowaniu dodatku PS podmienic execa na starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, do gry na PC wyszło DLC za które trzeba płacić? Hahahahahaa ahhahaha hahahahahaha hahaha hahahaha hahahha hahahahahahaha hahahah o cholera hahahahah ahhaah ahhaaa... phew, to się dopiero uśmiałem, już nie pamiętam kiedy mnie tak rozbawili. Czy oni naprawdę myślą, że po dodatku Bring Down the Sky, który można było ukończyć w pół godziny ludzie wywalą 20 złotych po to, żeby zainstalować jedną misję? Naprawdę, EA potrafi rozśmieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 16:19, Stfforex napisał:

Dodatek ściągnąłem na mojego X360 3 dni temu i zero problemów. Śmiga bezproblemowo, te
problemy tutaj brzmią jak z kosmosu :P


A napisy są w PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować