Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Asylum ładniejszy na...

48 postów w tym temacie

Po co wychwytywać jakieś szczegóły na obu konsolach? Wszędzie wygląda dobrze, a fanboyami są ci ludzie, którzy mają jedną konsolę, a IQ jest mniejsze niż ich temperatura ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najladniejsza to jest wersja na PC ,a nie te low-resowe namiastki :] . Dla niekumatych demo wersji PC jest od dawna w sieci i mozna sobie sprawdzic . To physx i naprawde hi-resowe textury + inne drobniejsze smaczki. Zamiast bawc sie w szukaniu tego czego nie ma bardziej by sie skupili na samym framerate'cie na obydwu konsolach i to porownywali ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli wiarygodność tego zdjęcia i porównania jest taka sama jak jakość grafiki pokazanej w filmiku z ac to widać że takie porównania robią ludzie którzy powinni się leczyć na nogi bo na głowę jest za późno, bo gra na ps3 wygląda 100 razy lepiej niż link który kolega @naurdragon pokazał :)
Zresztą co by nie gadać world of warcraft ma obrzydliwą grafikę i zero klimatu nie wspominając o beznadziejnej animacji skilli a gra w to około 10 milinów ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2009 o 18:54, Wojman napisał:


Przyjrzalem sie temu trailerkowi. I to wlasnie PS 3 ma lepsza grafike i wiecej szczegolow,
zwrocie uwage choicby na... zarost Batmana.


tylko co komu po tym zaroście jak o te krawędzie idzie się momentami skaleczyć.. tak jak kiedyś w sumie mi to nie przeszkadzało, tak teraz bez AA co najmniej x4 czuję się nieswojo i mnie to denerwuje ;p
Teraz tylko zasadnicze pytanie - na ile jest to widoczne na ekranie telewizora w trakcie normalnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2009 o 18:54, Wojman napisał:

Przyjrzalem sie temu trailerkowi. I to wlasnie PS 3 ma lepsza grafike i wiecej szczegolow,
zwrocie uwage choicby na... zarost Batmana.


Według mnie sama akcja lepiej prezentuje się na Xboxie 360. Jednak w edycji na Playstation 3 widać dokładnie dopracowane szczegóły. W końcu czymś musieli zapchać te 25GB :P Żeby nie było, że nie wykorzystali potencjału konsoli :)

Jednak dla mnie wciąż grafika prezentuje się lepiej na Xboxie 360. Wolę dokładniejszy widok podczas akcji niż w czasie oglądania przerywnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa to taka że jakoś przyglądałem się w wersji demo na krawędzie i wcale gra tak nie wyglądała, aż z ciekawości zobaczę jutro wersje na kloca i porównam oba dema dokładniej :P o ile możliwość pobrania dema na kloca nie wymaga xbox live gold :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dark_master no niestety na ps3 zabki daja po oczach caly czas ,kwestia przyzwyczajenia sie ;] . Jednak aa2x na klocku daje i to sporo ;] .
Jackaloppe gdzie ty te szczegoly widzisz bo ja jakos dostrzec nie moge ?? xD W przerwynikach wiecej selfshadowingu jakos jest na klocku ,nawet na tym porownawczym filmiku na twarzy tej paniusi widac ;] .
Tak czy siak obydwie wersje sa takie sobie ,low-resowe ,30fps ,czasem mniej ;]. Jak ktos ma dobrego rig''a to niech lepiej poczeka i zacznie cieszyc sie ostra jak zyleta wersja PC ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie link do jakiegoś porównania bo sądząc po tym obrazku można wywnioskować że różnice są minimalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 18:49, naurdragon napisał:

http://www.gametrailers.com/video/ps3-vs-assassins-creed/28005

Może Jeszcze więcej ??

Xbox 360 jest lepszy

Wiem że popełniliście błąd (ze kupiliscie ps 3)

Przyzwyczajcie się że xbox 360 jest lepszy od Ps3 :D

the end


Tak gościu, masz rację! Mam X360 (true), a wszyscy, co mają PS3 to nooby! [sakrazm mode off]
http://www.youtube.com/watch?v=jd-PxedY_QA
Czy naprawdę nie możemy żyć wszyscy w zgodzie? Nah, to się nigdy nie zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 20:18, Pile napisał:

Dajcie link do jakiegoś porównania bo sądząc po tym obrazku można wywnioskować że różnice
są minimalne...

Masz w temacie link do gametrailers gdzie jest porównania - i ja ci mówie iż na tym obrazku widać tylko korzyść na rzecz X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 20:37, Wujek-Alfred napisał:

Moim zdaniem, minimalnie lepiej wyglada to na X''b. Ciekawe jak bedzie to wygladalo na
PC.

Można to pewnie porównać do różnicy Mirror''s Edge''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr_Hyde chciałbym tylko zauważyć, że UE3 jest taki sam na wszystkie platformy! Mało tego, najpierw powstał na X''a i pierwszy raz został użyty w Gears of Wars. Druga sprawa to taka, że we wszystkich trzech wersja po raz kolejny użyte są te same tekstury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładniejszy w wersji na X360, PS3 się chowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111oneoneone

Na serio: ja tam różnic nie widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować