Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

Neverending Story II: Gold Edition

1327 postów w tym temacie

Dobra widzę, że nie macie pomysłu. Otóż obserwowała ich wyrocznia, która znała przeyszłość i przeszłość. Kiedyś był(a) on(a) redaktorem bezczelnym, ale to było w zamierzłych czasach kapitalizmu(w końcu teraz mamy demokracje ludowa). Podszedł(a) on(a) do kompani i przepowiedział(A)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- (Khy, khy, khyyyyyyyy!!!) Ech, ten kaszel. Wiem, że pewnie spodziewacie się (ekhu) czegoś o waszym losie, ewentualnie o przeszłości waszych przodków, lu innych takich banałów, (khy, khy, ekhu, ekhu, EKHUUUU!!! Tfu!) Niestety, cierpię od jakiegoś czasu na sklerozę obustronną, tzn. nie pamiętam za dobrze, co było dawniej i (ekhuuuuuuu!)zdarza mi się zapominać co będzie. Jedyne, co wam teraz mogę powiedzieć, to to, że za kilkanaście minut na redakcję przypuści atak duża grupa antyfanów CDA. (ekhu, tfu!)

- A, i jeszcze jedno (khy). Wiem, że mam wam to dać, ale zupełnie nie pamiętam (ekhu) po co... Tak, czy siak- macie (khy, khy, khy).

Wyrocznia dał(a) bohaterom kawałek papieru. Była to mapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Szturm na redakcję musimy się przygotować do odparcia tego, tak czy siak staruszek nam pomaga więc my także mu pomóżmy. A tak mapa jest interesująca, przynajmniej wiemy gdzie siedzibę ma Bractwo Trzeźwości oni są kolejnym naszym celem, według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra *wrau* To teraz stawiamy zasieki, kopiemy okopy czy w samym *wrau* budynku uda nam się zaebzpieczyć?? Ma ktoś może CKM przy sobie?? Nie, *wrau* nie tą gazetę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wtedy zapadła niepokojąca cisza. Czy to koniec zastanowił się alexei?? czy tak ma wyglądac koniec Niekończącej się opowieści?? Ma ona być bez zakończenia??? Miał nadzieje, ze niedługo usłyszy głos towarzyszy i obudzi się z tej nieprzyjemnej wizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano zgadzam się że zapadła cisza... Cisza przed burzą... Coś się *wrau* szykuje. No to kto ma jakąś broń?? Moździerze też mogą być. Jak *wrau* ktoś coś będzie miał to niech się zgłosi, ja się biorę za kopanie okopów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle coś błysnęło, i oczom bohaterów ukazała się postać Mnicha Wojny! Spojrzenie miał jakby trochę nieobecne, by nie rzec-nieprzytomne!
ŁerŁolf niezbyt przychylnie zerknął na przybysza...
-Gdzie się szwendałeś?
-Przyjacielu... nie wiem! Coś mnie wzięło, i nie pamiętam nic z ostatnich dni... tygodni...?
Patryk Er pokiwał głową z mądrą miną:
-Mniszku... spiłeś się a to się nazywa kac...!
Mnich od razu oprzytomniał!
-Ja nie piję, tytyty heretyku!!! Jak cię palnę...!-nagle się... zreflektował!-Och, wybacz, Patryku, już zabieram mój posoch +5 vs Nieumarli z twojej twarzy, nie krzyw się tak... nie poznałżem cię! Przepraszam!
Nagle zaburczał jakiś głos-to Alexei:
-Mnichu... kończcie Gadu-Gadu, Tlenu powdychaj i wypełnijmy nasze przeznaczenie...
Przybyły Na Powrót Mnich Wojny Biały Ale Nieco Wymiętoszony zapytał po cichu najbliższego Herosa z Kompaniji:
-Eee... Bracie, możesz ty mi w skrócie powiedzieć co się działo, gdy... mnie nie było...?
-Hmm...-odrzekł wieloznacznie zapytany...

[Kto mi streści ostatnie zdarzenia (od 300 postu około;)) w NESie? Witam na powrót, i z radością przypominam-znów zacznę wam wbijać do łbów wiarę czy co tam...:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak *wrau* Spotkaliśmy Pana Grozy, następnie po jego śmierci powstał Pan Uber Groza i jego Kamień odleciał niewiadomo gdzie, teraz go szukamy. W ten sposób powstała Drużyna Kamienia. Napadło na nas Bractwo Trzeźwości (znowu) *wrau* lecz ich przepędziliśmy. Teraz jesteśmy w redakcji CDA, BT ma zaraz nas znowu napaść. Ale mamy mapę do ich siedziby. No to *wrau* chyba tyle. Masz, łyknij sobie farby drukarskiej na otrzeźwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Na razie skupmy się na obronie redakcji. A, Werewolf, Wyrocznia mówił(a) o ataku antyfanów CDA, a nie BT... (A tak nawiasem mówiąc, to my też wbiliśmy siętu jak antyfani, nie sądzicie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Racja wpadliśmu tu po SWATOWSKU jak antyfani, ale teraz musimu obronić to miejsce, a tak apropo zobaczcie co znalazłem w magazynie redakcji bazooka i pociski, to się napewno przyda i zapewne znajdziemy coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować