Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

Neverending Story II: Gold Edition

1327 postów w tym temacie

Proponuje żebyśmy razem napisali tu powieść rzekę ja zacznę:

******************************************************************************************

Była środa poranek dnia szóstego naszej podróży do Kan-Akh starodawnej twierdzy niziołków. Właśnie nałozyłem Kamizelkę mądrości +5 do percepcji, aby polepszyć sobie wzrok kiedy ktoś z boku rzekł:"A co my tu właściwie robimy" na to inny odpowiedział:"Szukamy 1 numeru CD-Action. Niziołki słyną z przechowywania skarbów zaginionych cywilizacji. Niestety, gdy już zobaczyliście wspaniałem miasto malych ludz zaatakowały was drowy.....

tu proszę o kontynuacjęi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrij znienawidzony przez ludzkość Łowca Demonów, pierwotny syn Illidana Stromaga dobył broni i wspomógł w boju Alexei''a. Andrij nienawidził elfów, po tym jak wygnąły jego ojca nie ufał nikomu, zwłaszcza byłych współ ziomków. Dobył swój oręż i ruszył jak wicher miażdząc elfie oddziały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łowca Demonów rzekł:

- To pewnie po mnie, ścigają mnie za moje pochodzenie, za to kim jestem i skąd pochodzę. Skoro już się spotkaliśy opowiem wam o mojej misji.
To wszystko zaczęło się jakies sto lat temu, kiedy mój stryj Furion zdradził mi moje pochodzenie, zacząłem unikać ludzie, stałem się nie ufny. W końcu uciekłem, a ktoś kto mnie nie nawidził nasyła na mnie swoich sługusów. Podejrzewam pewnego Rycerza Śmierci imieniem Arthas, nie spocznę póki go nie zabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upiór był straszny. Białe kły przekrwione oczy. Nawet tyhe(który jak taki mądry to niech sam coś dopisze)się przeraził. W tym momencie alexei wyjął swój sławny topor "pogromcę upiorów podziemi" który w jego języku nazywał się Janek.
( Zresztą tytuł Alexeia też był ciekawy a brzmiał o:Książe wschodniego ugoru w królestwie Arcanii Ajatullah abbu abba al ilkirzistani von der sir Eustachy Kalosz sanga Camra und Alexei Kaumanavardze.
Dla przyjaciół Alexei.)
Gdy potwór zobaczył Janka wytrzeszczył oczy a następnie zaklął:"*^&%^$%"(my tego nie przetłumaczymy).
Stanął jednak do walki z przesławnym wojem ....
Alexei zaczął wymachiwać mieczem jak cepem u już wydawalo się że pokonał potwora kiedy ten zaczął wydawać z siebie dziwny odgłos. Mimo iż dla innych było to dziwne alexei już wiedział co to było. Przed skonaniem Upiór Podziemi wezwał straszne potwory wśród których były smoki. Wkrótce miało się wypełnić przeznaczenie i okazać się co w tej całej historii robi 1 numer cd-action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrij dobywając miecza wykrzyczał:

-Ojcze to dla Ciebie!!! Jeśłi mam umrzeć to dla Ciebie, jeśli mam zwyciężyć to dla Ciebie!! Upiór jest mój!!!
Ostrzegł jeszcze Alexieia że z TYHE lepeij nie zaczynać bo ban gwarantowany :). I ruszył, jego ciało zapłąnęło, o dziwo nic mu się nie działo, a jego wrogowie kładli się mu do stóp. Wykąnał pewną inkantację i cała energia Upiora zniknęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

//niby prowadzę ten temat, ale już nie nadążam//

Alexei dwa razy zgwizdał i wtedy na niebie pojawił sie smoko-osioł o skrzydłach z lateksu a alexei z paroma największymi bojami poszli na nazguli. Król ich nie mógł trafić żadnego( ach te ostrza zupełnie inne niż w środziemiu tamte miały to coś nie to co dzisiejsze badziewia) Alexei tytanicznym wysiłkiem wyrżnął ich co do ostatniego. Był tak zaślepiony, że nie zauważył nawet jak TYHE zdrajca jeden podchodzi do niego z mieczem w dłoni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale niespodziwanie na polu bitwy pojawił się Saruman wraz z watachą uruk-haiów i pomyślał sobie "Co za żałosna imitacja bohatera zaraz pokaże mu gdzie raki zimują".
Ale naszczęście niedaleko był poteżny czarodziej Patryk R poteżny jak Gandalf biały czy Elminster i rzucając potężne czary (palec śmierci, słowo mocy giń, rój meteorów i wyładowanie łańcuchowe) rozpedził towarzystwo na wszystkie strony świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować