Zaloguj się, aby obserwować  
Alexei_Kaumanavardze

Neverending Story II: Gold Edition

1327 postów w tym temacie

(...) Ciągle nie tak jak powinno być. [Do bohaterów podchodzi postać ****. Z wyglądu przypomina *****. {Następuje krótak rozmowaw czasie której wymieniane są cechy i zalety postaci, jej sposób walki, nastawienie do świata, specjalizacja, w czym może być pomocna} Następnie bohaterowie zastanawiają się nad przyjęciem postaci. Mogą się na to zgodzić lub nie, to zależy od nich.] I jeszcze kolejna uwaga. Nie rób bardzo nagłych zwrotów akcji, rozwijaj już istniejącą, postacie nie mogą się pojawiać jak spod ziemi, gdyż Smuggler był olbrzymim demonem, więc trudno aby wyszedł z pod ziemi. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Tak a gdy trwa walka to Alexieja nie ma. Czy on znowu jest w WC ? ostatnio bardzo często tam zagląda.
A tak właściwie to z kim walczymy ? Smuggler jest, antyfani są a co z pozostałymi ? sami wiecie o kim mówię. Uupps może lepiej nie krakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak *wrau* mamy tutaj Antyfanów, Smuggler też się przypałętał, jest też Pan Uber Groza, AKCA, brakuje jeszcze Bractwa Trzeźwości i Mrocznych Magów *wrau* Ale lepiej może już więcej nie krakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie nadciągnęli trochę zapomniani przez Drużynę Duke nukem Forever (z wymalowanąna czole alfą)i Quake4 razem ze swoją podręczną armią nieumarłych.

- No nie, mamy walczyć z całym towarzystwem na raz?! Zróbcie mi tu trochę miejsca!

Greck uniósł do góry swoje Grabie, i krzyknął donośnym głosem: „Na Potęgę Pustego Czerepu!!! Śmocy, przybywaj!!!” W Grabie uderzyła błyskawica. Grecka otaczała, świecąca się zielono-czerwonym światłem, poświata. Wyładowanie było tak duże, że zaczęły się świecić także bronie reszty Drużyny. Poświata ta sprawiała dwukrotne zwiększenie parametrów broni, a w przypadku Grecka także siły, obrony itd.

- No, panowie, teraz to możemy z nimi rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ja się zgadzam z przyjęciem Ponurego, przyda się kolejna para rąk do walki.

( a to już ostatni offtopic z mojej strony jak pisał PolishWerewolf nie rób nagłych zwrotów akcji, ja tak robiłem na początku i głupio to wszystko wyszło, naszczęście naprawiłem swój błąd i wszyscy powróciliśmy do normalnej fabuły ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to mój autorski czar, nad którym pracowałem kilka lat. To jest najnowsza dostępan wersja ze wszystkimi uaktualnieniami. Musicie tylko uważać, żeby nie trafić koboś z Drużyny, bo wasze bronie są teraz dużo potężniejsze. Ja zwykle stosuję ten czar tylko w ostateczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-No tak *wrau* Ja to mam zawsze najgorzej ehh... Nie mam broni, nie ma mi się co świecić, DMG mi nie wzrósł, nic, zupełnie nic ehhh.... No ale fakt, ja mam w sobie pierwszy egzemplarz CDA!!! *Auuuuuuuuuuuuuu*

(Rzucił się już po raz drugi na Quake4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Werewolf, jak to nic ci się nie świeci? Pazury ci się przecież trochę błyszczą! Będę musiał dopracować to zaklęcie, żeby działało w pełnym zakresie także na pazury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To *wrau* popracuj. Szkoda tylko, że moje szpony świecą się od Zaklętego Ognia. No cóż (*harp*) będzie mi to musiało wystarczyć (Wgryza się w kostkę Q4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciąż będąc wpitym w kostkę Q4, wziął zamach prawą ręką, jakby chciał zaserwować, i wbił pazury w ścięgno Achillesa (o ile Q4 takie posiada, ale wiadomo o jakie miejsce chodzi :) Ten zaryczawszy z bólu próbował się pozbyć Giercomaniaka i Werewolfa z siebie przy pomocy różnorakie sprzętu, począwszy od rzucania w nich Antyfanami i krowami, na minigunach kończąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- let the Sworce be witch us* musimy ich pokazać gdzie raki zimują. A teraz mam nadzieję że tym razem uda mi się zabić raz na zawsze Uber Grozę - i ruszył w jego stronę.


( * cytat nie mój skopiowany z innego tematu, troszkę zmodyfikowany przeze mnie chyba autor nie będzie miał nic przeciwko z góry przepraszam jak się gniewa ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Patryku *wrau* stój!!! To jest Pan Uber Groza, ale nie mamy ciągle jego *wrau* Kamienia!!! Bez tego on jest nieśmiertelny....

W tym momencie na Werewolfa spadł Antyfan rzucony przez Q4, przez co ten pierwszy odczepił się od nogi tego ostatniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Hej, Werewolf, Musimy odciągnąć go (Q4) trochę dalej, bo tymi minigunami rozwali całą redakcję!

(A, i tak na marginesie: moja postać w opowieści nie nazywa się Griercomaniack tylko greck’o’ Maniack, dla przyjaciół Greck.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja się *wrau* Na to piszę. Dobrze, że z nich nie strzela tylko nimi rzuca....

(sorka za pomyłkę, ale dawno już się do Ciebie o o Tobie nie zwracałem. To dlatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- No tak jak mogłem zapomnieć o kamieniu ( znowu ) zabiłbym go poraz drugi i drugi raz by się wzmocnił, jestem Ci wdzięczny że mnie ostrzegłeś. A teraz GIŃ Q4 - i powalił go mieczem ale wróg był twardy i nie zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra *wrau* robota Patryku!!! To nam się przyda. Łap go za jedną łapę, ja za drugą, Greck za głowę lub za trzecią łapę jak znajdzie i odciągamy to bydle gdzieś dalej *wrau* żeby nam tutaj nie zawadzał i nie psuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ach tak!? To zobaczymy, co powie na to!

Greck wybił mu w klatkę piersiową Grabie, po czym wywołał błyskawicę, która przechodząc przez Grabie uderzyła w Q4 od środka...

(Spoko Werewolf,nic wielkiego się nie stało.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować