Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogniem i Mieczem – Już jesienią eGRAnizacja wiekopomnej książki!

14 postów w tym temacie

Osobiście jestem wielkim fanem Mount&Blade grałem w wersje beta już w 2006-2007 roku (nie jestem pewny kiedy była dostępna - tyle razy do niej powracałem) kiedy można ją było nabyć jedynie na PeyPalu z konta TalesWorld. System walki jest na prawde niezwykły, wydaje się mało efektowny, ale daje na prawdę wiele satysfakcji kiedy się go opanuje. Prawdziwie oddaje wrażenie średniowiecznego starcia. Jak dotąd M&B było praktycznie pozbawione fabuły, więc z wielką niecierpliwością będę czekał na owoc współpracy Snowberry Connection, Sich Studio i TaleWorlds. Myślę, że warto będzie czekać. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 17:15, moonman napisał:

79pln - troche sporo jak za moda - tak, wiem samodzielna produkcja... jednak dla mnie
to mod

moonman - poczekaj troche dłużej a wyjdzie darmowy mod with fire and sword, robiony już trzy lata a screeny wyglądają lepiej, a i innowacji będzie sporo no i tak ogólnie to był ich pomysł (jakoś nie wierzę że ktoś przypadkiem zrobił mod czy dodatek o tej samej nazwie, o tej samej tematyce i tej samej gry). To chyba ma być największy mod jaki powstał, dlatego warto czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 18:33, tomoliop napisał:

Trochę bardzo dużo... Popieprzyło?! Przecież to tylko duży mod!!


"Aby rozwiać całą masę nieporozumień jaka pojawiła się na tym forum. Zapowiedziany przez nas Mount&Blade:Ogniem i Mieczem nie jest MODEM, to jest pełnoprawna i samodzielna produkcja oparta na stunningowanym silniku Mount&Blade, stworzona we współparcy z TaleWorld przez Ukraińskie studio Sich, gra ukaże się w Polsce, Ukrainie, Rosji oraz w Szwecji i Czechach, w Polsce i CZ nakałdem CD PROJKET. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 11:02, Almarcino napisał:

> Trochę bardzo dużo... Popieprzyło?! Przecież to tylko duży mod!!

"Aby rozwiać całą masę nieporozumień jaka pojawiła się na tym forum. Zapowiedziany przez
nas Mount&Blade:Ogniem i Mieczem nie jest MODEM, to jest pełnoprawna i samodzielna produkcja
oparta na stunningowanym silniku Mount&Blade, stworzona we współparcy z TaleWorld przez
Ukraińskie studio Sich, gra ukaże się w Polsce, Ukrainie, Rosji oraz w Szwecji i Czechach,
w Polsce i CZ nakałdem CD PROJKET. "


Tak, tak już to czytałem - wychodzi na to samo jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 09:37, Nikt634 napisał:

dzieciaki zamiast czytać te nudy będą w nie grały

cholerka, a ja będę mieć to jako lekturę, a po paru stronach jak czytałem dla przyjemnośi odłożyłem :D

btw. czy to nie był przypadkeim darmowy mod który miał wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować