Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

BiteFight- internetowa gra o wampirach i wilkołakach

891 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2006 o 16:37, barteg napisał:

A jaka to jest gra ? RPG , pisana itd ?


wiesz zle w sumie tobie odpowiedziałem- bo nie wyjasniłem wszystkiego. to jest po prostu gra iternetowa (inaczej nie potrafie okreslic) - jestes wilkołakiem albo wampirem, wejdz na strone raz i założ sobie konto i sprobuj przez chwile. gra dośc uboga - ale wciaga:) rpg to to nie jest - ale zdobywasz złoto, polujesz na ludzi, toczysz pojedynki z przeciwna rasa, masz domostwo swoje, które rozbudowujesz, kupujesz przedmioty, i trenujesz (za kase), mozna pracowac aby dorobic itp. zerkij sobie sam :) ale ogólnie to tam sie nic nie pisze (oprocz opisu postaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem bo mnie zbanowali za multikonto. A to nie prawda po prostu mój brat się loguje na tym samym kompie z innym nickiem na tym samym servie. Już jeden raz odblokowali czy odblokują drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam farta bo mnie nikt jak narazie nie atakuje...uff mam 33 lvl i moge sobie spokojnie skillować.
PS.Ostatnio kupiłem sabie faną broń
Aporari (aktywny)
Numer: 1
Siła +16
Obrona +11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 07:16, skubsa napisał:

> > Jestem vampirem ;]


no baa :) ja tez - server 7 - Zarathos [NH] zapraszam - w progi naszego klanu (jesli serv ten sam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:45, Adam k. napisał:

A ja mam problem bo mnie zbanowali za multikonto. A to nie prawda po prostu mój brat się loguje
na tym samym kompie z innym nickiem na tym samym servie. Już jeden raz odblokowali czy odblokują
drugi?

Ja grając z bratem na innych komputerach lecz na tym samym łączu (Neostrada w domu, mamy ten sam adres IP) w Ogame (podobna gra do BiteFight) napiszałem do Game Mastera E-maila z zapytaniem czy możemy grać na oddzielnych kontach. Powiedział że możemy - powinniśmy jednak unikać kontaktu ze sobą (wysyłanie surowców, itp.).

Na przyszłość zrób to samo, dobrze radzę. Unikniesz tym samym bana. A jeżeli ci ta wersja nie odpowiada, mam dla ciebie drugą:
Jeżeli masz Neostradę to przed każdym zalogowaniem się do gry zresetuj połączenie z internetem w celu uzyskania nowego adresu IP. Wtedy nikt się nie kapnie że gracie na tym samym łączu. ;)
Pozdrawiam, miłego kąsania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś nowego dodali w tej grze . Teraz można kupywać Zbroje i Hełmy to bardzo dobre rozwiązanie
Mój poziom 30. zrabowane dobra ok 220 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować