Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zenimax nowym właścicielem marki Prey

12 postów w tym temacie

Poczekamy, poczekamy, ale jeśli utrzymaliby poziom części pierwszej, to na pewno będzie warto. Tyle że z tym poziomem różnie ostatnio bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się też Prey podobał gra bardzo dobra ale nie bez przesady :) dobrze na pewno słyszeć że jednak coś się wokół marki dzieje bo zaczynałem się martwić że znowu przyjdzie nam czekać długie lata na zapowiedzianą w zakończeniu kolejną część gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prey''a przegapiłem - pewnie wstyd . swoją drogą ciekawe czy dostali nagrodę podobnie jak cd realms za najdłużej powstającą grę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:14, Revan91 napisał:

Jeszcze trochę poczekamy, jedynkę 10 lat robili :P

tak, ale mało kto wie dlaczego. Otóż dopiero niedawno domowe PC osiągnęły wystarczający poziom możliwości, żeby wcielić szalone pomysły twórców. Cieszy mnie to, bo nawet te 10 lat nie postarzyło gry ani o sekundę. Świetny kawał FPSa, tylko czemu tak mało popularny.... nie mam pojęcia. To jest jedna z tych gier, w które nalezy zagrać i wielu się z tym zgodzi, ale scena MP nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu szybciej prace nad Preyem 2 ruszą bo trochę już czekam :-). Może nie będzie nam dane czekać tyle co na pierwszego Prey-a (od pierwszych zapowiedzi zdaje się że 6-8 lat wyszło)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować