Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

No i po dogrywce Magic wygrywają 116-114 i w serii 3-1 dla Orlando. Wiedziałem że tak będzie :D, jeszcze 2 mecze powinny być bo Cavs wygrają u siebie i później Orlando u siebie na 4-2. Tak bym typował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahaha GOOO ORLANDO!!! kurde kocham tych gości:D:D a ten rzut Lewisa to masakra po prostu. Kurde ile ja ostatnio nerwów tracę na ich meczach. Po tym odgwizdanym faulu na LBJ pod koniec regulaminowego czasu gry prawie telewizor rozwaliłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Nuggets pod ścianą po wczorajszym meczu, jak zwykle dobrze Kobe ale tez super zagrał Odom i to było chyba kluczem do zwycięstwa. Jak widać po meczach Magic z Cavs jeden zawodnik (myslę oczywiście o LBJ) nie jest w stanie wygrać meczu (chyba że rzuci 3 na sekundę przed końcem :P). Dzisiaj w nocy mam nadzieję obejrzeć ostatni mecz finału wschodu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 11:30, Nightdew napisał:

hahahaha GOOO ORLANDO!!! kurde kocham tych gości:D:D a ten rzut Lewisa to masakra po
prostu. Kurde ile ja ostatnio nerwów tracę na ich meczach. Po tym odgwizdanym faulu na
LBJ pod koniec regulaminowego czasu gry prawie telewizor rozwaliłem:D


No no ładnie ;). Teraz co prawda mecz w plecy, ale dalej 3-2 dla Magic. Cóż liczę na win i pierwszego finalistę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed finałami konferencji jak pisałem że Orlando powalczy z Cavs to od razu odezwały się głosy że głupoty pisze :P. A teraz mogę napisać że mamy finał Orlando - Lakers, czyli dokładnie taki ja przewidywałem i jestem ogromnie z tego zadowolony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest finał ;). LaL vs OM. Jeden z ciekawszych w ostatnich latach. Jeszcze nie dawno (to jest w ostatnich sezonach) obie ekipy musiały się budować praktycznie od początku, a dzisiaj? Dzisiaj stoją na przeciw siebie po to by wygrać. Jak obstawiacie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 13:27, Jakli napisał:

No i jest finał ;). LaL vs OM. Jeden z ciekawszych w ostatnich latach. Jeszcze nie dawno
(to jest w ostatnich sezonach) obie ekipy musiały się budować praktycznie od początku,
a dzisiaj? Dzisiaj stoją na przeciw siebie po to by wygrać. Jak obstawiacie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 13:27, Jakli napisał:

No i jest finał ;). LaL vs OM. Jeden z ciekawszych w ostatnich latach. Jeszcze nie dawno
(to jest w ostatnich sezonach) obie ekipy musiały się budować praktycznie od początku,
a dzisiaj? Dzisiaj stoją na przeciw siebie po to by wygrać. Jak obstawiacie wyniki?

IMO Orlando sie zepnie i 4-2 poleci, sa na fali, pocisneli Jamesa i spolke i maja Goratata <pisk fanki> !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 20:27, rolnik napisał:

> No i jest finał ;). LaL vs OM. Jeden z ciekawszych w ostatnich latach. Jeszcze nie
dawno
> (to jest w ostatnich sezonach) obie ekipy musiały się budować praktycznie od początku,

> a dzisiaj? Dzisiaj stoją na przeciw siebie po to by wygrać. Jak obstawiacie wyniki?

IMO Orlando sie zepnie i 4-2 poleci, sa na fali, pocisneli Jamesa i spolke i maja Goratata
<pisk fanki> !


Goratat taa... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 20:27, rolnik napisał:

IMO Orlando sie zepnie i 4-2 poleci, sa na fali, pocisneli Jamesa i spolke i maja Goratata
<pisk fanki> !

A moim zdaniem wynik trafiłeś, ale będzie w drugą stronę czyli dla Lakers. Zresztą zobaczymy jak będzie. A Gortat na razie kluczowej roli nie odegra, ale za pare lat...kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 23:13, knopfler napisał:

> IMO Orlando sie zepnie i 4-2 poleci, sa na fali, pocisneli Jamesa i spolke i maja
Goratata
> <pisk fanki> !
A moim zdaniem wynik trafiłeś, ale będzie w drugą stronę czyli dla Lakers. Zresztą zobaczymy
jak będzie. A Gortat na razie kluczowej roli nie odegra, ale za pare lat...kto wie?


Pamiętajmy o tym, że Gortat raczej gwiazdą nie będzie, ale warto pamiętać o tym, że jeśli jakaś drużyna da mu miejsce w pierwszej piątce to od razu statystyki podskoczą mu do 10/15 ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakąś piłkę do kosza? Nie znam się na tym a wiem że wybór jest spory. Gram na boisku.
Ostatnio kosz mnie wciągnął, codziennie chodzę z kumplami i grami kilka godzin w 33 a niedługo zaczniemy rozgrywać meczyki :D Jeden ziom ma piłkę ale jakbym miał swoją to by nie zaszkodziło. Co myślicie o tej? http://www.sklep-presto.pl/product-pol-7098-Pilka-koszowa-Nike-Baller-BB0267-440.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Kolega ma identyczną i powiem Ci, że jak na tą cenę to się opłaca. Nie jest to coś rewelacyjnego ale na pewno lepsze niż te szkolne "piłki" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 14:32, Pile napisał:

A coś droższego możecie mi polecić? Tak 100-150zł. ;]

Te droższe to zazwyczaj(nie licząc przystosowanych modeli) szybko ci się zjadą na asfalcie. Zależy też na jakim boisku grasz(nawierzchnia). Polecałbym Ci lebrona, można kupić go za ok 70 złoty, ładnie leci, dobrze się łapy trzyma po prostu cud miód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 12:48, Jakli napisał:

Tym razem Lakers po dogrywce ;]. Skoro nikt tego nie czyta to nie ma co się rozpisywać...
2-0 ^^.

czytamy, a nawet ogladamy. dalej utrzymuje ze bedzie 4-2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować