Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Kobe po prostu w tym meczu nie wychodzi na całej linie osobiście uważam. Co prawda, jest to gracz jeden z najlepszych na świecie, to samo LeBron tyle że ten pierwszy nie miał swojego dnia. A Fisher, Fisher zagrał na poziomie ostatecznie uważam że najlepiej się pokazał ze strony LA Lakers. Ponosiło go również, gdy został odpychany i sam odepchnął ciałem, zapewne kojarzysz sytuacje ale to po prostu są nerwy. Sam bym na pewno na jego miejscu też nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 14:24, Infes napisał:

/.../

Fisher w ogóle zachowywał się jak pipa, już pominę nawet te odpychanie Williamsa i inne utarczki, bo to jest część gry, ale to jak stanął Jamesowi na drodze na jego połowie to było dla mnie przesadzone. Sędziowie akurat zostali postawieni w takiej sytuacji, że nie mogli nie odgwizdać faulu w ataku i dupa. Gdyby mi ktoś tak stanął na meczu to bym chyba mu z miejsca w pysk dał, bo na boisku się gra do ciasnej cholery w koszykówkę, a nie odpieprza jakieś maniany jak tylko zaczyna się przegrywać. Aż dziwię się, jak łagodnie LBJ zareagował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka nie ma co Rullezzzzzz!
Co do tych skokow, kurde chcialbym tak :
Polecam wam by poprawic skocznosc : przysiady (najlepiej ze sztanga)
Ale sam prywatnie ich nie robie bo moim zyciem jest inny sport ;), a koszykowka na drugim miejscu :]
PzDr koszykarze xD
Trzymcie sie i WYSOKICH SKOKOW/LOTÓW ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś samą górę tablicy sięga, nawet "Majk"(Jordan) tak nie latał. Prawda, skakał z lini free throw ale tak w górę nie. Nie mierzyłem :/ Jak masz 3,05m czyli tą prawdziwą z tego co mi się wydaje to do tego jeszcze jakieś 15cm z łapami. A sam wyskok ile mamy to nie wiem. A kurde, 191cm a wsadu nie mogę czystego zrobić :/ Ech...a ćwiczenia mi nic nie dają. Szukałem tyle, różnych treningów...ale gdy proszę by ktoś dał mi jakieś które mu pomogły w dość szybki czasie to zero odpowiedzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 21:59, Infes napisał:

/.../

Ja mam 195cm i robię tylko u siebie na hali. Chociaż jest to w dużej mierze spowodowane kontuzją kciuka u prawej ręki przez co nie mogę złapać dobrze piłki, a na ''przyklejenie'' jej do podramienia nie mam nawet co sie decydować bo brakuje mi wtedy z 2/3 palca żeby wsadzić.

I ja bym Ci żadnych programów na wyskok nie polecał, no, może jeśli jesteś naprawdę bardzo dobrze wyćwiczony, rozciągnięty etc. Chyba, że za 10 lat chcesz po każdej, nawet relaksacyjnej grze w kosza kłaść po kilogram lodu na kolana i codziennie modlić się, żeby nie poszły w pizdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1,74 wkońcu po długich ćwiczeniach udaje mi się doskakiwać do obręczy, z czego jestem dumny ; ) Czasami szarpne obręcz ale rzadko. Jak chcesz ćwiczyć, to polecam program Super Dunk 3, tylko jeśli nie chcesz zniszczyć kolan, rób mniej ćwiczeń obciążających kolana - czyli przysiady, ćwierćskoki. Reszta można bezpiecznie, a wstępowanie najlepiej wyrzuć całkiem, za duże obciążenie. Ja ćwicze do tej pory, codziennie wznoszenie łydek, przysiady, no i mięśnie brzucha bo nawet one są ważne przy skoku. Chciałbym jeszcze trochę schudnąć, przy tym wzroście mam 70 kg ;/ Jakiś gruby nie jestem, ale mam dużo tłuszczu, co jest dziwne, bo trenuje codziennie.

@Kryhuu - Jeżeli wykonuje się program nieodpowiedzialnie, albo dokłada się jakieś obciążenia to nie ma się co dziwić, ale powiem ci, że mam przynajmniej pięciu znajomych, którzy są po SD3, i nic im się nie dzieje. Ja wprawdzie mam lewe kolano uszkodzone, ale niezbyt poważnie i nie przez SD3, tylko przez to, że zanim zacząlem trenować zakładałem 3kg na lewą nogę i skakałem, odkąd robię SD3 Wszystkoi się polepsza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuje. No ja przy 191cm mam te 70kg ;x Mnie po prostu dobija jak widze tych czarnuchów(to żaden rasizm czy jakaś obraza) z Ameryki co świetnie po prostu skaczą... aż mnie skręca. Ma to 190cm a robi wsady niczym Vince Carter(choć tych 8cm mu brakuje). W ogóle podziwiam tych nigga co biegną i wyskakują z dwóch nóg właśnie i też latają niesamowicie. Jak ja spróbowałem, to gorzej niż z jednej nogi...porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dwie nogi z reguły są słabsze, bo brakuje dynamiki, której uzyskujemy podczas rozbiegu. Znajomy ma 1,93 a kręci 180 bez wysiłku ;d Jakbyś urodził się w LA albo NY i od dziecka grał w kosza, nawet podczas sikania do nocnika to teżbyś tak latał i grał jak oni ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 17:28, Nightdew napisał:

ktoś może wie czemu oficjalny kanał NBA na yt nie daje już od koło 3 tyg żadnych filmików
w tym codziennych skrótów?:/


A dlaczego zwyczajnie nie skorzystasz z nba.com? Tam wszystko pięknie ładnie można sobie obejrzeć ;-) skróty, top 10 etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 13:19, Infes napisał:

W ogóle podziwiam tych nigga co biegną i wyskakują z dwóch nóg właśnie i też latają niesamowicie.
Jak ja spróbowałem, to gorzej niż z jednej nogi...porażka.

No tak, ale z dwóch nóg to generalnie robią Ci co mają powyżej dwóch metrów, nie widziałem nigdy żeby jakiś guard robił pakę z naskoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2009 o 11:34, Arkads napisał:

albo tu http://www.youtube.com/watch?v=8rNJ7bH1FzU&feature=fvw
chyba z dwóch nóg, nie widać dokładnie, ale raczej tak. I to 175!


Dooobra to Nate, on w zeszłym all-starze przeskoczył w slam dunk contest Howarda X_x
http://www.youtube.com/watch?v=fp74scbnD0k
o tym człowieku się nie rozmawia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten to już w ogóle...High fly i tyle : D Latać każdy Czarnuch może, czasem trochę lepiej czasem trochę gorzej :X Wzmiance o białych brak ;x (podkreślam, żaden rasizm mi w głowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować