Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Microsoft chce kupić Electronic Arts

13 postów w tym temacie


Nie dali rady kupić google, a mają dać radę kupić EA? Nie sądzę, EA ma zbyt mocną pozycję, żeby pójść na byle jaki układ, a fuzja z kolei nie interesuje pewnie Microsoftu. Imo nic z tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 11:45, Budo napisał:


Nie dali rady kupić google, a mają dać radę kupić EA?


No bez przesady, Gugiel jest większy od EA 5 razy a sam Microsoft ponad 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej jak nic z tego nie będzie bo microsoft ja zwykle będzie kazał ea tylko gry na xbox360 robić a na pc,ps3,psp,wii,ds itp każą nic i nic nie robić tak pewnie by było że tylko gry z pod EA na xbox360 brrrrrrr straszna była by to rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu młodzież z "www.gram.pl" ma problemy żeby przeczytać całą treść newsa, a nie tylko nagłówek. Widać w szkołach teraz poziom poleciał na łeb na szyje i już nie uczą rozumienia tekstu ? Ewentualnie - dziś takie tłuki chodzą do szkół, że się ich nie da niczego nauczyć :)

Plotka już w newsie została zdementowana przez pracownika działu PR z Microsoftu - ale młodzież gramowa już tak daleko nie dotarła, bo to koniec tekstu prawie (czyli za dużo do czytania i się mózg lasuje), w związku z tym przez następne "pińcset" postów jeden z drugim będzie rozpaczał, że MS po przejęciu EA będzie tylko gry na klocka wydawał :) Ech, szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech EA pozostanie takie jakie jest (tzn bez przymusowego Games for Windows LIVE), w zasadzie ostatnio bardzo pozytywnie mnie zaskakują (Dead Space, Mirror''s Edge, Red Alert 3, a także nowy NFS) biorąc pod uwagę ich wcześniejsze podejście "więcej tego samego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 12:43, Lordpilot napisał:

Znowu młodzież z "www.gram.pl" ma problemy żeby przeczytać całą treść newsa


Do mnie pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2009 o 13:26, Budo napisał:


> Do mnie pijesz?

Uderz w stół a nożyce się odezwą ;-) A tak serio - nie, nie do Ciebie. Ale jak zobaczyłem co stworzył kolega z posta numer 5, to ręce mi opadły i musiałem zareagować.

BTW - Odpuść sobie bojowy nastrój. Internet - serious business ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 13:29, Lordpilot napisał:

BTW - Odpuść sobie bojowy nastrój. Internet - serious business ;-)


Czemu, czasem lubię pozaczepiać ;]
To, że niektórzy nie czytają newsów w ogóle poza tytułem to standard, byle nabić posta. Inna sprawa, że sporo newsów tutaj nie jest w ogóle warta przeczytania ;P
No i to oficjalne dementi- nie ma co w nie wierzyć, czasami firmy zmieniają strategie z dnia na dzień, byle coś ugrać na giełdzie, albo złapać jakąś okazję, sytuacja może się zmienić bardzo szybko (tak jak ostatnio z Porsche i Vw). Ale tak czy siak nie wydaje mi się to prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować