Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

>Korzystając z okazji chciałabym poinformować wszystkich WoW Maniaków, że zamówienia na karty pre-paid >składać będzie można już w weekend. Ponad to (ta informacja zapewne Was ucieszy ;))- od najbliższego >poniedziałku zamówienia będą realizowane codziennie.

Czy za pre-paidy będzie można również płacić wPLN? Chociaż po części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodac do gadzetow wazeline. Sadzac po niektorych postach miala by duze wziecie :)

Co sie stalo z SWAT 4 ? Bo widze ze juz cena wrocila do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:17, 300 frayda napisał:

Darek Jedi ---> co to za bzdury? jak niby ma Ci sie skonczyc wirtualna kasa, skoro kupujac kolejne gry otrzymujesz ja
(wirtualna kase) w tych grach?

widac strasznie ci wadzi caly pomysl z gram.pl co jednoznacznie sugeruje ze jestes jakims
gosciem z konkurencyjnego sklepu, co poczul z mu sprzedaz na leb na szyje spadnie.


Nie kolego, nie prowadze zadnego konkurencyjnego sklepu. Gdyby tak bylo to bym sie cieszyl z tego ze klienci zostali oszukani przez Gram.PL.
Faktycznie jestem zdenerwowany poniewaz liczylem na cos zupelnie innego. Kiedy widze zawyzone ceny w stosunku normalnych cen rynkowych to przypomina mi sie slogan reklamowy - "Raj dla graczy". Oczywiscie ze CDP jest od robienia kasy - w koncu to ich praca, ale wkurza mnie takie podejscie do graczy i obiecywanie "gruszek na wierzbie".

Do tego dochodzi pomoc techniczna przez ktora zostalem perfidnie okłamany, a to mnie bardzo negatywnie nastawilo do tej firmy. Po prostu nienawidze klamstwa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie jestesmy kolegami Drogi Darku Jedi.
po drugie, sadze ze jestes ze sklepu jakiegos konkurencyjnego, bo wygadujesz bzdury, ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia.
w sumie to i dobrze, bo to znaczy, ze gram.pl robi dobra robote, skoro musisz sie ucikac do tanich klamstwek i naciagania faktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:35, sho napisał:

Proponuje dodac do gadzetow wazeline. Sadzac po niektorych postach miala by duze wziecie :)

Co sie stalo z SWAT 4 ? Bo
widze ze juz cena wrocila do normy.


Pewnie sprzedali juz caly naklad ktory byl zarezerwowany na premiere Gram.pl. Teraz czas "zbijac kase".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie Wasze opinie dotyczącego tego, że "taki marketing" itp., są po prostu śmieszne i nic nie warte. Chodzi mi o tych, którzy pokornie zgadzają się z tym, że wirtualnymi pieniędzmi nie można zapłacić w całości za grę.

Wyraźnie nam obiecano, że będzie można zapłacić w całości wirtualnymi pieniędzmi za dostępną w tej sprzedaży grę. Tymczasem wcale tak nie jest. Co z tego, że otrzymałem 215wPLN, skoro i tak muszę wyłożyć niemało PRAWDZIWEJ gotówki na grę. Dla mnie te wirtualne pieniądze są nic nie warte, a obietnice CdProjekt złamane!!!

CdProjekt - wstydzcie się, bo wielu Waszych klientów się zawiodło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jakby doszedlem do tego, ze wPLN moga sie nigdy nie konczyc, bo jak kupujemy gre za czesc wPLN to i tak mniej wiecej tyle samo dostaniemy za jej zakup, wiec... dziwne to ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jaki sposób można ustosunkować siędo czyjejś wypowiedzi? tzn. tak, żeby jego wypowiedź była powyżej na szaro?

Drugie pytanie związane już jest ściśle z gram.pl i z tym tematem. Dlaczego w newsach nie ma wzmianki o jego autorze? Wiem, że zapewne 95% newsów pisze Domek, ale chyba każdemu autorowi jest miło, gdy umieszcza się jego nicka przy newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:38, 300 frayda napisał:

po pierwsze nie jestesmy kolegami Drogi Darku Jedi.
po drugie, sadze ze jestes ze sklepu jakiegos konkurencyjnego, bo wygadujesz
bzdury, ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia.
w sumie to i dobrze, bo to znaczy, ze gram.pl robi dobra robote,
skoro musisz sie ucikac do tanich klamstwek i naciagania faktow.


Drogi pracowniku firmy CDP!
Po tonie Twoich wypowiedzi chyba mam prawo twierdzić że nim jesteś (skoro Ty uważasz że ja prowadze konkurencyjny sklep).
Jestem osobą która wyraża swoje niezadowolenie, to wszystko. To przykre że nie potrafisz uszanować czyjegoś zdania. Jednocześnie zarzucasz mi "kłamstwo i naciąganie faktów". Wskaż, proszę posta w którym minąłem się z prawdą lub przeinaczałem fakty.
Jeżeli nie jesteś w stanie to oczekuję przeprosin.

P.S. Ja nie prowadzę z nikim wojny na forum, zatem nie traktuj mnie jak agresora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mile mnie zaskoczyliście.
Gram.pl to świetny pomysł.
Powiedziałbym - wizjonerski :)

Trzymam kciuki.
:)
Gadżety można w całości kupic za wirtualki-fajnie.
(Choć, to chyba niezły sposób na zabieranie graczom tej waluty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:47, Wichrun napisał:

Gadżety można
w całości kupic za wirtualki-fajnie.
(Choć, to chyba niezły sposób na zabieranie graczom tej waluty :>


To jest całkiem fajny pomysł. Jestem ciekaw czy pojawią się inne gadzety nawiazujace do gier. Byloby milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-->Darek Jedi

Mnie się wydaje, że nie tyle zostałeś oszukany przez Pomoc Techniczną, ile nie podałeś wystarczającej ilości informacji. Z tego co mi wiadomo jedna z wersji Settlers 3 (chyba ta z Extra Gry Wielkie Hity) została zubożona i nie było tam właśnie muzyki. Zapewne pan z pomocy dostał już parę podobnych telefonów i myślał, że chodzi Ci o ten sam przypadek. Z resztą najpierw sprawdza się instrukcję, a dopiero potem dzwoni do pomocy technicznej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zachwycałem się nad gram.pl - może starczy..no dobra, jeszcze raz - REWELACJA :)

Teraz pytania:

Co się stało z cdprojekt.info, czy gram.pl to już jedyna strona CDP ?
Czy na gram.pl gry będzie można kupować bezgotówkowo ( tylko za wPLN ) czy zawsze będzie to tylko jako obniżka ceny w stosunku do tej sklepowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:53, Gordek napisał:

-->Darek Jedi

Mnie się wydaje, że nie tyle zostałeś oszukany przez Pomoc Techniczną, ile nie podałeś wystarczającej
ilości informacji. Z tego co mi wiadomo jedna z wersji Settlers 3 (chyba ta z Extra Gry Wielkie Hity) została zubożona i
nie było tam właśnie muzyki. Zapewne pan z pomocy dostał już parę podobnych telefonów i myślał, że chodzi Ci o ten sam przypadek.
Z resztą najpierw sprawdza się instrukcję, a dopiero potem dzwoni do pomocy technicznej. :)


Nie wiedziałem ze byla wypuszczona wybrakowana wersja. Podalem info ze gra jest z Nowej Klasyki. Czyli albo nie doslyszal albo wyklepal formulke.
W kazdym razie zaczwonie za jakis czas do pomocy technicznej z podobnym pytaniem, jestem ciekaw czy uslysze to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:55, KeMoT-1977 napisał:

Już zachwycałem się nad gram.pl - może starczy..no dobra, jeszcze raz - REWELACJA :)
Co się stało z cdprojekt.info, czy gram.pl to już jedyna strona CDP ?

Strona cdprojekt.info stanie sie najprawdopodobniej strona o samemym dystrybutorze, wiec zapewne oprocz informacji o samej firmie nic wiecej nie bedzie :)

Dnia 06.10.2005 o 16:55, KeMoT-1977 napisał:

Czy na gram.pl gry będzie można kupować bezgotówkowo ( tylko za wPLN ) czy zawsze
będzie to tylko jako obniżka ceny w stosunku do tej sklepowej ?

Bedzie mozna tylko obnizyc cene gry. Nie pamietam juz kto z CDP wypowiadal sie w komentarzach na starej stronie CDP, ze nie bedzie mozliwe zakupic czego tylko za wPLN. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!
Na odpalenie Gram.pl czekałem z wielka niecierpliwością, to naprawdę świetna idea! Dożywotnia Gwarancja, Wirtualne Pieniądze-coś wspaniałego! No i opłaciła się wierność CDP, mojemu ulubionemu dystrybutorowi :) *! Kupuję tylko oryginalne gry, i w 90% z CDP właśnie, a teraz się to jeszcze bardziej opłaciło!
Szkoda tylko, że zgubiłem kilka kart rejestracyjnych, gdyby nie to, miałbym jeszcze z +100 wPLN przynajmniej.
Wielkie gratulacje i podziękowania dla CD-Projektu!

Pozdrawiam!

*Polonizacje i wydania RPGów z Forgotten Realms uważam za wzór polskiego wydania! Mam je wszystkie, to moje najukochańsze gry, a najbardziej-obie części IceWind Dale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 17:05, Piotrek K. napisał:

> Już zachwycałem się nad gram.pl - może starczy..no dobra, jeszcze raz - REWELACJA :)
> Co się stało z cdprojekt.info,
czy gram.pl to już jedyna strona CDP ?
Strona cdprojekt.info stanie sie najprawdopodobniej strona o samemym dystrybutorze,
wiec zapewne oprocz informacji o samej firmie nic wiecej nie bedzie :)

> Czy na gram.pl gry będzie można kupować bezgotówkowo
( tylko za wPLN ) czy zawsze
> będzie to tylko jako obniżka ceny w stosunku do tej sklepowej ?
Bedzie mozna tylko obnizyc
cene gry. Nie pamietam juz kto z CDP wypowiadal sie w komentarzach na starej stronie CDP, ze nie bedzie mozliwe zakupic
czego tylko za wPLN. :)


Dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować