Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rewolucja rozpoczęta! Gram.pl - raj dla graczy!

352 postów w tym temacie

SirMike nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem. Przecież jak kupisz tego DS2 na Wirtusie to i tak dostaniesz przecież te 45 wPLN. Przecież wPLN są w KAŻDYM ezgemplarzu gry, a nie tylko jak się kupi w sklepie gram.pl Chyba, że coś przeoczyłem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne, Ty nie czułbyś się oszukany, tylko gdybyś mógł już do końca życa dostawać gry za darmo.

Sorry, ale to tylko świadczy o Twojej naiwności, jeżeli myślałeś, że CDP będzie od dziś rozdawać gry za darmo, działanie firmy opiera się troszke na innej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:55, stalker14 napisał:

SirMike nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem. Przecież jak kupisz tego DS2 na Wirtusie to i tak dostaniesz przecież te
45 wPLN. Przecież wPLN są w KAŻDYM ezgemplarzu gry, a nie tylko jak się kupi w sklepie gram.pl Chyba, że coś

Kurde, masz racje. Cos dzisiaj moje myslenie zawodzi :( Napisalem troche bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:53, Dowodca_Pawel napisał:

Na start dostałem... 655 wPLN! Sądze więc, że ilość PLN przyznają za ilość dni, które upłyneły od daty rejestracji, bo właśnie
tyle dni upłyneło :).


No to ladnie :-) ja mam 390 wPLN :-), ale nie mam pojecia ile dni uplynelo :-), ale to chyba nie moze byc przypadek :-)

P.S. To Ty Pawel z BP? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:52, Koleś napisał:

Jedziecie tak po CDP, że Was oszukał. To
co? Lepsza Cenega czy LEM? Dystrybutorzy, którzy siedzą z założonymi rękami i nie chcą nic zmieniać (żadnych upGRAde, żadnych
rejestracji elektronicznych, o wPLN nie wspomne).


Problem nie jest w tym, że są zniżki, a nie gry za darmo. Problem polega na tym, że obiecywano nam, że za gry zapłacimy wPLNami. Nikt słowem nie wspomniał o tym, że będą ograniczenia. Rozumiem, że taka promocja byłaby bardzo kosztowna, ale wystarczyłoby przed premierą powiedzieć, że za kupowanie gier będą nam przysługiwać zniżki. Tymczasem dostaliśmy jedynie informację, że jeśli nam braknie wPLNów, możemy dopłacić zwykłymi pieniędzmi.

Nie czuje się oszukany, lecz zawiedziony. Inicjatywa jest z pewnością godna pochwały. Zawsze lepiej zapłacić te 3-4 dyszki mniej...

Liczę, że w takiej promocji jak Swat4 będą pojawiać się również inne gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:58, Kris_bla napisał:

No to ladnie :-) ja mam 390 wPLN :-), ale nie mam pojecia ile dni uplynelo :-),
ale to chyba nie moze byc przypadek :-)


Gdyby dawali za ilość dni, to miałbym chyba coś koło tysiaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 15:57, Koleś napisał:

No jasne, Ty nie czułbyś się oszukany, tylko gdybyś mógł już do końca życa dostawać gry za darmo.

Sorry, ale to tylko
świadczy o Twojej naiwności, jeżeli myślałeś, że CDP będzie od dziś rozdawać gry za darmo, działanie firmy opiera się troszke
na innej zasadzie.


Wow powaznie? A ja myslalem, ze to instytucja charytatywna ;-P

A powaznie to raczej nie o naiwnosci a o umiejetnosci czytania ze zrozumieniem... napisali tak jak napisali i nie wspomnieli, ze bedzie to czesciowy nazwijmy to upust... Dlatego oszukali... reklama dzwignia handlu, ale... Czuje sie po prostu zawiedziony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:00, Vel Grozny napisał:

Gdyby dawali za ilość dni, to miałbym chyba coś koło tysiaka :D


Hm... no to nie wiem, za co daja ;-P, sami pewnie nie wiedza ;-) Dali /random ;-D

P.S. A ile masz? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:02, Kris_bla napisał:

P.S. A ile masz? ;-P

165. To ponad połowa tego, co wydałem na te gry, które rejestrowałem :D
Ale miałem parę gier z promocji (kup 3 gry z nXK...), i z konkursów. To podbiło mi liczbę gier, które normalnie trochę by kosztowały.
Zdaje mi się, że dają tak jak teraz NXK-5 zł, 99- pewnie z 25-30, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda że na początku dostajemy wPLN. Ale w momencie jak się skończą to należałoby wydać około 500 zł na gry aby móc otrzymać jedną za którą można by zapłacić wirtualną kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2005 o 16:07, Darek Jedi napisał:

To prawda że na początku dostajemy wPLN. Ale w momencie jak się skończą to należałoby wydać około 500 zł na gry aby móc
otrzymać jedną za którą można by zapłacić wirtualną kasą.


Hmm, a czemu 500? W każdej grze za 129 jest 40 wPLN, w grze za 99 jest pewnie koło 30 wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh zastanawiam sie, czy naprawde tak trudno bylo napisac, ze bedzie mozna placic tylko za czesc gry wPLN? Przynajmniej wielu z nas mniej by sie teraz rozczarowalo... Wiem ze wtedy mniejsze byloby zainsteresowanie, ale tak wedlug mnie jest jeszcze gorzej :P

Ale coz... nie mozemy chyba nic na to poradzic... zrobili jak zrobili, a historia oceni ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darek Jedi ---> co to za bzdury? jak niby ma Ci sie skonczyc wirtualna kasa, skoro kupujac kolejne gry otrzymujesz ja (wirtualna kase) w tych grach?

widac strasznie ci wadzi caly pomysl z gram.pl co jednoznacznie sugeruje ze jestes jakims gosciem z konkurencyjnego sklepu, co poczul z mu sprzedaz na leb na szyje spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić F.E.A.R za 69.90 PLN (plus koszty wysyłki), normalnie gra kosztuje 99.90 zł, więc różnicę 30 PLN, zapłacisz w wPLN, a czy stracisz czy zyskasz, to porównaj oferty innych sklepów, ale raczej nie znajdziesz taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować