Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

The Sims 2

315 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 16:37, Furion III napisał:

I jeszcze jedno pytanie, kupiłem oryginał the sims 2 DVD, i jeszcze dokupiłem dodatek akcesoria
na święta. Mam Vistę i nie mam zgodności z tym systemem. Gdy instaluję obojętnie jaki patch,
mam komunikat, że potrzeba płytę CD 4. Gdy chciałem zainstalować w/w dodatek, gra zażądała
płyty CD 4 po raz kolejny. Co mam robić?


Odpowiedź jest prosta - masz pirata, bo takie są właśnie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 16:37, Furion III napisał:

I jeszcze jedno pytanie, kupiłem oryginał the sims 2 DVD, i jeszcze dokupiłem dodatek akcesoria
na święta. Mam Vistę i nie mam zgodności z tym systemem. Gdy instaluję obojętnie jaki patch,
mam komunikat, że potrzeba płytę CD 4. Gdy chciałem zainstalować w/w dodatek, gra zażądała
płyty CD 4 po raz kolejny. Co mam robić?


Spróbuj włożyć płytę DVD. A co do wypowiedzi kolegi Robert''cik: o jakich objawach piractwa on napisał? Może ja nie załapałem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A weź pirata i dograj do niego dodatek albo jakiś zestaw akcesoriów - nie ważne czy oryginalny. Wiem z własnego doświadczenia, dlatego wolę już nie eksperymentować z piratami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 22:06, Robert'cik napisał:

A weź pirata i dograj do niego dodatek albo jakiś zestaw akcesoriów - nie ważne czy oryginalny.
Wiem z własnego doświadczenia, dlatego wolę już nie eksperymentować z piratami.


Ale on ma dodatek, który jest oryginalny (z jego wypowiedzi tak wynika), ale został stworzony do Simsów w wersji CD, a nie DVD dlatego żąda 4 płyty. W tym wypadku nie wie co zrobić, bo nie ma 4 CD tylko 1 DVD. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 00:04, Lord Kapitan napisał:

hello pomocy

mam the sims 2 podroze i zbudowalem sobie parcele publiczna zeby se tam przyjechac ale niemoge.

niewiem dlaczego?

prosze o jak najszybsza odpowiedz

PLZ Pomozcie


Chcesz tam pojechać na wakacje, tak? Jeśli chcesz zrobić z niej hotel, wejdź na tą parcelę, wciśnij Ctrl + Shift + C, wpisz "changelotzoning hotel" i gotowe. To i inne rzeczy masz opisane w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 12:06, Robert'cik napisał:

Tylko, ze każdy dodatek działa do KAŻDYCH Simsów. Dodatek sprawdza, jakie masz Simsy (CD czy
DVD) i takie chce.

Starsze dodatki nie są przygotowane do wersji DVD. Z tyłu pudełka, nad wymaganiami musi być napisane że(cytuje): "*Wymaga gry The sims 2 lub The sims 2 specjalne wydanie DVD.". A jeśli chociaż jest napisane ze na wersji dVD dziala, a nie działa to znaczy że ma pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może Jak robić ubrania do the sims 2? W warsztacie moge robić ubrania tylko z tego co mam, a chciałbym zrobic takie cos jak np. są nieoficjalne dodatki do the sims 2 (jak pojawia sie nowy dodate to jest specjalne wydanie "Gry" o tym dodatku i na płycie są dodatki) to tam są zrobione przez użytkownikow domy, obiekty ubrania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 14:08, Robert'cik napisał:

Looknij na:
* modthesims2.com
* xmsims.com
* stylistsims.net
* simsinparis.com
* peggysims2.net

Masz tam wiele meshy i rób ubrania, fryzury i meble do woli.

Nie mogę się na tych stronach połapać. Coś tu trzeba pobrać? Mógłbyś mi w skrócie wyjasnić o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pobrać najpierw meshe, czyli kształty. Potem możesz je edytować w Warsztacie. Potem możesz pobrać recoloury, które są po prostu przerobionymi, pokolorowanymi meshami. Jeśli chcesz, poszukaj rad na forum strony simy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Jak się robi hotel? stawiam parcele(oczywiściu w otoczeniu wakacyjnym), wchodze w nią, a tam takie same opcje jak przy tworzeniu domu9w tym przypadku domku letniskowego). A ja chce zrobić akurat hotel. Ktoś tu kiedyś napisal że do tego jest potrzebne wpisanie kodu "changelotzoning hotel" ale mi nie dziala. A jak działa to powieccie czy mm go wpisac kiedy jestem na parceli, czy jak jestem w otoczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam the sims 2 podroze i zbudowalem sobie parcele publiczna zeby se tam przyjechac ale niemoge.

niewiem dlaczego?

chcialbym z tego zrobic oboz

prosze o jak najszybsza odpowiedz

PLZ Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 14:28, czarek.k napisał:

Pomocy! Jak się robi hotel? stawiam parcele(oczywiściu w otoczeniu wakacyjnym), wchodze w nią,
a tam takie same opcje jak przy tworzeniu domu9w tym przypadku domku letniskowego). A ja chce
zrobić akurat hotel. Ktoś tu kiedyś napisal że do tego jest potrzebne wpisanie kodu "changelotzoning
hotel" ale mi nie dziala. A jak działa to powieccie czy mm go wpisac kiedy jestem na parceli,
czy jak jestem w otoczeniu?


Przecież napisałem, że to i inne rzeczy są opisane w instrukcji. changeLotZoning hotel musisz wpisać jak jesteś na parceli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem. Niedawno nabyłem The Sims 2 Młodzieżowy Styl - Akcesoria. Niestety, przy aktualizacji wyskakuje problem. Nie ten z nieszczęsną płytką CD 4, dalszy. Wyskakuje Aktualizacja The Sims 2 Cztery Pory roku. Wszystko jest spoko, dopóki nie dochodzi do objects.package, przy którym instalator ma błąd i ewidentnie się wywala, abortując cały proces. pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:57, KapiX napisał:

> Pomocy! Jak się robi hotel? stawiam parcele(oczywiściu w otoczeniu wakacyjnym), wchodze
w nią,
> a tam takie same opcje jak przy tworzeniu domu9w tym przypadku domku letniskowego). A
ja chce
> zrobić akurat hotel. Ktoś tu kiedyś napisal że do tego jest potrzebne wpisanie kodu "changelotzoning

> hotel" ale mi nie dziala. A jak działa to powieccie czy mm go wpisac kiedy jestem na parceli,

> czy jak jestem w otoczeniu?

Przecież napisałem, że to i inne rzeczy są opisane w instrukcji. changeLotZoning hotel
musisz wpisać jak jesteś na parceli.

Przeszukałem całą instrukcje i nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 18:32, czarek.k napisał:

Przeszukałem całą instrukcje i nie znalazłem.


To widocznie słabo szukałeś albo jej nie masz.
Instrukcja The Sims 2 Podróże
Strona 9
Dział "Tworzenie terenu wakacyjnego"
Poddział "Kwatery dla wszystkich"
Linie 5-9 w wyżej wymienionym poddziale

Mam nadzieję, że teraz wszystko jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować