Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekł teaser z Max Payne 3?

18 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2009 o 11:28, Pile napisał:

Dla mnie to pokazuję że gra ma jaja i producenci szykują hit.


Zaiste te 30 sekund powala na kolana i nie pozwala się podnieść.
A jakby Max rzucił Yippee-ki-yay, m.........r , to normalnie ostra jazda bez trzymanki.
Masz bujną wyobraźnię i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 11:41, kerkas napisał:

> Dla mnie to pokazuję że gra ma jaja i producenci szykują hit.

Zaiste te 30 sekund powala na kolana i nie pozwala się podnieść.
A jakby Max rzucił Yippee-ki-yay, m.........r , to normalnie ostra jazda bez trzymanki.
Masz bujną wyobraźnię i tyle.



Chłopaku nie rzucaj sie tak, teaser jest niezly mi tez osobiscie sie podobal i tak samo jestem zdania ze producent zrobi kozacki tytul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne. Gdyby redakcje portali nie skopiowały z zachodnich serwisów głupiej uwagi że to być może fake to nikt z was by na to nie wpadł. Swoją drogą to też pokazuje jak idiotycznie wygląda newsowanie na portalach o grach, po prostu tłumaczą wieści nie zastanawiając się nawet nad tym co tłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bóg jeden raczy wiedzieć, co to jest, ale wygląda jednak na coś bardziej oficjalnego, więc pewnie kroi nam się na dniach jakiś porządny trailer. Najwyższa zresztą pora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 13:27, golic napisał:

Chłopaku nie rzucaj sie tak, teaser jest niezly mi tez osobiscie sie podobal i tak samo
jestem zdania ze producent zrobi kozacki tytul.


Ocenianie gry na podstawie 30 sekundowej zajawki to tak jak ocenianie książki po okładce , po prostu ocenianie na
wyrost , jak mawiali Spartanie "poległych liczy się po bitwie" , ale widzę że ostatnio zaroiło się od proroków na gram.pl , a jak już jesteśmy przy przepowiadaniu przyszłości to numery jakie padną w najbliższym losowaniu dużego
lotka też już znasz ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kerkas, tak samo powinieneś czepiać się wszystkich malkontentów i marud którzy "już widzą że gra będzie gówniana". Przecież oni też widzieli ten teaser a ponadto parę screenów! Na pewno mogą mieć opinię.

Ja sam z takimi debilami walczę którzy piszą grom recenzje nic o nich nie wiedząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować