Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III w czasach II wojny światowej?

69 postów w tym temacie

Wojna Światowa a i bardzo chętnie .... ale pierwsza oczywiście ;] (do do II lipa kompletna )
Londyn wiek 19 ciekawie by było ^^
Rewolucja francuska temat do największego polotu ;]
Wiek osiemnasty wojny wyzwoleńcze (Deklaracja niepodległości te bzdety :)
Jak już wiek 20 do może wojna domowa w Hiszpanii ale tuż przed bo też się działo :]
I coś z dziejów polski: rozbiory, carskie dwory itp. Mogłoby być ale gdyby za to się wzięli Polacy czemu ... ^^ oczywiste...

Ale niestety na bank dostanie II Wojnę Światową czemu?
"Bo ten temat ba bardzo wile jeszcze do zaoferowania"
"Jest (za) dobrze znany"
"Bo tak widziała by to większość społeczeństwa fanowskiego"
a dla czego? bo to najprostszy temat który wiadomo że się sprzeda od i co :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

II Wojna Światowa to fajny materiał ale na strzelanki i strategie, jakoś realia AC kompletnie mi do niej nie pasują. Poza tym akcja miałaby się dziać w Londynie- ja się pytam z kim miałby tam nasz Asasyn walczyć- z anglikami? Jakoś nie widzą mi się hordy Niemców stojących na każdym dachu. Dużo lepszym dla AC polem do popisu byłby starożytny Rzym czy chociażby XVIIIw z Rewolucją Francuską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was i tego "omg kobieta ?" ... Przecież wcielamy się w przodków pana D. chyba nie byli to 100% mężczyźni prawda ? :P To jest biologicznie niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył nowego przodka Desmonda w Rosji w czasach rewolucji. Druga wojna mi jakoś nie podchodzi bo zamiast ukrytego ostrza mieliby ukrytą snajperkę. Mile widział bym asasyna w 15 wieku jako polski(lub litewski) zabójca i naszymi celami byli by Krzyżacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co np. z I Wojną? Może Wojna Secesyjna? Kurde, ludzkość zawsze toczyła jakieś wojny, a twórcy gier potrafią tylko płytko pokazywać 2 Wojnę Światową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam lepszy pomysł. Wrzucić AC w klimaty westernu xDD
co do samego pomysłu z II wojną światową. gra straciła by to coś. Ze snajperką miałbym biegać itp? by zrobili wtedy z tego tps''a. Bo już podczas II wojny światowej nikt by chyba z mieczem nie biegał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie (poważne) propozycje: XVIII wieczna Francja ogarnięta Wielką Rewolucją i PIERWSZA wojna światowa. Bo ileż można wałkować drugą? A realia pierwszej wojny są przecież nie mniej ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 23:48, Feallan napisał:

Mam dwie (poważne) propozycje: XVIII wieczna Francja ogarnięta Wielką Rewolucją i PIERWSZA
wojna światowa. Bo ileż można wałkować drugą? A realia pierwszej wojny są przecież nie
mniej ciekawe.


Rewolucja Francuska jak dla mnie jest nieco zbyt podobna do renesansowych Włoch... Japonia i czasy szogunatu byłyby chyba idealne - wpasowanie w Asasynów ninja. Przemawia za tym takie cuś:

Spoiler

Obiekt 17 = Desmond
Obiekt 16 = ??? (Japończyk/Chińczyk - wnioskujemy to z tego, że to on jest autorem napisów z krwi w jednym z azjatyckich języków)
Natomiast twórcy zapowiedzieli, że Lucy&s-ka skupią się na odszukaniu najbliższego wspólnego przodku Desmonda i właśnie Obiektu 16. Po co? Dowiemy się zapewne grając w drugą część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także tego nie widzę. Niby że będziemy skakać Po dachach Berlina, Moskwy, Paryża, Londynu itp. - no bez jaj. Jeszcze do tego że bohater zostanie zamieniony na kobietę - porażka. To będzie coś w rodzaju Gothic 3 i Zmierzch Bogów - totalnie zniszczy serię.
Lamb3rt- całkiem niezły pomysł. Ninja, samurajowie i asasyni- niezła mieszanka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować