Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

@Perry_Cox możesz spróbować ale z tą kartą nie byl bym taki pewny

A tak do gry to dzis sobie gralem w to i Arcanie i szczerze mówiać jestem pozytywnie zaskoczony
Jedyną wadą którą zaobserwowałem w two worlds 2 jest moim zdaniem za szybkie bieganie
(czasami naprawdę czuję się jak sonic)
Może da sie lekko przyczepić do systemu walki ale mysle ze combosy to nadrabiają
tak czy siak bije na łeb arcanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 06:55, Jagged napisał:

w najnowszym CD-Action gra otrzymała ocenę 7/10 :(

Nie patrz na CD-Actiony i inne polskie recenzje,bo ja widzę że TW II u nas jest z jakichś powodów grą niewygodną dla wydawców.Patrz na to co piszą gracze na forach,a to odbiega od "oficjalnych recenzji".Ja mam jeszcze daleko,daleko do końca gry, ale jak zacznę to nie mogę oderwac się od monitora. Już dawno nie było RPG tej klasy.Arcanii bym nie porównywał nawet, bo wypada całkowicie poza skalę w porównaniu z TW II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jeszcze jedno:
1. jak grasz ? tzn. wszystkie zadania głowne i poboczne ?
2. jak oceniasz długość gry ?
3. rozumiem, że grasz na PC, a czy jestes w stanie wyobrazic sobie gre na PS3 ? zda sie tam interfejs oraz sterowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 11:03, Jagged napisał:

powiedz mi jeszcze jedno:
1. jak grasz ? tzn. wszystkie zadania głowne i poboczne ?
2. jak oceniasz długość gry ?
3. rozumiem, że grasz na PC, a czy jestes w stanie wyobrazic sobie gre na PS3 ? zda sie
tam interfejs oraz sterowanie ?

1.Tak , staram się robic wszystkie zadania, nigdzie mi sie nie spieszy,w końcu to RPG.
2.Nie ukończyłem jeszcze, ale da się odczuć że przy moim stylu gry to murowane kilkadziesiąt godzin ~70,80 trudno mi teraz dokładniej powiedzieć.
3.Na konsoli nie powinieneś miec problemu, bo interfejs jest spory i czytelny,co do sterowania na PS 3 się nie wypowiem, bo nie posiadam,a pada używam tylko do jednej gry (Moto GP).Na PC jest całkiem dobrze, wiec pod konsole pewnie też zrobili ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 12:13, hammerfall87 napisał:

gram sobie łucznikiem wymieszanym z zabójcą i coś mi się zdaje,że będę zmieniał build.Może
mi ktoś pomóc jak łucznikiem efektywnie zabijać potwory ?


I ja gram takim mixem :) O ile łucznikiem się gra nie najgorzej, to skrytobójca ssie na całej linii. Kradzież kieszonkowa jest praktycznie zbędna :| tak samo jak pchnięcie sztyletem od tyłu. Mało który przeciwnik stoi w miejscu, większość jest w ciągłym ruchu. Przynajmniej do momentu w którym na ten moment się znajduje. W dodatku szkieletów nie można zabijać od tyłu :-/ a te sprawiają mi najwięcej problemów w ciasnych tunelach, gdzie łuk nie jest najlepszym rozwiązaniem. Tak więc i ja pewnie zrestartuje builda na typowego wojaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc i ja pewnie zrestartuje builda na

Dnia 24.11.2010 o 16:05, ArkStorm napisał:

typowego wojaka.


I bardzo dobrze
Tez testowalem kilka buildów i chyba najfajniej gralo mi sie po prostu wojakiem z 1 recznym mieczem zmienianym na 2 reczny
Łucznik byl dobry w jedynce ale tutaj po prostu jest cienki
Jedynym pożytkiem jest lurowanie stworków przez to przywolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 06:55, Jagged napisał:

w najnowszym CD-Action gra otrzymała ocenę 7/10 :(


Bardzo słabe oceny , recenzacji nie potrafia zauwazac plusów i tego dobrego , wszedzie same minusy , chyba na ich celem jest wystawienie najgorszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 21:32, matis9988 napisał:

Ciekawe jak ocenia Wiedźmina 2.Na gram.pl pewnie 10 dostanie.

Jakie macie lvle w multi(jeśli gracie)?Ja dziś dobiłem 51.


Wiedźmin 2 to nie dostanie ponizej 9 moge dać sobie palec uciąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 20:34, karolekx23x napisał:

> w najnowszym CD-Action gra otrzymała ocenę 7/10 :(

Bardzo słabe oceny , recenzacji nie potrafia zauwazac plusów i tego dobrego , wszedzie
same minusy , chyba na ich celem jest wystawienie najgorszej.


Możesz napisać po naszemu jeszcze raz? Jakie same minusy? Jakie najgorsze oceny? 7 to dobra ocena :) Aczkolwiek dałbym 8, jednakże recenzowanie nie leży w moich kompetencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 21:42, Oblivion2450 napisał:

Pewnie tak.W CD-A też tak go promują to nie może poniżej 9 dostać.Ale EK Wiedźmina 2
zamówiłem i chcę sprawiedliwych ocen :)


Na sprawiedliwość to nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 21:43, karolekx23x napisał:

Na sprawiedliwość to nie licz.


Dlaczego niby nie?Nigdy nic nie wiadomo.Ale ostatnio sprawiedliwości przy ocenach polskich RPG''ów nie ma zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować