Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Australijczycy dostaną tylko okrojoną wersję Left 4 Dead 2

13 postów w tym temacie

Hah... tylko gorzej maja Sz.. znaczy sie Niemcy.
No ale naprawde czemu oni tak maja przerabane hm? Ja tam nie widze zeby u nich przestepczosc byla jakas wysoka.. no nic. Chociaz my bedziemy mieli gre niewykastrowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra ma wysoki poziom przemocy, oddziałujący mocno, długotrwale i wyglądający realistycznie w ramach kontekstu gry. W opinii komisji w grze nie postawiono dość wyraźnej granicy między przedstawieniem zombie, a ludzi..."

Może to niektórych rozśmieszyć, ale ta opinia jest jak najbardziej słuszna. Dobrych gier na prawdę nie brakuje, więc nie ma potrzeby śmiecić młodym ludziom w głowach. Zawsze znajdą się jednostki niezrównoważone psychicznie lub emocjonalnie. Po co dodatkowo ryć im psychikę takimi tytułami? Niech sobie żyją w spokoju :).

Mam wielki szacunek do Australijczyków, nie za tak restrykcyjne podejście, ale za tak bardzo rzeczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w Polsce niema takich durnych ograniczeń.
Dzikq - myślę że tam kontrolują Steam i nawet jak by ktoś z Australii chciał kupić grę powiedzmy w Ameryce to jestem przekonany że najpierw ip sprawdzają i wyskakuje komunikat że ta gra jest niedostępna dla tego regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy im współczuć, że mają tak porąbanych ludzi na stołkach władzy... Mam nadzieję, że w Polsce takiego czegoś nie dożyjemy oraz w innych częściach świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 15:11, palpatine napisał:

Może to niektórych rozśmieszyć, ale ta opinia jest jak najbardziej słuszna. Dobrych gier
na prawdę nie brakuje, więc nie ma potrzeby śmiecić młodym ludziom w głowach. Zawsze
znajdą się jednostki niezrównoważone psychicznie lub emocjonalnie. Po co dodatkowo ryć
im psychikę takimi tytułami? Niech sobie żyją w spokoju :).


Idąc tym tropem zakażmy brutalnych filmów w kinie i TV, bo przecież Bruce Willis może komuś zryć banię. Krótko mówiąc bzdury opowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować