Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Słuchawkowy dylemat.

9 postów w tym temacie

Witam. Mam pytanie. Czy byłby ktoś tutaj w stanie polecić mi jakieś słuchawki do grania (i słuchania muzyki, ale też z kompa) w cenie do 100zł? Najlepiej byłoby z linkami i nie "noname". Mogą być przewodoe albo bez, preferowane "czołgistki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 14:29, sathorn1 napisał:

Witam. Mam pytanie. Czy byłby ktoś tutaj w stanie polecić mi jakieś słuchawki do grania (i
słuchania muzyki, ale też z kompa) w cenie do 100zł? Najlepiej byłoby z linkami i nie "noname".
Mogą być przewodoe albo bez, preferowane "czołgistki".

Sprawdź na googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 14:39, paweusz napisał:

Sprawdź na googlach.


Łał ziom. I co mam niby wpisać? Słuchawki za 100zł? Testy słuchawek (próbowałem)? Słuchawki? Ja chciałbym zasięgnąć opinii ludzi którzy na słuchawkach grają. Może ktoś ma dobre słuchawki i chciałby je polecić? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na przewodowych słuchawkach media-tech MT3500. Są zamknięte, ale nie otaczają CAŁYCH uszu, tylko same małżowiny, przez to uszy się nie męczą, ale bolą . Gdyż w większości przypadków jeżeli słuchawki otaczają całe uszy i mają słaby system wentylacji, to uszy są zmęczone + bolą + wogóle nie waidomo co . Kupiłem je za 25 zł i nie narzekam ;) Dodatkowo jest przypięty do słuchawek mikrofon, jakość dorównuje mikrofonom za 200 zł ( Wiem bo sam mam pare takich, i dzięki produktowi mt odłożyłem je w kąt )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram i słucham muzyki na słuchawkach "Sennheiser HD 555" i ci je polecam. Niestety, ale za 100zł ich nie kupisz. Ale lepiej wydać więcej na dobre słuchawki, które będą ci służyły kilka lat, niż wydawać co 1/2 roku po np. 100zł na badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Zawsze mnie bawia osoby, ktore daja podobne odpowiedzi. Ktos sie pyta o rzecz max do np. 100 (zapewne wiecej nie ma, albo nie chce wydawac), a otrzymuje odpowiedz, ze lepiej jakby dolozyl 3 dyszki i sobie kupil cos lepszego. Albo, jak ktos sie pyta o konsole to mu odpowiadaja, ze konsole sa ''be'' i lepiej jakby kupil PCta.

>> głośniki Creativa 5.1 mówie Ci ,że nie pożałujesz :)
A ja mowie (pisze?), ze jednak czasami pozaluje. Zwlascza jak bedzie chcial posluchac/pograc sobie na kompie kiedy domownicy beda juz spali i jedyne co sie stanie to to, ze kogos na bank obudzi, albo trzeba bedzie grac bez glosu. Zreszta jakby sathorn1 chcial sobie kupic glosniki to by spytal o glosniki, a nie osluchawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 17:48, Piotrek K. napisał:

>> głośniki Creativa 5.1 mówie Ci ,że nie pożałujesz :)

Dnia 02.03.2006 o 17:48, Piotrek K. napisał:

A ja mowie (pisze?), ze jednak czasami pozaluje. Zwlascza jak bedzie chcial posluchac/pograc
sobie na kompie kiedy domownicy beda juz spali i jedyne co sie stanie to to, ze kogos na bank
obudzi, albo trzeba bedzie grac bez glosu. Zreszta jakby sathorn1 chcial sobie kupic glosniki
to by spytal o glosniki, a nie osluchawki...


Właśnie. A żeby nie było nabijania sobie postów to dodam jeszcze, że mam już wieże podłączoną do kompa i jak chcę sobie pograć głośno to z głośników mi leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować