Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2009 o 11:46, Hubi_Koshi napisał:

Exia Repair ?? Masz na myśli tą rozwaloną Exię z początku drugiej serii ?? Mhm ja bym
raczej obstawiał 00 Gundama, wygląda chyba lepiej od rozpadającego się kawałka złomu
XD

Właściwie to zastanawiam sięczemu to się nazywa Exia Repair skoro to zwykły Exia w wersji 7 Sword (nie ma na nim zniszczeń czy czegośw tym stylu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:44, Taikun napisał:

są inne źródła ... nie wiem czy regulamin pozwala na rzucanie linkami ... zapraszam na
priv ;)

Podaj GG lub mail to cie wyśle link bo nie tyle regulamin zabrania co Akashi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:51, Tomoya-kun napisał:

Właściwie to zastanawiam sięczemu to się nazywa Exia Repair skoro to zwykły Exia w wersji
7 Sword (nie ma na nim zniszczeń czy czegośw tym stylu)

Hmm może to po prostu ta rozwalona Exia po naprawach w drugiej serii ?? Znalazły by się pewnie jakieś różnice gdyby się przyjrzeć... Cóż... ja jednak nadal obstawiam 00 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:52, Tomoya-kun napisał:

> są inne źródła ... nie wiem czy regulamin pozwala na rzucanie linkami ... zapraszam
na
> priv ;)
Podaj GG lub mail to cie wyśle link bo nie tyle regulamin zabrania co Akashi.


To ja chciałem wysyłać linka ... ja źródła mam, ale mówię coś od miesiąca / dwóch nie mają nowych chapterów, chyba że moją stronę też blokneli - w takim razie gg 12316132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:02, Taikun napisał:

To ja chciałem wysyłać linka ... ja źródła mam, ale mówię coś od miesiąca / dwóch nie
mają nowych chapterów, chyba że moją stronę też blokneli - w takim razie gg 12316132

A jaki jest ostatni chapter na tamtej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 12:17, Taikun napisał:

> A jaki jest ostatni chapter na tamtej stronie?
>

Chapter 303

To wszedzie jest tak samo. Albo manga łąpie opóźnenie albo narazie grupa która ją tłumaczy wstrzymałą prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:52, Tomoya-kun napisał:

Podaj GG lub mail to cie wyśle link bo nie tyle regulamin zabrania co Akashi.


Akashi już nie jest konsulem.
Dzięki za stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:54, Hubi_Koshi napisał:

Hmm może to po prostu ta rozwalona Exia po naprawach w drugiej serii ?? Znalazły by się
pewnie jakieś różnice gdyby się przyjrzeć... Cóż... ja jednak nadal obstawiam 00 ^^

Zdecydowałem się na opcje nr 3 XD Tzn. pomęczyłem gościa który sprowadza te modele i powiedział że z następną dostawą(niestety w październiku) będzie miał 1/100 MG Gundam Exia Ignition Mode wiec poczekam sobie na te wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:50, Tomoya-kun napisał:

Zdecydowałem się na opcje nr 3 XD Tzn. pomęczyłem gościa który sprowadza te modele i
powiedział że z następną dostawą(niestety w październiku) będzie miał 1/100 MG Gundam
Exia Ignition Mode wiec poczekam sobie na te wersje.

Innymi słowy "You took the third option" XD
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TakeAThirdOption

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:23, Grzech napisał:

Akashi już nie jest konsulem.
Dzięki za stronkę :)


Ale zasady ogólno forumowe wciąż istnieją ;) dmuchajmy na zimne XD
Wie może kto co jest nie tak z moją operą? Nie wszystkie pliki mogę ściągać, np. dzisiaj aktualizację ze strony opery musiałem ściągać... Mozillą.. Coś mam nie tak z ustawieniami ale nie wiem co :( no i Wii nie chce mi filmików z MU odtwarzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:19, Ichibanboshi-kun napisał:


Ale zasady ogólno forumowe wciąż istnieją ;) dmuchajmy na zimne XD
Wie może kto co jest nie tak z moją operą? Nie wszystkie pliki mogę ściągać, np. dzisiaj
aktualizację ze strony opery musiałem ściągać... Mozillą.. Coś mam nie tak z ustawieniami
ale nie wiem co :( no i Wii nie chce mi filmików z MU odtwarzać :(


Masz na myśli pliki z Megaupload? Przez Operę nie możesz? Używasz routera? Miałem tak samo, gdy kabel telefoniczny miałem podpięty do routera, więc musiałem zmienić pewne ustawienia routera.
BTW: Opera sux ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 16:07, SiDi napisał:

Masz na myśli pliki z Megaupload? Przez Operę nie możesz? Używasz routera? Miałem tak
samo, gdy kabel telefoniczny miałem podpięty do routera, więc musiałem zmienić pewne
ustawienia routera.
BTW: Opera sux ;]


A w jaki sposób mogę o zrobić, ja chcę ogladać anime na wii T.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c95

Dnia 05.09.2009 o 11:17, Grzech napisał:

Spoiler

A może wcześniej wcale nie wykorzystała całej mocy? Może nie zdawała sobie sprawy
z tego, że posiada o wiele większą moc? Musimy na te odpowiedzi poczekać.


Spoiler

Claymore która nie wie gdzie jest jej własny limit... No cóż, sam jestem ciekaw jak wygląda przebudzona postać Deneve XD


Dnia 05.09.2009 o 11:17, Grzech napisał:

Spoiler

Deneve pozbyła się pasożytów poprzez usunięcie ręki. Nie wiem co Beth musiałaby sobie
usunąć, żeby nie przemienić się w jakieś monstrum :) Macicę? Chyba nie, skoro jej nie
posiada :P


Spoiler

W tej chwili to chyba musiałaby usunąć wszystko poniżej szyi a i to mogłoby nie wystarczyć...


Dnia 05.09.2009 o 11:17, Grzech napisał:

Spoiler

Ale tak w sumie, to Beth potrafiła omijać macki Riful, a została dźgnięta
przez pasożyta, który wcale szybki nie był...


Spoiler

Czy byłaby w stanie ominąć macki Riful to nie wiemy, jak dotąd musiała sobie radzić jedynie z Dauphm. Jeśli zaś chodzi o to czym oberwała to mi się wydaje że to jeden z pocisków wystrzelonych przez Rafaelę, jeśli nawet Riful została nimi podziurawiona to żaden to wstyd dla Beth że koncentrując się na wspomaganiu Alicii i unikaniu Daupha nie zdołała uskoczyć przed tym atakiem.


Dnia 05.09.2009 o 11:17, Grzech napisał:

Spoiler

Raczej sam sobie nie poradzi, chociaż muszę przyznać, że mnie zaskoczył tym jak się
rozwinął. Wcześniej był taką cipcią i psuł całą serię. Teraz jednak zmężniał i nie jest
już taką sierotą ;]


Spoiler

Wtedy był taki jaki powinien być, w końcu nie należy oczekiwać po dzieciaku z górniczego miasteczka że z dnia na dzień zmieni się w badassa :) Natomiast jego obecne umiejętności nie powinny tak bardzo dziwić, w końcu parę lat (?) spędzonych na treningu u byłego numeru jeden jakieś efekty musiało przynieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niechcę w żadnym wypadku was potępiać i niemam tego na celu.

Ja osobiście nierozumiem co jest ciekawego w tej sztuce i co was tak jara w tych bajkach możecie mi wytłumaczyć bo jestem zielony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się