Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2010 o 19:15, Pablo_Querte napisał:

BTW Dared00 sto lat oglądania anime ;)

Yay, dzięki. ^^ BTW, skąd wiesz? Powinienem zasłaniać okna i oglądać się za sobą na chodniku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 21:48, Hubi_Koshi napisał:

Ahahaha to to XD Zastanawiam się tylko gdzie się dzieciaki podziały... a może ja źle
zapamiętałem. No nic wielkie dzięki :-3

Ciekawi mnie jak chcesz to teraz dorwać :] Seria z lat 70. Będzie ciężko. Chyba, że uda ci się jakoś ponownie na kasetach. Miałem kiedyś pomysł żeby sobie przypomnieć anime, które oglądałem w dzieciństwie na Polonii 1, ale akurat te tytuły, na które miałem ochotę są praktycznie nie do zdobycia. Powodzenia. Ja wracam do oglądania Only Yesterday. Mam też głupi pomysł żeby zacząć oglądać One Piece, ale mnie przeraża ilość odcinków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 21:59, heyboy napisał:

Ciekawi mnie jak chcesz to teraz dorwać

A tam coś się zrobi, ta seria to bardziej ciekawostka niż "MUST HAVE OR I''LL DIE"

Dnia 23.09.2010 o 21:59, heyboy napisał:

Mam
też głupi pomysł żeby zacząć oglądać One Piece, ale mnie przeraża ilość odcinków...

To akurat bardzo dobry pomysł jest, pociesz się tym że i tak to dopiero mniej więcej połowa serii więc lepiej zacząć teraz niż potem mieć Jeszcze więcej odcinków... a seria i tak warta zachodu XD Naruto i Bleach mu nie podskakują moim zdaniem, a tu jeden z motywów
http://www.youtube.com/watch?v=DUc9FlUP-7g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 19:01, Hubi_Koshi napisał:

I tytułowy Rahxephon jest moim zdaniem dużo ładniejszy od Evangelionów,

Szkoda tylko że Doleny mu nie dorównują i pokręceniem przypominają Anioły z NGE :(

Dnia 23.09.2010 o 19:01, Hubi_Koshi napisał:

że nie wspomnę iż główny bohater jest zdecydowanie mniej "whimpowaty" od Shinjiego,

To akurat nie robi na mnie specjalnego wrażenia (nigdy nie miałem problemów z Shinjim), to co jest dla mnie istotniejsze to kobieca część obsady jest lepsza niż w pierwowzorze (konkretnie brak Asuki) ;P

Dnia 23.09.2010 o 19:01, Hubi_Koshi napisał:

no i te myśliwce

chciałeś powiedzieć mięso armatnie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 15:58, Arcling napisał:

Right or Left to OVA tej serii będąca jej prequelem (dość luźnym zresztą). Na marginesie,
niedługo wychodzi nowy film z tego. Serię samą jak najbardziej polecam.

Aha... czyli trzeba bankowo się zabrac za serię :]
O tym filmie to już patrzyłem i czekam na niego :]

@Karharot
Taa... serię RahXephona też oblukam w takim układzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 22:37, Karharot napisał:

Szkoda tylko że Doleny mu nie dorównują i pokręceniem przypominają Anioły z NGE :(

No cóż Rahxephonowi blisko do Boga (rozwaliło mnie gdy w jednym odcinku gdy asystentka tego doktorka w okularach i z kucykiem została dorwana przez Dolema i on stwierdził że da im cud czy coś w ten deseń)

Dnia 23.09.2010 o 22:37, Karharot napisał:

To akurat nie robi na mnie specjalnego wrażenia (nigdy nie miałem problemów z Shinjim),
to co jest dla mnie istotniejsze to kobieca część obsady jest lepsza niż w pierwowzorze
(konkretnie brak Asuki) ;P

Też jej nie lubisz ?? Zdecydowanie Asuka z podstawki to irytująca dziewczyna, ale ta z nowych filmów jest całkiem fajna ^^ A co do kobiecych postaci to fakt całkiem fajne są, ale moją ulubioną jest ten blady badassowski komandor tego dziwacznego okrętu ^^

Dnia 23.09.2010 o 22:37, Karharot napisał:

chciałeś powiedzieć mięso armatnie? XD

Ale jakie śliczne mięso armatnie ^^ Ale fakt ani myśliwce ani późniejsze mechy nie były niczym więcej, szczególnie gdy pojawił się

Spoiler

kumpel głównego bohatera ze szkoły ze swoim Dolemem ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 22:49, Hubi_Koshi napisał:

Też jej nie lubisz ?? Zdecydowanie Asuka z podstawki to irytująca dziewczyna, ale ta z nowych filmów jest całkiem fajna ^^

Nie wiem, nie oglądałem. Po zakończeniu NGE (którego nie pojąłem ale to inna rzecz) nie miałem ochoty na kontynuowanie swojej przygody z tą serią...
Trzeba jednak przyznać że trudno jest znaleźć anime w którym opcje romansowe głównego bohatera byłyby tak wielkim nieporozumieniem - Asuka którą ma się ochotę zamordować od pierwszego epka z nią i Rei która choć niebywale sympatyczna jest klonem jego matki... Nie wiem co gorsze...

Dnia 23.09.2010 o 22:49, Hubi_Koshi napisał:

A co do kobiecych postaci to fakt całkiem fajne są, ale moją ulubioną jest ten blady badassowski komandor tego dziwacznego okrętu ^^

Jin czy jak mu tam, to przypadkiem nie o nim krążyły legendy że drzewa w jego ogrodzie mają niebieskie kwiaty bo podlewał je krwią tych obcych? XD

Dnia 23.09.2010 o 22:49, Hubi_Koshi napisał:

Ale jakie śliczne mięso armatnie ^^ Ale fakt ani myśliwce ani późniejsze mechy nie były niczym więcej, szczególnie gdy pojawił się

Spoiler

kumpel głównego bohatera ze szkoły ze swoim Dolemem ^^;


Spoiler

Taaa. Jak już o jego znajomych ze szkoły mowa to ten ep z jego przyjaciółką... Totalna depresja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 23:18, Karharot napisał:

Nie wiem, nie oglądałem. Po zakończeniu NGE (którego nie pojąłem ale to inna rzecz) nie
miałem ochoty na kontynuowanie swojej przygody z tą serią...

Spróbuj naprawdę warto, spójrz na mnie, Asuka wywoływała u mnie regularne pragnienie mordu, a ta w filmach jest naprawdę fajna, i dochodzi jeszcze jedna dziewczyna, całkiem zwariowana i bardzo sympatyczna, a Shinji zostaje Badassem XD Owszem jest trochę Mind-Rape''u, ale z całą stanowczością mogę filmy nazwać Detoxem po serii anime. A w trzeciej serii Asuka dostanie piracką przepaskę na oko XD

Dnia 23.09.2010 o 23:18, Karharot napisał:

Trzeba jednak przyznać że trudno jest znaleźć anime w którym opcje romansowe głównego
bohatera byłyby tak wielkim nieporozumieniem - Asuka którą ma się ochotę zamordować od
pierwszego epka z nią i Rei która choć niebywale sympatyczna jest klonem jego matki...
Nie wiem co gorsze...

Nie zapominaj o Misato, Survivor Guilt, Problemy z piciem i w ogóle XD Czytałem sobie na tvtropes ciekawe rzeczy, podobno gdy Hideaki Anno tworzył Evę był Mocno niestabilny emocjonalnie i mocno przygnębiony, Teraz z kolei jest szczęśliwy w małżeństwie ma dzieci i prowadzi dobrze prosperującą firmę, A nowa Eva odzwierciedla te zmiany :-)

Dnia 23.09.2010 o 23:18, Karharot napisał:

Jin czy jak mu tam, to przypadkiem nie o nim krążyły legendy że drzewa w jego ogrodzie
mają niebieskie kwiaty bo podlewał je krwią tych obcych? XD

O Ten Ten Ten XD Strasznie go lubię, taki ponury Badass,

Spoiler

miodnie załatwił tego oficera i jego Dolema pod koniec serii, Jupiterowymi pociskami XD

Dnia 23.09.2010 o 23:18, Karharot napisał:

Spoiler

Taaa. Jak już o jego znajomych ze szkoły mowa to ten ep z jego przyjaciółką... Totalna
depresja :(


Nawet mi nie przypominaj T_T To był prawdziwy Heart-Breaker .

Spoiler

Chcąc ją ratować, zabił ją i właśnie wtedy gdy chęć bronienia jej dała mu motywację... This is FUCKED UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 10:29, Hubi_Koshi napisał:

Spróbuj naprawdę warto, spójrz na mnie, Asuka wywoływała u mnie regularne pragnienie
mordu, a ta w filmach jest naprawdę fajna, i dochodzi jeszcze jedna dziewczyna, całkiem
zwariowana i bardzo sympatyczna, a Shinji zostaje Badassem XD Owszem jest trochę Mind-Rape''u,
ale z całą stanowczością mogę filmy nazwać Detoxem po serii anime.

Nawet nie wiesz jak miło się człowiekowi robi gdy osoba której coś się zareklamowało teraz sama to reklamuje ^^

Karharot -> Taki właśnie jest nowy Evangelion. Sporo bardziej optymistyczny, przyjemny i bardziej czadowy niż seria :)

Dnia 24.09.2010 o 10:29, Hubi_Koshi napisał:

A w trzeciej serii
Asuka dostanie piracką przepaskę na oko XD

Jak zwykle zaczynasz dzień od dobrego spoilera XD


Co do RahXephona to oglądałem to, niezbyt mi się podobało i teraz z grubsza pamiętam z tego jedynie tyle że podobne do Evangeliona było :P

Dnia 24.09.2010 o 10:29, Hubi_Koshi napisał:

Nawet mi nie przypominaj T_T To był prawdziwy Heart-Breaker .

Spoiler

Chcąc ją ratować, zabił
ją i właśnie wtedy gdy chęć bronienia jej dała mu motywację... This is FUCKED UP


To akurat pamiętam, ciężko by było zapomnieć. Mocny i zdrowo kopnięty motyw :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 10:29, Hubi_Koshi napisał:

Spróbuj naprawdę warto, spójrz na mnie, Asuka wywoływała u mnie regularne pragnienie mordu, a ta w filmach jest naprawdę fajna, i dochodzi jeszcze jedna dziewczyna, całkiem zwariowana i bardzo sympatyczna, a Shinji zostaje Badassem XD Owszem jest trochę Mind-Rape''u, ale z całą stanowczością mogę filmy nazwać Detoxem po serii anime. A w trzeciej serii Asuka dostanie piracką przepaskę na oko XD

Jeśli polecasz to może obejrzę, jest to jednak zdecydowanie nisko na liście moich priorytetów.
Jeszcz4e tylko mi powiedz o którym filmie tu mowa bo przy próbie dodania do PtW wyszło mi ich 6...

Dnia 24.09.2010 o 10:29, Hubi_Koshi napisał:

Nie zapominaj o Misato, Survivor Guilt, Problemy z piciem i w ogóle XD

Ją akurat dla odmiany lubiłem (a picie tylko dodawało jej uroku, nie wiem czemu w anime pijące kobiety są z reguły rewelacyjnymi postaciami ;) tyle że od samego początku różnica wieku sugerowała że szanse jakiegokolwiek zakończenia z nią są praktycznie zerowe...

Dnia 24.09.2010 o 10:29, Hubi_Koshi napisał:

Czytałem sobie na tvtropes ciekawe rzeczy,

<no comments>

Dnia 24.09.2010 o 10:29, Hubi_Koshi napisał:

podobno gdy Hideaki Anno tworzył Evę był Mocno niestabilny emocjonalnie i mocno przygnębiony,

Co Ty niue powiesz, zupełnie tego po serialu nie widać. Ja byłem przekonany że po prostu spisywał to co mu głosy mówiły ;P

Dnia 24.09.2010 o 10:29, Hubi_Koshi napisał:

Teraz z kolei jest szczęśliwy w małżeństwie ma dzieci i prowadzi dobrze prosperującą firmę, A nowa Eva odzwierciedla te zmiany :-)

Jeśli w jego zwiąku pojawią się zgrzyty to z pewnością się o tym dowiemy...

Dnia 24.09.2010 o 10:29, Hubi_Koshi napisał:

Nawet mi nie przypominaj T_T To był prawdziwy Heart-Breaker .

Spoiler

Chcąc ją ratować, zabił ją i właśnie wtedy gdy chęć bronienia jej dała mu motywację... This is FUCKED UP


Spoiler

Ja się dziwię że w ogóle był zdolny się potem pozbierać. Szaleństwo wydaje się być atrakcyjną alternatywą dla dalszego życia z takim wspomnieniem...



-> Kosmitus

Dnia 24.09.2010 o 10:29, Hubi_Koshi napisał:

Taki właśnie jest nowy Evangelion. Sporo bardziej optymistyczny, przyjemny i bardziej czadowy niż seria :)

Druga rekomendacja, tytuł wędruje trochę wyżej na liście (wciąż jednak nie wiem który ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 11:19, Karharot napisał:

Jeśli polecasz to może obejrzę, jest to jednak zdecydowanie nisko na liście moich priorytetów.
Jeszcz4e tylko mi powiedz o którym filmie tu mowa bo przy próbie dodania do PtW wyszło
mi ich 6...

Na początek te dwa
http://myanimelist.net/anime/2759/Evangelion:_1.0_You_Are_(Not)_Alone
http://myanimelist.net/anime/3784/Evangelion:_2.0_You_Can_(Not)_Advance
Trzeci jest w produkcji i jeszcze nie wyszedł
http://myanimelist.net/anime/3785/Evangelion:_3.0_Q_Quickening
Docelowo ma ich być cztery
Pamiętasz motyw gdzie Eva01 z Dummy Plugiem zniszczyła Evę04 bo miała w sobie anioła ?? W serii Shinji groził zdemolowaniem Geofrontu, w filmie Go Zdemolował XD (przynajmniej część) skończyło się tak samo, ale widok zdemolowanego Geofrontu i wkurzonego Shinjiego jest piękny, że nie wspomnę o Evie01 biegnącej z naddźwiękową.

Dnia 24.09.2010 o 11:19, Karharot napisał:

Ją akurat dla odmiany lubiłem (a picie tylko dodawało jej uroku, nie wiem czemu w anime
pijące kobiety są z reguły rewelacyjnymi postaciami ;) tyle że od samego początku różnica
wieku sugerowała że szanse jakiegokolwiek zakończenia z nią są praktycznie zerowe...

Och nie mówię że Misato jest zła, stwierdzam tylko że ma nie jest wolna od problemów psychicznych, jak prawie każdy w tej serii, chyba ten siwy gość, prawa-ręka Gendou miał w miarę sensowny mózg.
Co do kobiet pijących, zacząłem ostatnio grać w Recettear i zgadnij co ?? Spotkałem tam Karurę XD No może nie Karurę Osobiście ale praktycznie jej klona, zawadiacka, lubiąca ostro popić, rządząca się, pełna pewności siebie na dodatek jest księżniczką która zwiała, ale jak na razie nie wiem jeszcze czemu, no Carbon-Copy Karury tylko bez Super-Siły... nawet sugestie gwałtu na głównej bohaterce były XD

Dnia 24.09.2010 o 11:19, Karharot napisał:

Co Ty niue powiesz, zupełnie tego po serialu nie widać. Ja byłem przekonany że po prostu
spisywał to co mu głosy mówiły ;P

Głosy XD Znaczy się demony z Piekła które ludzkość niedługo podbije ?? (Sorki, za dużo Salvation War)

Dnia 24.09.2010 o 11:19, Karharot napisał:

Jeśli w jego zwiąku pojawią się zgrzyty to z pewnością się o tym dowiemy...

Mam nadzieję że nie XD

Dnia 24.09.2010 o 11:19, Karharot napisał:

Spoiler

Ja się dziwię że w ogóle był zdolny się potem pozbierać. Szaleństwo wydaje się być
atrakcyjną alternatywą dla dalszego życia z takim wspomnieniem...


Cóż miał to i owo do roboty więc jakoś się pozbierać musiał ^^; Belgarath też stwierdził że gdyby miał coś ważnego to może by nie oszalał po śmierci Poledry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Pamiętasz motyw gdzie Eva01 z Dummy Plugiem zniszczyła Evę04 bo miała w sobie anioła ?? W serii Shinji groził zdemolowaniem Geofrontu, w filmie Go Zdemolował XD

Wiesz jak wzbudzić moją ciekawość XD
Filmy dodane ;)

Dnia 24.09.2010 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Och nie mówię że Misato jest zła, stwierdzam tylko że ma nie jest wolna od problemów psychicznych, jak prawie każdy w tej serii, chyba ten siwy gość, prawa-ręka Gendou miał w miarę sensowny mózg.

Jak sobie tak pomyślę o opcjach miłosnych Shinjiego to czy przypadkiem nie dobierał się też do niego jakiś homo-anioł?

Dnia 24.09.2010 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Co do kobiet pijących, zacząłem ostatnio grać w Recettear i zgadnij co ?? Spotkałem tam Karurę XD No może nie Karurę Osobiście ale praktycznie jej klona, zawadiacka, lubiąca ostro popić, rządząca się, pełna pewności siebie na dodatek jest księżniczką która zwiała, ale jak na razie nie wiem jeszcze czemu, no Carbon-Copy Karury tylko bez Super-Siły... nawet sugestie gwałtu na głównej bohaterce były XD

Sugestie gwałtu yuri na głównej bohaterce, nic więcej nie mów, już widzę czemu ją lubisz XD

Dnia 24.09.2010 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Głosy XD Znaczy się demony z Piekła które ludzkość niedługo podbije ??

Jeśli słyszysz takie głosy to dobrze bo coś możesz dzięki temu utargować, jeśli słyszysz głosy których nikt (wliczając w to mieszkańców niższych i wyższych sfer) nie wydawał to sprawy mają się nieco gorzej...

Dnia 24.09.2010 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Mam nadzieję że nie XD

że się nie pojawią czy że się nie dowiemy?

Dnia 24.09.2010 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Cóż miał to i owo do roboty więc jakoś się pozbierać musiał ^^;

Jgo szczęście że miał jeszcze inne dla których warto było tą robotę wykonać

Spoiler

(szkoda mi było Haruki któera tak się starała do niego dotrzeć wewnątrz Tokyo a on jej nawet nie zauważył).

Dnia 24.09.2010 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Belgarath też stwierdził że gdyby miał coś ważnego to może by nie oszalał po śmierci Poledry.

A stuleci pijaństwa i łajdaczenia się nie można policzyć jako czegoś ważnego? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 12:34, Karharot napisał:

Wiesz jak wzbudzić moją ciekawość XD
Filmy dodane ;)

Wierz mi to nawet nie podskakuje ostatecznej walce na końcu drugiego filmu z Zeruelem, Jazda na Testosteronie jak się patrzy XD Shinji mógłby spokojnie w Gurren-Lagannie zasiąść, że nie wspomnę o Evie02 zamieniającej się w prawdziwego Potwora i walczącej niczym szalony super-berserk

Dnia 24.09.2010 o 12:34, Karharot napisał:

Jak sobie tak pomyślę o opcjach miłosnych Shinjiego to czy przypadkiem nie dobierał się
też do niego jakiś homo-anioł?

To jest najstraszniejsze XD Kaworu był w sumie najbardziej wyrozumiałą i kochającą osobą jaka zbliżyła się do Shinjiego, pod koniec drugiego filmu rzuca "I''ll make you happy this time" XD

Dnia 24.09.2010 o 12:34, Karharot napisał:

Sugestie gwałtu yuri na głównej bohaterce, nic więcej nie mów, już widzę czemu ją lubisz
XD

Oj tam to był Icing on the Cake, Charme (bo tak się nazywa) to ogólnie bardzo miodna postać XD

Dnia 24.09.2010 o 12:34, Karharot napisał:

Jeśli słyszysz takie głosy to dobrze bo coś możesz dzięki temu utargować, jeśli słyszysz
głosy których nikt (wliczając w to mieszkańców niższych i wyższych sfer) nie wydawał
to sprawy mają się nieco gorzej...

Spokox, kokos nie ma niczego czego parę atomówek by nie załatwiło, a w najgorszym wypadku zawsze można wyciągnąć z kieszeni Kyon-flet, zagrać i z morza wyłoni się rycząca niczym Godzilla Haruhi XD

Dnia 24.09.2010 o 12:34, Karharot napisał:

że się nie pojawią czy że się nie dowiemy?

Że się nie pojawią XD Nie mam ochoty dostać na końcu czwartego filmu po sporej dawce optymizmu Downer Endinga z buta.

Dnia 24.09.2010 o 12:34, Karharot napisał:

Jgo szczęście że miał jeszcze inne dla których warto było tą robotę wykonać

Spoiler

(szkoda
mi było Haruki któera tak się starała do niego dotrzeć wewnątrz Tokyo a on jej nawet
nie zauważył).


Mhm muszę sobie chyba rewatchnąć tą serię bo tego jakoś nie pamiętam... pamiętam że Haruka się chyba kopsnęła (na gapę) do Tokyo Jupiter

Dnia 24.09.2010 o 12:34, Karharot napisał:

A stuleci pijaństwa i łajdaczenia się nie można policzyć jako czegoś ważnego? XD

Oj tam stulecia, dekada z kawałkiem, wrócił gdy jego córki były nastolatkami i to było Po Tym jak już w miarę doszedł do siebie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS ep13

Spoiler

Pomimo tytułu odcinka, wszystko zaczęło się całkiem normalnie. Junichi ponownie prezentuje swoją stronę perwersa, ale i Ai świętą nie jest... zapowiadają się fajne kolejne trzy tygodnie z tą serią...



A co do trwającej dyskusji, Rebuild of Evangelion jest wreszcie tym, czym ta seria powinna być od samego początku. Do dziś pamiętam co End of Evangelion zrobił z moją psychiką... siedziałem przez kilka minut w bezruchu z miną "łodafak". Rebuild natomiast jest piękny, efektowny, czysty badass!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 13:30, Hubi_Koshi napisał:

Wierz mi to nawet nie podskakuje ostatecznej walce na końcu drugiego filmu z Zeruelem,
Jazda na Testosteronie jak się patrzy XD Shinji mógłby spokojnie w Gurren-Lagannie zasiąść,
że nie wspomnę o Evie02 zamieniającej się w prawdziwego Potwora i walczącej niczym szalony
super-berserk

W skrócie jest tak jak wspominał Fouton po obejrzeniu tego, a ja się 100% zgadam. Ten film jest idealny. 3. zapowiada się jeszcze ostrzej, uwielbiam Asukę w tej serii a z jednym okiem wygląda much more badass than ever!

Dnia 24.09.2010 o 13:30, Hubi_Koshi napisał:

To jest najstraszniejsze XD Kaworu był w sumie najbardziej wyrozumiałą i kochającą osobą
jaka zbliżyła się do Shinjiego, pod koniec drugiego filmu rzuca "I''ll make you happy
this time" XD

Własnie to "this time" zmusiło mnie do tylu spekulacji, że z napięcia ledwo wytrzymuję XD

Dnia 24.09.2010 o 13:30, Hubi_Koshi napisał:

Oj tam to był Icing on the Cake, Charme (bo tak się nazywa) to ogólnie bardzo miodna
postać XD

Tiaaa

Dnia 24.09.2010 o 13:30, Hubi_Koshi napisał:

Spokox, kokos nie ma niczego czego parę atomówek by nie załatwiło, a w najgorszym wypadku
zawsze można wyciągnąć z kieszeni Kyon-flet, zagrać i z morza wyłoni się rycząca niczym
Godzilla Haruhi XD

Fiu fiu fiu, jak ja lubię gdy ktoś nieopatrznie rzuca mi rękawicę :3
http://www.youtube.com/watch?v=Gz5Drt6qtMI
oraz
http://www.youtube.com/watch?v=AwtVLmtayG4 (1:05 ftw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 13:45, Ichibanboshi-kun napisał:

W skrócie jest tak jak wspominał Fouton po obejrzeniu tego, a ja się 100% zgadam. Ten
film jest idealny. 3. zapowiada się jeszcze ostrzej, uwielbiam Asukę w tej serii a z
jednym okiem wygląda much more badass than ever!

Cóż jakby nie patrzeć Asuka JEST Asem jeśli chodzi o pilotowanie Evy, jeśli teraz jeszcze dostanie Eyepatch of Power to będzie wrogami zamiatać podłogę jak nigdy wcześniej XD Ciekawe czy dostaniemy trochę Hot Blood i Calling Your Attacks, no i ten koci uśmiech na jej twarzy jest miodny.

Dnia 24.09.2010 o 13:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Własnie to "this time" zmusiło mnie do tylu spekulacji, że z napięcia ledwo wytrzymuję
XD

Cóż Nowa czy Stara Eva to nadal Mind-Rape XD

Dnia 24.09.2010 o 13:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Tiaaa

No co XD ??

Dnia 24.09.2010 o 13:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Fiu fiu fiu, jak ja lubię gdy ktoś nieopatrznie rzuca mi rękawicę :3
http://www.youtube.com/watch?v=Gz5Drt6qtMI
oraz
http://www.youtube.com/watch?v=AwtVLmtayG4 (1:05 ftw)

Aj tam, pokazywałeś, ja tam bardziej celowałem w Zielonego Ranger''a i jego flet wzywający Godzilla-zorda XD

Dnia 24.09.2010 o 13:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Buahahaa, zapomniałem to dodać :D
http://www.youtube.com/watch?v=bXnPZ6YZNqU

INSANITY XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2010 o 13:54, Ichibanboshi-kun napisał:

Buahahaa, zapomniałem to dodać :D
http://www.youtube.com/watch?v=bXnPZ6YZNqU


Ten filmik totalnie mnie rozbroił xD
A ten komentarz doskonale podsumowuje to "dzieło":

Wow.... So THAT''S what happens when a nerd has way too much free time. lol XD
But seriously, this is awesome. =D
I about died laughing when I saw it. XD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się