Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dantalian No Shoka EP 4

Muszę przyznać że jak dla mnie z odcinka na odcinek to anime zapowiada sę coraz lepiej, w przeciwieństwie do takiego Blood-C istnieje tu fabuła i to całkiem niezła, nie pozostaje nic innego jak czekać na kolejne odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 12:37, Meketh napisał:

Dantalian No Shoka EP 4

Muszę przyznać że jak dla mnie z odcinka na odcinek to anime zapowiada sę coraz lepiej,
w przeciwieństwie do takiego Blood-C istnieje tu fabuła i to całkiem niezła, nie pozostaje
nic innego jak czekać na kolejne odcinki.

Boje się tego zaczynać, bo to podobne do Gosicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2011 o 17:27, Pablo_Querte napisał:

Boje się tego zaczynać, bo to podobne do Gosicka...


W sensie że do bani czy coś innego, bo czytałem podobną wypowiedż na MAL i zastanawiam się czy zapoznać się z Goshick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 17:31, Meketh napisał:

W sensie że do bani czy coś innego, bo czytałem podobną wypowiedż na MAL i zastanawiam
się czy zapoznać się z Goshick?

Nie tykaj nawet kijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2011 o 17:37, Pablo_Querte napisał:

> się czy zapoznać się z Goshick?
Nie tykaj nawet kijem.


Szerzej można bo nie widziałem jeszcze Goshick i nie wiem zbytnio co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 17:40, Meketh napisał:


> > się czy zapoznać się z Goshick?
> Nie tykaj nawet kijem.

Szerzej można bo nie widziałem jeszcze Goshick i nie wiem zbytnio co i jak?


Po pierwsze: Gosick, nie Goshick. Po drugie, nie słuchaj Pabla, Gosick to anime z którym warto się zapoznać, logiczna fabuła, fajny klimat początku XX wieku, z niewielkimi potknięciami spójna całość. Jak się nie spodoba to zawsze możesz rzucić, ale nie ma co podejmować decyzji przed obejrzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 17:08, ziptofaf napisał:

Hellsing Ultimate Ep 08
Blisko 2 lata czekania...w pełni wynagrodzone, najbardziej epickie 45 minut jakie widziałem
do tej pory.


Spoiler

Pierwsza kwestia to taka że Abraham pokonał Draculę który był wtedy po prostu przeciętnym wampirem metodą kołka, wody i krucyfiksu. Dopiero lata eksperymentów nad zdobytym ciałem Draculi dały taki efekt.
A co do tego że nie chciał transformacji Andersona to nie będę spolerować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 14:58, diablolod napisał:

Widze ze dostosowales avatar do nowej rangi na forum :D

A patrz faktycznie. Tyle, że jak go zmieniałem to o tym nie myślałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hellsing Ultimate VIII wreszcie w przyzwoitej jakości!

Spoiler

Wygląda na to, że Alucard chciał by Anderson go zabił. W końcu tylko człowiek może pokonać potwora...
A utwór z pierwszego Hellsinga jako ending... Tego się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2011 o 22:56, Karharot napisał:

Poszukaj na Tokyo Toshokan.


To wolno w takiej formie (zazwyczaj to jednak jakieś zawoalowane jest albo po prostu odsyłacie się na GG/mala ^^) w tym temacie w ogóle podawać nazwy takich stron? :D [patrzy na rangę]. A tak, tobie wolno :D

A żeby nie spamować - szukam sobie jakiejś dojrzałej serii, najlepiej z porcją czarnego humoru. Czegoś co nie skończy się nastoletnim bohaterem czy uczennicą z mieczem (co notabene całkowicie mi Ga-rei zepsuło, byłoby świetne anime któremu po pierwszym odcinku bym 10/10 dał a potem tylko ocena leci w dóóóóół). Najlepiej coś pokroju Darker than Black, Hellsing. Pasuje mi tak manga jak i anime, nawet light i visual novel by mnie urządzały. I najlepiej coś o średniej długości (tak powiedzmy z 30 odcinków/100 chapterów max) i już skończone co przy okazji zrozumiem za pierwszym obejrzeniem (nie Texhnolyze, błagam XD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 00:28, ziptofaf napisał:

szukam sobie jakiejś dojrzałej serii Najlepiej coś pokroju Darker than Black

Jeśli jeszcze nie widziałeś to Phantom: Requiem for the Phantom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2011 o 00:28, ziptofaf napisał:

To wolno w takiej formie (zazwyczaj to jednak jakieś zawoalowane jest albo po prostu
odsyłacie się na GG/mala ^^) w tym temacie w ogóle podawać nazwy takich stron? :D [patrzy
na rangę]. A tak, tobie wolno :D

W przyklejonym jest mowa o LINKACH, serio ktoś tu się za bardzo czepia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 00:53, Sand_Wraith napisał:

W przyklejonym jest mowa o LINKACH, serio ktoś tu się za bardzo czepia ...


Ja się nie czepiam a zaledwie upewniam ^_^ Bo jednak na swoją rangę trochę pracowałem i nie chcę jej nagle stracić :D

@ nightfaler
Ocena na tanuki coś niepowalająca ale jak mówisz że warto, to zerknę, bo a nuż mi się spodoba. Choć czekam też na dalsze propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 00:28, ziptofaf napisał:

To wolno w takiej formie (zazwyczaj to jednak jakieś zawoalowane jest albo po prostu odsyłacie się na GG/mala ^^)

Przecież zastosowałem się do regulaminu wątku i żadnego linka nie podałem :) Co kto znajdzie wyszukując to hasło na necie to już nie moja sprawa ;)

Dnia 08.08.2011 o 00:28, ziptofaf napisał:

[patrzy na rangę]. A tak, tobie wolno :D

XP

Dnia 08.08.2011 o 00:28, ziptofaf napisał:

A żeby nie spamować - szukam sobie jakiejś dojrzałej serii, najlepiej z porcją czarnego humoru.

Dokończ oglądanie Black Lagoon ;)

Dnia 08.08.2011 o 00:28, ziptofaf napisał:

Czegoś co nie skończy się nastoletnim bohaterem czy uczennicą z mieczem (co notabene całkowicie mi Ga-rei zepsuło, byłoby świetne anime któremu po pierwszym odcinku bym 10/10 dał a potem tylko ocena leci w dóóóóół).

Pod koniec seria wraca do radosnego klimatu z początku...

Dnia 08.08.2011 o 00:28, ziptofaf napisał:

Najlepiej coś pokroju Darker than Black, Hellsing. Pasuje mi tak manga jak i anime, nawet light i visual novel by mnie urządzały. I najlepiej coś o średniej długości (tak powiedzmy z 30 odcinków/100 chapterów max) i już skończone co przy okazji zrozumiem za pierwszym obejrzeniem (nie Texhnolyze, błagam XD).

Również polecam Phantom: Requiem for the Phantom z tym że ostrzegam że humoru (w jakiejkolwiek postaci) to tam raczej za wiele nie znajdziesz. Oprócz tego mogą jeszcze zainteresować Cię Baccano! (nieco zakręcone bo historia bez przerwy skacze w czasie w przód i w tył ale da się zrozumieć przy pierwszym podejściu), Mnemosyne no Musume, Tatakau Shisho: The Book of Bantorra (ta seria jest dosyć dziwna i nie każdy ją lubi ale możesz sprawdzić parę epków) lub ewentualnie Witch Hunter Robin.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś możesz też zabrać się za drugi sezon Ghost in the Shell: Stand Alone Complex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się