Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2011 o 12:39, Kosmitus napisał:

Który to chapter i strona? Ciekaw jestem jak to w mandze wygląda. No i jak narysowana
jest sama pani doktor ;)

Chapter 92, tam ją spotyka po raz pierwszy
http://img546.imageshack.us/img546/4637/ippovol11084.jpg
http://img820.imageshack.us/img820/2248/ippovol11087.jpg
http://img231.imageshack.us/img231/6995/ippovol11092.jpg

Dnia 31.07.2011 o 12:39, Kosmitus napisał:

Leci ci to dosyć szybko :D

Bardzo fajna manga muszę przyznać i naprawdę czuć podczas walk emocje, to nie to co zwykłe shoneny gdzie "Przecież musi wygrać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 13:53, Hubi_Koshi napisał:

Taaa, wszystko dokładnie tak samo. Brakuje tylko odgłosu łamania się, który był w anime...

Dnia 31.07.2011 o 13:53, Hubi_Koshi napisał:

Bardzo fajna manga muszę przyznać i naprawdę czuć podczas walk emocje, to nie to co zwykłe
shoneny gdzie "Przecież musi wygrać"

A nie mówiłem, że Ippo wymiata? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 02:29, Pablo_Querte napisał:

Może się nie podobać, wystarczy spojrzeć na *kaszel* strzelaniny...

Co masz dokładnie na myśli? Coś od strony technicznej? Nic mnie w oczy nie kuło.

No, ale skończyłem całą serię. I do czego mogę się przyczepić to to, że po drugim time skipie

Spoiler

kiedy są już w japoni

klimat na parę pierwszy odcinków zanika, żeby potem się zrewanżować w końcówce i epilogu, który naprawdę mną wstrząsnął ;(.
Nie rozumiem też zachowania Lizzie oszczędziła Cal (edit: btw czym on ją karmił, że po 3 latach takie babsko z niej wyrosło xD), chociaż sama zajęła się Claudią z którą byłą bliżej ;|

edit. a zapomniałem: drugi opening o lata świetlne gorszy od pierwszego, w którym się zakochałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 17:08, nightfaler napisał:

(edit: btw czym on ją karmił, że po
3 latach takie babsko z niej wyrosło xD),

Mnie też to zaskoczyło, gdy kiedyś oglądałem tą serię jak taka loli mogła się tak szybko przekształcić. Sam fakt, że główni bohaterowie nadal mogli chodzić do liceum (nie powinni być już trochę za starzy na to po tych ponad 2 latach?). No, ale w sumie to jedyne co mniej w tej serii raziło, bo ogólnie była dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 17:31, Arcling napisał:

Sam fakt, że główni bohaterowie nadal mogli chodzić do liceum (nie powinni
być już trochę za starzy na to po tych ponad 2 latach?).

Tego też nie rozumiałem przecież jak stał się zwei`em. trening trwał chyba rok(nie pamiętam sprawdzę jeszcze); potem praca pod Scythe Masterem też krótko nie trwała; potem time skipe =3+6 miesięcy; praca pod Claudią wydarzenia z mała Cal itp; i trzy letni time skip, a Ci lądują w liceum xD Innym faktem było, że na prawie jazdy Reiji miał 20 tyle, że pewno podrobione.. Ludzie mówili, że wygląda za młodo no, ale i ile lat można się pomylić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlaczam sobie kinowke Eyeshielda 21 i co mnie spotyka? Wszyscy Seiyuu zmienieni. O co w tym chodzi? Film byl skierowany do osob ktore nigdy nie ogladaly serii TV? 0_o
Toz tego nie da sie ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Po pierwsze to jak bohaterowie przeżyli strzelaninę w dokach, a drugie to jak kule ich nie trafiały jest kolejnym przegięciem. Jak 1 osoba może ominąć ostrzał 20 osób?(ostatnie odcinki) I to jeszcze na otwartym terenie? No bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 19:18, Pablo_Querte napisał:

Spoiler

Po pierwsze to jak bohaterowie przeżyli strzelaninę w dokach, a drugie to jak kule
ich nie trafiały jest kolejnym przegięciem. Jak 1 osoba może ominąć ostrzał 20 osób?(ostatnie
odcinki) I to jeszcze na otwartym terenie? No bez jaj.


A tu już zahaczamy o inny szczegół. Nie powiem ukłuło mnie jak Cal (pierwsza pokazana łaźnia w jej wykonaniu*) wpadła i zajęła się yakuzą, nawet bardzo, ale patrząc z innej strony w większości obecnego kina akcji musisz być przygotowany na taki zabieg ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 20:42, Pablo_Querte napisał:

Spoiler

Tak BTW Reiji zrobił TO wtedy z Cal xD


Czekaj bo mam brudne myśli xD Co zrobił

Spoiler

krwawą łaźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 17:08, nightfaler napisał:

Nie rozumiem też zachowania Lizzie oszczędziła Cal (edit: btw czym on ją karmił, że po 3 latach takie babsko z niej wyrosło xD), chociaż sama zajęła się Claudią z którą byłą bliżej ;|

Spoiler

Ja odniosłem wrażenie że to zachowanie Lizzie wynikało właśnie z tego że zabijając Claudię coś straciła, tyle że potrzebowała paru lat żeby zdać sobie sprawę z tego jak wiele. Cal była poniekąd jej podopieczną i z jednej strony Lizzie nie chciała jej zabijać a z drugiej po prostu sama chciała już skończyć z tym życiem.

Dnia 31.07.2011 o 17:08, nightfaler napisał:

Czekaj bo mam brudne myśli xD Co zrobił

Spoiler

krwawą łaźnie?


Phantom of Inferno (VN na podstawie której anime było zrobione) należy do gatunku eroge. Myślę że sam jesteś w stanie dopowiedzieć sobie resztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 20:55, Karharot napisał:

Phantom of Inferno (VN na podstawie której anime było zrobione) należy do gatunku eroge.

A patrz nie interesowałem się genezą powstania. Gdzieś obiło się, że jest na podstawie VN, ale nie myślałem, że eroge;p

Dnia 31.07.2011 o 20:55, Karharot napisał:

Myślę że sam jesteś w stanie dopowiedzieć sobie resztę...

No dobra, ale o którym miejscu mówi Pablo? Kiedy ta scena miała by być umiejscowiona w wydarzeniach anime?(o ile w ogóle była bo rozumiem, że w oryginale kilka routów było..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 20:59, nightfaler napisał:

> Myślę że sam jesteś w stanie dopowiedzieć sobie resztę...
No dobra, ale o którym miejscu mówi Pablo? Kiedy ta scena miała by być umiejscowiona w wydarzeniach anime?(o ile w ogóle była bo rozumiem, że w oryginale kilka routów było..)

Od razu powiem że nie grałem w grę - oryginalna wygląda IMO całkiem nieźle, zbiera dobre opinie i chętnie bym się za nią zabrał ale niestety po angielsku wydano jedynie jakiś bubel w który nie da się grać.
To powiedziawszy przeglądałem sobie kiedyś CG z tej gry i z

Spoiler

Reiji ma z Cal tego typu sceny zarówno po ostatnim timeskipie jak i przed nim (!). Osobiście uważam że "dojrzała" Cal wygląda w tego typu sytuacjach znacznie lepiej i nie budzi w człowieku odruchu wzywania policji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 21:15, Karharot napisał:

To powiedziawszy przeglądałem sobie kiedyś CG z tej gry i z

Spoiler

Reiji ma z Cal tego typu
sceny zarówno po ostatnim timeskipie jak i przed nim (!). Osobiście uważam że "dojrzała"
Cal wygląda w tego typu sytuacjach znacznie lepiej i nie budzi w człowieku odruchu wzywania
policji...


Chyba dzwonię po policję, jeśli masz jeszcze na dysku Kagetsu Tohya xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 21:17, Pablo_Querte napisał:

Chyba dzwonię po policję, jeśli masz jeszcze na dysku Kagetsu Tohya xD

Taaa. Tam po scenie z Len człowiek potrzebuje już nie policji ale psychiatry. For God''s sake that was SICK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 21:12, Pablo_Querte napisał:

Jak Cal była jeszcze młoda to była scena jak wyszła spod prysznica czy coś takiego. W
anime się objęli i potem TO nastąpiło xD

o_O Lolicon zasrany... Zapomnij, że pytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 21:42, Pablo_Querte napisał:

Znacie może jakieś mangi podobne do Gantza i dzieł Niheia Tsutomu?

Do Gantza dość podobna jest manhwa ReBirth: The Lunatic Taker, nie wiem jednak czy to jest dokładnie to o co Ci chodzi bo do Blame! podobna nie jest wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się