Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2012 o 18:52, luzac napisał:

KORE WA ZOMBIE DESU KA? OF THE DEAD ep1

Zboczony zombie, samozwańcza cudowna czarodziejka, wampirzyca ninja i milcząca nekromantka
powracają. Czego chcieć więcej? Może tylko...

TĘCZOWYCH WYMIOCIN!

Czyżby dostała Sanae Bread - Akiko Jam Combo
http://www.youtube.com/watch?v=60RgLzXkUnA
http://www.youtube.com/watch?v=4t1PEOoDjlA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KORE WA ZOMBIE DESU KA? OF THE DEAD ep1

Dnia 05.04.2012 o 18:52, luzac napisał:

Zboczony zombie, samozwańcza cudowna czarodziejka, wampirzyca ninja i milcząca nekromantka
powracają. Czego chcieć więcej? Może tylko...

TĘCZOWYCH WYMIOCIN!

Przy memach internetowych nigdy nie zwróciłem na to uwagi, ale teraz tak patrząc na wielokolorowe i ładne wymiociny - "ładne wymiociny" cóż za oksymoron xD - to czy tylko ja mam skojarzenia z Saya no Uta? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 10:23, Hubi_Koshi napisał:

Przeglądam sobie też inne i są BOSKIE! Loli Balaika i jej Bishonen Sierżant wymiatają,
ale i tak nic nie pobije...
MAGICAL GUNSLINGER REVY-CHAN!
http://www.youtube.com/watch?v=HDgvDGseQ-w&feature=relmfu

Wszystkich chyba nie widziałem, muszę doogladać. Magical Revy jest faktycznie niezła, została Maho Shojo, ale swoje dwa znaki rozpoznawcze (

Spoiler

mówię o broni!

) nadal posiada ^^

BTW Gram sobie na PSP w Zettai Hero Projekt, grę twórców Disgaey. Przechodzę wczoraj jeden długi, dodatkowy dungeon, wszystko idzie pięknie, dochodzę do ostatniego, 60 piętra, a tam wyskakuje Flonne-chan z 600lv jako boss XD Byłem dla niej na jednego hita >_< To było zagranie poniżej pasa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Spoiler

Wreszcie doczekaliśmy się zakończenia tej bezcelowej walki! Do tego mamy wzmiankę o Clare, Priscilli i nawet kawałek o Teresie zaś Raki w końcu spotkał się z Duchami. Wygląda na to że fabuła znowu ruszy do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 06.04.2012 o 14:15, Karharot napisał:

Spoiler

Wreszcie doczekaliśmy się zakończenia tej bezcelowej walki!


Spoiler

Yay! Szkoda, że akurat najbrzydszy nowy Abyssal przetrwał tę mini wojnę... Wygląda na to, że Dirteater to jeden z tych egzemplarzy przerażonych własną przemianą i niemających złych intencji wobec świata.


Dnia 06.04.2012 o 14:15, Karharot napisał:

Spoiler

Do tego mamy wzmiankę [...] o Teresie


Spoiler

Ciekawe, czy to rzeczywiście prawda z tym udziałem Teresy w polowaniu na nią, czy też Hysteria była już absorbowana przez astral na projekcję riscilli?


Dnia 06.04.2012 o 14:15, Karharot napisał:

Spoiler

zaś Raki w końcu spotkał się z Duchami. Wygląda na to że fabuła znowu ruszy do przodu :)


Spoiler

Oby ^^ Poza tym gratulacje sierściuchu - miałeś rację, że Two Face miała na myśli Priscillę. Moje typowanie na Teresę w roli czwartego zombie się nie sprawdziły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 06.04.2012 o 18:32, Alamut napisał:

Spoiler

Yay! Szkoda, że akurat najbrzydszy nowy Abyssal przetrwał tę mini wojnę... Wygląda na to, że Dirteater to jeden z tych egzemplarzy przerażonych własną przemianą i niemających złych intencji wobec świata.


Spoiler

Czyli może i najmniej urodziwa (kwestia dyskusyjna - pozostałe dwie też po przebudzeniu pięknościami nie były... eh nie robią już takich Abyssali jak kiedyś :/) ale też najmniej psychopatyczna. Może nawet pojawi się za 60 chapterów i zrobi coś ciekawego... Lub też podążając za fragmentem świadomości Priscilli odnajdzie oryginał i wypadnie z historii w ciągu 3.

Dnia 06.04.2012 o 18:32, Alamut napisał:

Spoiler

Ciekawe, czy to rzeczywiście prawda z tym udziałem Teresy w polowaniu na nią, czy też Hysteria była już absorbowana przez astral na projekcję riscilli?


Spoiler

Nie jestem pewien. Ta część o Rosemary była z pewnością wspomnieniami samej Hysterii ale reszta mogła być już mieszanką wspomnień obydwu...

Dnia 06.04.2012 o 18:32, Alamut napisał:

Spoiler

Oby ^^ Poza tym gratulacje sierściuchu - miałeś rację, że Two Face miała na myśli Priscillę. Moje typowanie na Teresę w roli czwartego zombie się nie sprawdziły ;]


Spoiler

I dobrze :) Przywrócenie do obiegu Teresy byłoby imo posunięciem w złym guście - to nie Fairy Tail żeby bohaterowie co rusz wracali z zaświatów ;)
Ciekawe jak na rewelacje o Priscilli i szarżach oraz obecnym stanie Clare zareaguje Miria, założę się że oszaleje z radości jak się dowie ile razy ex-47 omal nie dała się zabić zanim scaliła się z najbardziej niestabilną Eldritch Abomination tego świata XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 06.04.2012 o 21:04, Karharot napisał:

Spoiler

Czyli może i najmniej urodziwa (kwestia dyskusyjna - pozostałe dwie też po przebudzeniu
pięknościami nie były... eh nie robią już takich Abyssali jak kiedyś :/)

Spoiler

Mi tam się najbardziej podobała "żelazna dziewica", gdyby jeszcze jakieś normalne kończyny górne miała... Dirteater mi jakoś Flyin Spaghetti Monster przypomina xD


Dnia 06.04.2012 o 21:04, Karharot napisał:

Spoiler

ale też najmniej psychopatyczna. Może nawet pojawi się za 60 chapterów i zrobi coś ciekawego... Lub też
podążając za fragmentem świadomości Priscilli odnajdzie oryginał i wypadnie z historii
w ciągu 3.


Spoiler

Zastępstwo dla Riful? I don''t think so -.-


Dnia 06.04.2012 o 21:04, Karharot napisał:

Spoiler

Nie jestem pewien. Ta część o Rosemary była z pewnością wspomnieniami samej Hysterii
ale reszta mogła być już mieszanką wspomnień obydwu...


Spoiler

Btw. czy Rosemy to nie był czasem ten latający kwiat z Labony?


Dnia 06.04.2012 o 21:04, Karharot napisał:

Spoiler

Ciekawe jak na rewelacje o Priscilli i szarżach oraz obecnym stanie Clare zareaguje Miria,
założę się że oszaleje z radości jak się dowie ile razy ex-47 omal nie dała się zabić
zanim scaliła się z najbardziej niestabilną Eldritch Abomination tego świata XD


Spoiler

Yay wreszcie pozbyłam się tej idiotki! Teraz ja będę najpopularniejszą heroiną tej serii! xD Poza tym Twin Godess of Despair jak ja ją nazywam wcale nie była taka niestabilna. Była wręcz przewidywalna: ładuj, strzelaj, ładuj, strzelaj its. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 06.04.2012 o 21:30, Alamut napisał:

Spoiler

Zastępstwo dla Riful? I don''t think so -.-


Spoiler

Riful nie da się zastąpić, to była jedyna prawdziwa Loli Queen of Darkness.
Rest in Peace Riful, we will remember you T_T

Dnia 06.04.2012 o 21:30, Alamut napisał:

Spoiler

Btw. czy Rosemy to nie był czasem ten latający kwiat z Labony?


Spoiler

Nie, to była Agatha. Rosemary to była ta samobójczyni która zmieniła się w Abyssala aby rzucić wyzwanie Teresa i została rozdarta na strzępy w ramach poobiednich ćwiczeń ^^

Dnia 06.04.2012 o 21:30, Alamut napisał:

Spoiler

Yay wreszcie pozbyłam się tej idiotki! Teraz ja będę najpopularniejszą heroiną tej serii! xD


Spoiler

A takiego! Na mojej liście wciąż jest kilka innych kobitek zajmujących wyższą pozycję niż ona XD

Dnia 06.04.2012 o 21:30, Alamut napisał:

Spoiler

Poza tym Twin Godess of Despair jak ja ją nazywam wcale nie była taka niestabilna. Była wręcz przewidywalna: ładuj, strzelaj, ładuj, strzelaj its. ;]


Spoiler

Tak było dopóki Pris nie zdemolowała jej kukiełki. Jej oryginalna forma miała chyba nieco większe problemy ze zdecydowaniem się co chce robić czy nawet jak chce wyglądać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 06.04.2012 o 21:49, Karharot napisał:

Spoiler

Riful nie da się zastąpić, to była jedyna prawdziwa Loli Queen of Darkness.
Rest in Peace Riful, we will remember you T_T


Spoiler

The ultimate heroin of this show... Why, damn why? T-T


Dnia 06.04.2012 o 21:49, Karharot napisał:

Spoiler

Nie, to była Agatha. Rosemary to była ta samobójczyni która zmieniła się w Abyssala
aby rzucić wyzwanie Teresa i została rozdarta na strzępy w ramach poobiednich ćwiczeń
^^


Spoiler

Aaa... Z tych apokryficznych chapterów specjalnych, które wychodziły po zakończeniu War of the North ^^


Dnia 06.04.2012 o 21:49, Karharot napisał:

Spoiler

A takiego! Na mojej liście wciąż jest kilka innych kobitek zajmujących wyższą pozycję
niż ona XD


Spoiler

... Two-Face?


Dnia 06.04.2012 o 21:49, Karharot napisał:

Spoiler

Tak było dopóki Pris nie zdemolowała jej kukiełki. Jej oryginalna forma miała chyba
nieco większe problemy ze zdecydowaniem się co chce robić czy nawet jak chce wyglądać
XD


Spoiler

Typowe kobiece zachowanie, co się czepiasz? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 06.04.2012 o 22:02, Alamut napisał:

Spoiler

Aaa... Z tych apokryficznych chapterów specjalnych, które wychodziły po zakończeniu War of the North ^^


Spoiler

Yup. Te specjale były zresztą całkiem ciekawe, nie obraziłbym się gdybyśmy kiedyś dostali jeszcze jakieś retrospekcje z historiami o młodości Riful czy Isleya ^^

Dnia 06.04.2012 o 22:02, Alamut napisał:

>

Spoiler

A takiego! Na mojej liście wciąż jest kilka innych kobitek zajmujących wyższą
> pozycję niż ona XD


Spoiler

... Two-Face?


Spoiler

... Sądzisz że on był/jest kobitką? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 06.04.2012 o 22:17, Karharot napisał:

Spoiler

Yup. Te specjale były zresztą całkiem ciekawe, nie obraziłbym się gdybyśmy kiedyś
dostali jeszcze jakieś retrospekcje z historiami o młodości Riful czy Isleya ^^


Spoiler

Szczerze mówiąc ucieszyłbym się gdyby zrobili kiedyś jakiś past arc nt. pierwszej generacji, w którym lepiej wytłumaczyliby tę całą wojnę na kontynencie no i potem historię jak Gauph poznał Riful ;3


Dnia 06.04.2012 o 22:17, Karharot napisał:

>

Spoiler

... Two-Face?


Spoiler

... Sądzisz że on był/jest kobitką? XD


Spoiler

Przysięgam na wszystko co mroczne, nie mam zielonego pojęcia czym to tak w zasadzie jest... o_O


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sankarea ep1

Oki doki, adaptacja komedii romantycznej typu "boy meets ghoul" wreszcie ruszyła! Przyznam się, że obok Fate/Zero2, Tatsogare OtomexAmnesia i Zetmana (który mnie zawiódł, naprawdę mnie zawiódł...) to właśnie na Sankareę w tym sezonie czekałem najbardziej ^^

W skrócie:

Główny bohater Furuya jest fanem zombie. Można pójść dalej i nazwać go fanboyem, ponieważ marzy nawet o nieumarłej dziewczynie xD Bądź co bądź jego kot ginie w wypadku samochodowym. W celu zwalczenia żalu po śmierci pupila jak i z powodu jego hobby i dziwnego manuskryptu nt. reanimacji zmarłych, chłopak spędza kilka nocy w opuszczonym hotelu próbując ożywić kotka. Jednej deszczowej nocy spotykam tam Sanka Reę, córkę dyra i idolkę szkoły...

I tyle mogę powiedzieć bez spojlerowania ^^ Pierwszy odcinek pokazuje, że będzie to najprawdopodobniej porządna adaptacja, miejscami troszkę, ale rozsądnie rozbudowana. Ergo jest git! A jeszcze jedno - opening wygląda jak robiony przez ludzi na haju... Jednak ending jest w porządku ;]

Dodałbym kilka zdjęć, ale forum jest innego zdania w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 00:08, Mysterum napisał:

Cokolwiek wartego do obejrzenia w tym sezonie? Po przeczytaniu opisów nowych serii, nie
miałem ochoty na sprawdzenie czegokolwiek.


Zdecydowanie must see wydaje mi się Sakamichi no Apollon (Shinichiro Watanabe i Yoko Kano bijacz!) oraz Hyouka, które wydaje się trochę Haruhijowate, ale dlatego może być dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 06.04.2012 o 22:46, Alamut napisał:

Spoiler

Szczerze mówiąc ucieszyłbym się gdyby zrobili kiedyś jakiś past arc nt. pierwszej generacji, w którym lepiej wytłumaczyliby tę całą wojnę na kontynencie no i potem historię jak Gauph poznał Riful ;3


Spoiler

Czemu nie. Choć o wojnie na kontynencie dowiemy się pewnie więcej w przyszłości (moglibyśmy się zresztą całkiem sporo dowiedzieć już teraz - wystarczyłoby aby Miria razem ze swoją ekipą przesłuchała co ważniejsze Czarne Płaszcze przed zdekapitowaniem ich albo chociaż podpytała trochę dokładniej Rubela).

Dnia 06.04.2012 o 22:46, Alamut napisał:

Spoiler

Przysięgam na wszystko co mroczne, nie mam zielonego pojęcia czym to tak w zasadzie jest... o_O


Spoiler

Klasyczny średniowieczny Mad Scientist/Mad Alchemist ze wszystkimi wynikającymi z tego wadami i zaletami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2012 o 00:08, Mysterum napisał:

Cokolwiek wartego do obejrzenia w tym sezonie? Po przeczytaniu opisów nowych serii, nie miałem ochoty na sprawdzenie czegokolwiek.

Drugi sezon Fate/Zero na pewno będzie warty obejrzenia a na poprawienie humoru można wziąć Tasogare Otome × Amnesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 07.04.2012 o 12:27, Karharot napisał:

Spoiler

Czemu nie. Choć o wojnie na kontynencie dowiemy się pewnie więcej w przyszłości (moglibyśmy
się zresztą całkiem sporo dowiedzieć już teraz - wystarczyłoby aby Miria razem ze swoją
ekipą przesłuchała co ważniejsze Czarne Płaszcze przed zdekapitowaniem ich albo chociaż
podpytała trochę dokładniej Rubela).


Spoiler

Poprawiłeś mi humor, przez to zamieszanie z Abyssalami zupełnie zapomniałem, że czeka nas jeszcze ostatecznie rozprawka z facetami w czerni ^^ Jednak nim do tego dojdzie to pewnie ze dwa chaptery zejdą na Rakiego i pokazywanie reakcji nt. wieści o Clare.


Dnia 07.04.2012 o 12:27, Karharot napisał:

Spoiler

Klasyczny średniowieczny Mad Scientist/Mad Alchemist ze wszystkimi wynikającymi z
tego wadami i zaletami XD


Spoiler

Hermoafrodytyzm/brak zdefiniowanej płci to skutki uboczne alchemii? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 07.04.2012 o 15:42, Alamut napisał:

Spoiler

Poprawiłeś mi humor, przez to zamieszanie z Abyssalami zupełnie zapomniałem, że czeka nas jeszcze ostatecznie rozprawka z facetami w czerni ^^


Spoiler

Ważne żeby Miria o tym pamiętała (szkoda by było robić tą całą rozróbę i zapomnieć o należytym zamknięciu sprawy) ;)

Dnia 07.04.2012 o 15:42, Alamut napisał:

Spoiler

Jednak nim do tego dojdzie to pewnie ze dwa chaptery zejdą na Rakiego i pokazywanie reakcji nt. wieści o Clare.


Spoiler

To i tak będzie 100x lepsze niż to co się działo dotychczas więc nie ma na co narzekać, poza tym jestem naprawdę ciekaw tych interakcji ;)

Dnia 07.04.2012 o 15:42, Alamut napisał:

Spoiler

Hermoafrodytyzm/brak zdefiniowanej płci to skutki uboczne alchemii? xD


Spoiler

Nope. Tego typu problemy są zarezerwowane dla polskich posłów, Dae jako człowiek średniowiecza jest moim zdaniem facetem (tego czy owego może mu brakować do 100% męskości ale przynajmniej nie zastępował spalonych/urwanych/zjedzonych kawałków implantami z przeciwnej płci) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 07.04.2012 o 16:11, Karharot napisał:

Spoiler

Ważne żeby Miria o tym pamiętała (szkoda by było robić tą całą rozróbę i zapomnieć
o należytym zamknięciu sprawy) ;)


Spoiler

Przez to zamieszanie istnieje niebezpieczeństwo, że część tych drani może zwiać...


Dnia 07.04.2012 o 16:11, Karharot napisał:

Spoiler

To i tak będzie 100x lepsze niż to co się działo dotychczas więc nie ma na co narzekać,
poza tym jestem naprawdę ciekaw tych interakcji ;)


Spoiler

Bez przesady ta walka była monotonna, ale miała kilka interesujących momentów. Lubię jak pokazują biografie wojowniczek i ich wzajemne relacje, ale prawdą jest, że to co nas czeka będzie o wiele ciekawsze ^^


Dnia 07.04.2012 o 16:11, Karharot napisał:

Spoiler

Nope. Tego typu problemy są zarezerwowane dla polskich posłów, Dae jako człowiek średniowiecza
jest moim zdaniem facetem (tego czy owego może mu brakować do 100% męskości ale przynajmniej
nie zastępował spalonych/urwanych/zjedzonych kawałków implantami z przeciwnej płci) ;P


Spoiler

Przede wszystkim jest gościem, który podchodzi do swojej pracy z pasją! Widzisz moja niepewność co do jego płci wzięła się stąd, że na początku myślałem, że to facet, potem pojawił się z brzmienia żeńskie imię Dae, no a poza tym ma taką oryginalna fizjonomię, że nigdy nic nie wiadomo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c125

Dnia 07.04.2012 o 17:09, Alamut napisał:

Spoiler

Bez przesady ta walka była monotonna, ale miała kilka interesujących momentów. Lubię jak pokazują biografie wojowniczek i ich wzajemne relacje, ale prawdą jest, że to co nas czeka będzie o wiele ciekawsze ^^


Spoiler

Gdyby chodziło o biografie postaci które znaliśmy lub takich które będą miały znaczenie to tak, biografie postaci które zostały dopiero co wprowadzone tylko po to aby zginąć mnie nie interesują. To jak czytać CV losowego gościa spotkanego w tramwaju :/

Dnia 07.04.2012 o 17:09, Alamut napisał:

Spoiler

Przede wszystkim jest gościem, który podchodzi do swojej pracy z pasją! Widzisz moja niepewność co do jego płci wzięła się stąd, że na początku myślałem, że to facet, potem pojawił się z brzmienia żeńskie imię Dae, no a poza tym ma taką oryginalna fizjonomię, że nigdy nic nie wiadomo ^^


Spoiler

Dietrich jest najlepszym przykładem tego że w Claymore nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do tego do jakiej płci są zazwyczaj przypisywane imiona postaci ^^ A stan facjaty Dae jest zapewne skutkiem jednego (lub kilku) z jego szalonych eksperymentów, ten gość z całą pewnością nie trzyma się przepisów BHP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować