Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2012 o 12:51, Lex napisał:

Spoilerki w formie screen capów z epów 14. i 15. Fate Zero. Enjoy: http://seventhstyle.com/2012/03/28/fatezero-episode-14-15-pre-release-images/

Mniam :)

Dnia 29.03.2012 o 12:51, Lex napisał:

Jeszcze tylko 9 dni i weekendy znowu będą przeepickie!

A reszta tygodnia spędzana w mękach...

-> Alamut
Zlituj się, daj wyraźniejsze ostrzeżenia dla tych co nie czytali nowelek zanim walniesz spoilerem z samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 18:13, Karharot napisał:

> Spoilerki w formie screen capów z epów 14. i 15. Fate Zero. Enjoy: http://seventhstyle.com/2012/03/28/fatezero-episode-14-15-pre-release-images/

Dnia 29.03.2012 o 18:13, Karharot napisał:

-> Alamut
Zlituj się, daj wyraźniejsze ostrzeżenia dla tych co nie czytali nowelek zanim walniesz
spoilerem z samego końca.

Ale o co chodzi? Przecież widać to wszystko na screanach. Jest nawet kilka kadrów, na kórych na wszelki wypadek mega spojler zaznaczę

Spoiler

Kariya płonie

!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 19:16, Alamut napisał:

Ale o co chodzi? Przecież widać to wszystko na screanach. Jest nawet kilka kadrów, na kórych na wszelki wypadek mega spojler zaznaczę

Spoiler

Kariya płonie

!

Patrząc po tych screenach nie można poznać prawdziwej tożsamości

Spoiler

Berserkera.



Jak już o Fate/Zero mowa - wyciekł "To the Beginnigng" prawdopodobny OP do drugiego sezonu wykonany przez Kalafinę (imo niestety nie umywa się do Magii z Madoki) a oprócz tego już parę tygodni temu wyszedł rewelacyjny OST z pierwszego sezonu F/Z :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 19:31, Karharot napisał:

> Ale o co chodzi? Przecież widać to wszystko na screanach. Jest nawet kilka kadrów,
na kórych na wszelki wypadek mega spojler zaznaczę

Spoiler

Kariya płonie

!
Patrząc po tych screenach nie można poznać prawdziwej tożsamości
Spoiler

Berserkera.


Myślałem, że po ostatniej flamewarze jaką odstawiliśmy w temacie na temat F/Z jest to wszem i wobec wiadome... Psieplasiam ;3

Dnia 29.03.2012 o 19:31, Karharot napisał:

Jak już o Fate/Zero mowa - wyciekł "To the Beginnigng" prawdopodobny OP do drugiego sezonu
wykonany przez Kalafinę (imo niestety nie umywa się do Magii z Madoki) a oprócz tego
już parę tygodni temu wyszedł rewelacyjny OST z pierwszego sezonu F/Z :)

Showh ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 19:55, treek napisał:

Pytanko jak chce zacząć grać w coś związanego z Fate Stay''em powinienem zacząć od?

Fate/Stay Night

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 19:55, treek napisał:

Pytanko jak chce zacząć grać w coś związanego z Fate Stay''em powinienem zacząć od?

Powinieneś zacząć i poprzestać na oglądaniu Fate/Zero, a potem poczytać sobie na wikii Type Monna cała resztę i ewentualnie obejrzeć Unlimitade Blade Works, ale to tylko moja skromna opinia ^^

Mam nadzieję, że nie zna cytatu Pratchetta: "In my humble opinion...", in a (usually futile) attempt to render themselves invulnerable to criticism... Muahahaha... Moment, czy ja to właśnie napisałem? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 19:55, treek napisał:

Pytanko jak chce zacząć grać w coś związanego z Fate Stay''em powinienem zacząć od?

Umm... Mam wrażenie że Alamut próbuje Cię podpuścić przez własne pokręcone poczucie humoru więc na wszelki wypadek poprę radę Hubiego - powinieneś zacząć od Fate/Stay Night a dopiero potem zabrać się za Fate/Zero. Potem, jeśli wciągniesz się w Nasuverse, możesz się jeszcze zabrać za VN Tsukihime i filmy Kara no Kyoukai (występują w nich inne postacie i są opisywane zupełnie inne wydarzenia ale jest to ten sam świat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 20:57, Karharot napisał:

Umm... Mam wrażenie że Alamut próbuje Cię podpuścić przez własne pokręcone poczucie humoru

Przypuszczam że jego rekomendacja bierze się z nieokiełznanej, niezmierzonej, niepowstrzymanej nienawiści do Shirou XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy wszystko z pod Type Moona co było do obejrzenia obejrzałem już baaardzo dawno. Za VN''ki brałem się już kilka razy, ale zawsze mi coś wypadało i chciałem wiedzieć od której zacząć. Ew może jakaś nowelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 21:10, Hubi_Koshi napisał:

> Umm... Mam wrażenie że Alamut próbuje Cię podpuścić przez własne pokręcone poczucie
humoru
Przypuszczam że jego rekomendacja bierze się z nieokiełznanej, niezmierzonej, niepowstrzymanej
nienawiści do Shirou XD

Najpiękniejsze momenty w Fate/Stay Night (właśnie zdałem sobie sprawę, że ten tytuł brzmi lekko bez sensu O_O ) to tiger doujos - maim, kill, eradicate that little punk! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS+ ep13

Onsen episode with all chickas too stronk!

Początkowo pomysł wydawał mi się być nieco jak odcinanie kuponów, ale już pierwsza opowieść rozwiała moje wątpliwości. Cholernie udana kontynuacja, 8/10. Dużo trudniej niż w przypadku pierwszej serii jest mi wybrać najlepszy arc... chyba pójdę tym razem za Haruką, bo co dwie Haruki to nie jedna. :P

P.S.

Spoiler

Dat Miya, najpierw oczernia swojego brata od zboczeńców, a następnie sama wkleja się w piersi biednej Sae-chan. Ona na serio potrzebuje własnego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 21:11, treek napisał:

Znaczy wszystko z pod Type Moona co było do obejrzenia obejrzałem już baaardzo dawno.
Za VN''ki brałem się już kilka razy, ale zawsze mi coś wypadało i chciałem wiedzieć od
której zacząć. Ew może jakaś nowelka?

Tsukihime jest krótsze od fate i nie ma anime. Tak więc zależy na co najpierw chcesz poświęcić czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 17:51, Mysterum napisał:

> >> Tsukihime jest krótsze od fate i nie ma anime.
>
> Huh? http://myanimelist.net/anime/169
Zbyt długa historia, aby wyjaśniać ;p na tym forum już tak zostało, że Tsukihime nie
ma anime.


Anime mnie odrzuciło (pomimo, że nie znałem VNki), ale manga Tsukihime jest całkiem fajna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 18:14, Pablo_Querte napisał:

Chyba chciałeś powiedzieć wśrod fanów T-M.

Ja jestem fanem T-M i nie mam problemów z przyznaniem że anime Tsukihime istnieje, nawet mam na półce wydanie kupione na Amazonie ;P
Choć fakt że zarówno manga jak i gra są zdecydowanie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie ogarnąłem znowu całkiem przypadkiem anime pod tytułem "Another" :D
Szczerze powiedziawszy jestem w małym szoku bo... właściwie to boję się tego tytułu, jestem na 4 epie i przeraża mnie to co widzę :D
Ten ciężki i nie pokojący klimat, oraz muzyka budująca napięcie sprawiają, że oglądając to o 2 wnocy mam pewne obawy :D
Ale niestety za bardzo się wciągnąłem i już za późno bym zrezygnował, nie jestem przesądny na takie rzeczy jakie tam się dzieją, ale jakoś tak się tego boje :D
Reasumując tą krótką wypocine musze przyznać, że pierwszy raz coś takiego oglądam, taki jakby horror anime;p
bo elfen lied to mnie akurat nie przerażało. Jak ktoś zna tytuły właśnie z takim klimatem strachliwym nie koniecznie musi być mega krwawe to niech poleci mi koniecznie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się