Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III - amerykańska EK zapowiedziana

35 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2009 o 20:25, Niflheim napisał:

Całkiem konkretna kolekcjonerka. Kusi zwłaszcza płyta "Blood & Metal", mam nadzieję że
będzie dostępna do nabycia oddzielnie, bo zestawu raczej kupować nie zamierzam. ;)


Ponoć ma być Trivium, ale więcej nic nie wiem... "Ascendancy" mam na półce, więc ta kapelka akurat mnie cieszy, pomimo tego że po tej płytce dla mnie w sumie nie wydali już nic specjalnie wartego uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 21:05, Renor_Mirshann napisał:

Ponoć ma być Trivium, ale więcej nic nie wiem...


:/

Liczyłem na dobrą, ciężką muzykę...

Dnia 30.10.2009 o 21:05, Renor_Mirshann napisał:

"Ascendancy" mam na półce, więc ta kapelka
akurat mnie cieszy, pomimo tego że po tej płytce dla mnie w sumie nie wydali już nic
specjalnie wartego uwagi ;)


Nie wydali nic wartego uwagi. ;P

Coś w klimatach Amon Amarth ( http://www.youtube.com/watch?v=qpnXBVcMdBw), Manowar ( http://www.youtube.com/watch?v=_QtvIonRjog), czy Tyr ( http://www.youtube.com/watch?v=1CPJLM5FtfQ) byłoby bardziej godne Boga Wojny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 20:03, Dincooo napisał:

Musicie używać zwrotów typu "anyway"? To polska strona i nie podoba mi się gadanie typu
"lol, omg, epic fail". Propagujcie poprawną polszczyznę.


Każdemu się wymknie, ja się na tym łapie (chociaż sam upominam innych :P). Obecnie mój ulubiony zwrot to "God damn you" (polecam za kółkiem -sprawdza się idealnie).

więcej izi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mff mff niuch niuch... co tu tak śmierdzi..?
Ano tak wygląda na to, że szanownemu koledze ubiegło, nie wytrzymał i popuścił....
Cóz ja nie dostałem, może dostanę, a jak dostanę to będę mocno trzymał żeby nie puścić tak jak szanowny kolega puścił...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Utworów pewnie będzie kilkanaście, więc rozrzut w metalowych klimatach powinien być znaczny ;) Przypomniało mi się, że Shadows Fall nagrało kawałek dla części drugiej - Blood of Destiny. Nie zdziwiłbym się, gdyby się znalazł na tej płytce, albo coś innego od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już mi nie jest tak wesoło, download ma około 3gb i wszyscy, ci którzy otrzymali kody od razu rzucili się do ściągania, więc przesył danych jest żałosny. Mam około 40%... Ehhhh :/
Ale oczywiście życzę wszystkim kodu! Macie większą szansę jeżeli w przeszłości dostaliście jakiś kod od Sony (ja miałem do bety MAGa, zresztą fatalna gra :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HMMMM
coraz częściej edycje kolekcjonerskie mają jako bonusy dodawane jakieś pierdoły ktore spokojnie mozna bylo umiescic w grze od poczatku .. dodatkowe zbroje sroje umiejetnosci bronie ...
nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Musicie używać zwrotów typu "anyway"? To polska strona i nie podoba mi się gadanie typu "lol, omg, epic fail". Propagujcie poprawną polszczyznę.

Bo jak nie to co? Odetniesz mi dostep do internetu? Wrzuc na luz... albo nie korzystaj z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować