Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bardzo dobra sprzedaż nowego Tekkena

14 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2009 o 15:34, Miastalman napisał:

Gra świetna, btw. to 2,5 gier trafiło do sklepów, a nie z nich znikneło


"2,5 miliona egzemplarzy Tekkena 6 zniknęło z półek sklepowych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 16:43, crash807 napisał:

> Gra świetna, btw. to 2,5 gier trafiło do sklepów, a nie z nich znikneło

"2,5 miliona egzemplarzy Tekkena 6 zniknęło z półek sklepowych."


Zajrzyj do źródeł, a dopiero później komentuj. A zniknąć to te gry mogły co najwyżej z półek tłoczni.

Odnośnie gry, optymistycznie czekałem na kolejną część od kiedy tylko wyszło DR, nawet byłem skłonny kupić w ciemno kolejną część, ale teraz jakoś nie mogę się przekonać. Szkoda że tak nie wiele to poszło do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Tekken skończył się kiedy ujrzałem Def Jam FF NY. Niemniej jednak Tekken to swojego rodzaju klasyk, ale nie zagram w niego puki nie ukarze się na Wii na co nie ma najmniejszych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2009 o 16:56, Polkin napisał:

Zajrzyj do źródeł, a dopiero później komentuj. A zniknąć to te gry mogły co najwyżej
z półek tłoczni.


Nie przywykłem do sprawdzania zaraz po przeczytaniu, czy to co przeczytałem jest prawdą czy może jest jakiś błąd -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, widzę co jest napisane na tym anglojęzycznym portalu, tylko czemu Wy od razu wjeżdżacie na Harpena? Czemu od razu zakładacie, że to polski portal się myli, a nie tamten? A tamten jakoś bardzo się różni od naszego? No tak... Sorrry... Tamten jest po angielsku to jest przecież "zachodni" i zarazem mądrzejszy;] ech...

A co do Tekkena, to jest jak najbardziej popieram to, że się ukazał też na x''ie. Każda część jest fajna, choć przyznam, że do 3jki mnie ciągnie najbardziej^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować