Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Insomniacy już rozpracowali PlayStation 3

13 postów w tym temacie

osz... jeszcze troche kasy mi brakuje na PS3... ale to tylko kilkaset złotych. Nie ma się co martwić. :D Ale jestem tej gry ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że gierki Insomniac prezentują się godnie, zarówno Ratchety jak i pierwszy i drugi Resistance to jedne z ładniejszych produkcji tej generacji. Jednak jeśli ktoś ma prawo mówić, że poznał architekturę Czarnuli to tylko i wyłącznie Naughty Dog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Scorpio100
Pewnie fanboy X''a :P

@Benitokks
Poprawka: "Jednak jeśli ktoś ma prawo mówić, że najlepiej poznał architekturę Czarnuli to tylko i wyłącznie Naughty Dog..."
Poznanie budowy konsoli nie jest zarezerwowane dla twórców najlepszej gry, ludzie z Insomniac już dobrze wiedzą co w PS3 siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgryzaniem Cella zajmowała się cała masa wewnętrznych studiów Sony a rezultaty wędrowały od jednej zdolnej ekipy do drugiej. Niesmacznie czyta się takie chełpliwe wypowiedzi...

Ale nowy Ratchet wygląda bajecznie, nie chce się wierzyć, że to "tylko" 720p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TheAbsurd
Fanboy X''a? Nie żartuj! X to jedna wielkie pudło shita. Czarnulki rządzą!

Tak poza tym to moim zdaniem najlepszą grą Insomniaków jest Resistance 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TheAbsurd
Nie chodziło mi o grę najlepszą tylko najlepiej wyglądającą. Gry Insomniac na PS3 wyglądają bardzo dobrze, jednak nowemu Ratchetowi graficznie daleko do poziomu Uncharted 2. Naughty Dog potrafi wycisnąć z Czarnuli znacznie więcej, dlatego moim zdaniem jest jak do tej pory jedynym developerem, który może o sobie powiedzieć że w pełni poznał architekturę PS3. Inni dev będą mogli coś takiego o sobie mówić gdy dobiją do poziomu Naughty Dog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:03, Benitokks napisał:

@TheAbsurd
Nie chodziło mi o grę najlepszą tylko najlepiej wyglądającą. Gry Insomniac na PS3 wyglądają
bardzo dobrze, jednak nowemu Ratchetowi graficznie daleko do poziomu Uncharted 2. Naughty
Dog potrafi wycisnąć z Czarnuli znacznie więcej, dlatego moim zdaniem jest jak do tej
pory jedynym developerem, który może o sobie powiedzieć że w pełni poznał architekturę
PS3. Inni dev będą mogli coś takiego o sobie mówić gdy dobiją do poziomu Naughty Dog.


Miałem na myśli głównie wygląd. Tak, ND może powiedzieć, że w pełni, co nie przeszkadza Insomniac twierdzić, że wiedzą co w PS3 piszczy. Po prostu chyba już są na dobrej drodze i kolejne gry będą wyciskać jeszcze więcej i będą znacznie lepiej wyglądać.

@Scorpio100
Eee, najbardziej lubiałem serię Spyro, jeszcze z PSX :D

Tak w ogóle ND i Insomniac są firmami zaprzyjaźnionymi, od czasów kiedy ich siedziby znajdowały się w jednym budynku/kompleksie. Dema gier jednych gościły na płytach z grami tych drugich. W niektórych bonusy dotyczyły produkcji drugiego studia, np. pamiętam, że w nie tak bardzo starym Daxterze można było znaleźć maskę Ratcheta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 22:31, Wiosna napisał:

Nowy Rachet ma następujący tytuł Ratchet & Clank Future: A Crack in Time.
A nie Ratchet & Clank: A Crack in Time.


Faktycznie, a to ciekawe. Mnie osobiście gry od Insomniac zawodzą, każda jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Insomniaki, ND i GG to trzy najlepsze firmy produkujące gry wyłączenie na tą platformę. Co do samych Insomniaków to na prawdę szacunek za serię R&C i z wywieszonym jezykiem czekam na trzeciego Resistance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować