Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MW 2 - pół miliarda dolarów w tydzień?

50 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2009 o 11:08, mistshoo napisał:

Jasne, żeby się nie zdziwili. Widać że zależy im tylko na kasie i w dupie mają graczy.

I co w tym takiego zaskakującego ?? Wszystkim zależy na kasie tak działa kapitalizm. Tak długo jak gracze będą ich gry kupowali tak długo będą dochodzić do wniosku że się graczom ich gry podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 11:20, AlmostAngel napisał:

a ja nie kupie i mam nadzieje. że fani też nie. Nie dajmy się robić w bambuko. Albo dedykowane
serwery ale papa.

80% fanów tej gry ma X360 lub PS3. Sorry Winnetou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW na PC sprzedał się w około 2,2mln sztukach. Teraz sobie policz, bo oczywiście zakładają, że będzie znacznie popularniejsze MW2. 2,2mln razy 50 euro (taka cena jest mniej więcej wszędzie nielicząc Polski) daje nam 110mln euro. Ty naprawdę sądzisz, że Acti nie chce tych pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 11:38, kamyk092 napisał:

Ja tam sobie MW2 już zakupiłem


Twoje prawo. Ja z koleji nie dam na sobie zarabiać ludziom którzy popsuli jedną z moich ulubionych serii. Jest masa innych interesujących tytułów chociażby taki battlefield. Jeszcze nie grałem po sieci ale chyba spróbuje bo ćwokom z activision swoich pieniędzy nie oddam. Naprawde na miejscu ludzi którzy kupili MW2 odwołałbym zamówienia i zainwestował te pieniądze w jakiś inny tytuł którego prducent nie traktuje graczy jak złodzieji tylko dlatego że mają komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Tylko naprawdę spora część ludzi skora będzie do zakupu, gdy zobaczy jak ta gra jest miodna.
Bo naprawdę zapowiada się uberkiller roku i chyba tylko Uncharted2/ACII/Batman może go przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam nie ma mowy. Do puki nie zrobią normalnego multi + możliwość modów to na pewno nie zobaczycie mnie w sklepie po tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 11:20, AlmostAngel napisał:

a ja nie kupie i mam nadzieje. że fani też nie. Nie dajmy się robić w bambuko. Albo dedykowane
serwery ale papa.

A mógłbyś mi wyjaśnić czemu te serwery dedykowane są takie ważne i czym się różnią od prywatnej gry? Bo ja najzwyczajniej w świecie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mają niższe pingi. Po drugie da się tworzyć mody. Po trze to ja decyduje na jakim serwerze chce grać anie robi tego za mnie algorytm napisany przez jakiegoś mądrale z Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 11:56, AlmostAngel napisał:

Po pierwsze mają niższe pingi. Po drugie da się tworzyć mody. Po trze to ja decyduje
na jakim serwerze chce grać anie robi tego za mnie algorytm napisany przez jakiegoś mądrale
z Activision.

Szczerze mówiąc to mnie to nie przekonuje...

Niższe pingi? To zależy...

Moje zdanie jest takie, że większość mod''ów to syf. Chociaż zgadzam się z tym, że jest to dla pewnej grupy ludzi poważny argument za prywatnymi serwerami.

Natomiast z ostatnim argumentem to się zupełnie nie zgadzam. Nie będę tłumaczył dlaczego bo pewnie ktoś już w jakimś wątku to zrobił, a ty pewnie już zdążyłeś się z nim nie zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 12:12, HiddenNick napisał:

> Po pierwsze mają niższe pingi. Po drugie da się tworzyć mody. Po trze to ja decyduje

> na jakim serwerze chce grać anie robi tego za mnie algorytm napisany przez jakiegoś
mądrale
> z Activision.
Szczerze mówiąc to mnie to nie przekonuje...

Niższe pingi? To zależy...

Moje zdanie jest takie, że większość mod''ów to syf. Chociaż zgadzam się z tym, że jest
to dla pewnej grupy ludzi poważny argument za prywatnymi serwerami.

Natomiast z ostatnim argumentem to się zupełnie nie zgadzam. Nie będę tłumaczył dlaczego
bo pewnie ktoś już w jakimś wątku to zrobił, a ty pewnie już zdążyłeś się z nim nie zgodzić.


> http://www.youtube.com/watch?v=oy1-8efNdpQ ->part1
> http://www.youtube.com/watch?v=rDF2CQNSTzI ->part2
>facet świetnie to wytłumaczył. Od siebie dodam, że nie będzie też dema, czyli szansy na legalne sprawdzenie >gry. Powiązanie ze Steam odbierze ci szansę na odsprzedanie gry jeśli by się nie spodobała.

Zobacz linki podane przez kolege Arachnosa i wszystko będzie jasne. Activiosion zabiło MW2. Pozostało tylko znaleźć inną gierke z równie dobry multiplayerem. Jan na razie jedyna alternatywa to marcowy Battlefield : bad company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować