Zaloguj się, aby obserwować  
Qurak

Max Payne

181 postów w tym temacie

Tia, dużo gadania o 3 było, ale nic nie wiadomo. Wydaje mi się jednak, że to właśnie 2 jest mniej intensywna. Mniej tych Matrixowych scen w spowolnieniu... Ale tak ogólnie to ok. Zgodzę się także, że o wiele prostszy, i krótszy. Aha, i polecam przejście na Łatwym a potem na najtrudniejszym. Powiem tylko, że są 2 różne zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest to pytanie dotyczące max payne tylko modu katana
ostatnio bawię się w mody i jest cudownie katana mnie wciągnęła, ale zaciąłem się w na stacji metra tam gdzie pociąg jeździ co trochę nie wiem co zrobić nad wyjściem pisze że drzwi są chronione systemem bezpieczeństwa ale nie wiem jak i gdzie go wyłączyć wracałem do windy, ale zamknięta
może to jakiś bug i trzeba od nowa zaczynać ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz grałem w pierwszą część Maxa Payne prawie siedem lat temu , aż do wczoraj kiedy to kupiłem sobie i zainstalowałem Max Payne Antologie i muszę powiedzieć że gra niewiele straciła na swoim genialnym klimacie , a grywalność jest ciągle na bardzo wysokim poziomie , nawet dość przestarzała grafika w ogóle nie przeszkadza w graniu. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że seria Max Payne jest jedną z trzech najlepszych gier akcji w jakie kiedykolwiek miałem przyjemność zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za dwa posty jeden pod drugim ale jestem świeżo po przejściu gry i muszę opisać swoje wrażenia.
Ogólnie grało mi się bardzo przyjemnie , niestety nie mogę przeboleć jednej ale za to bardzo znaczącej wady , otóż wrogowie są wszechwidzący i nawet zza ściany dokładnie wiedzą w którym jestem miejscu , co całkowicie zabija jakiekolwiek możliwości taktyczne , wystarczy że zobaczą kawałeczek mojej ręki i już zaczynają strzelać , a czasem strzelają nawet jak mnie nie widzą. Wyprowadził mnie z równowagi moment w którym szedłem sobie spokojnie przez korytarz i wchodząc na niewielkie schodki otworzyłem drzwi i w tym samym momencie dostałem śmiertelny strzał z shotguna bo wrogowie już czatowali pod drzwiami mimo że nie mogli wiedzieć że nadchodzę... :/ A już nie wspomnę o granatach i koktajlach młotowa które zabijają mnie z łatwością , podczas gry we wroga wcale nie jest aż tak łatwo trafić... :/ Te wady są tak dokuczliwe że przez nie nie mam ochoty przechodzić gry ponownie na wyższym poziomie trudności... Natomiast na pochwałę zasługują poziomy w których Max jest naćpany (nie wiem czy słusznie ale przywodzą mi na myśl genialny , schizoidalny klimat gry American McGee''s Alice) te pokręcone poziomy w równie pokręconym umyśle Maxa to niewątpliwie jedna z największych zalet tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy ktoś orientuje się , jak wygląda sprawa działania Max Paine Antologia na komputerze z Vistą? Jedyne , co po zainstalowaniu gry się dzieje , to komunikat o tym , że system Windows napotkał problem i zamyka program.Dotyczy to obydwu części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuję jeszcze raz:
Mam pytanie.Czy ktoś orientuje się , jak wygląda sprawa działania Max Paine Antologia na komputerze z Vistą? Jedyne , co po zainstalowaniu gry się dzieje , to komunikat o tym , że system Windows napotkał problem i zamyka program.Dotyczy to obydwu części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć coś z kompem. U mnie na kompie z Vistą (Home Premium) Antologia MP z Kolekcji Klasyki chodzi normalnie, jedynie w Max Payne, pierwszej częsci, nie mam dzwięku w filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 13:06, NuGGet napisał:

Musisz mieć coś z kompem. U mnie na kompie z Vistą (Home Premium) Antologia MP z Kolekcji
Klasyki chodzi normalnie


Dobrze przynajmniej wiedzieć , iż jest to możliwe.Będzie trzeba pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 14:27, KrzychW napisał:

> Musisz mieć coś z kompem. U mnie na kompie z Vistą (Home Premium) Antologia MP z
Kolekcji
> Klasyki chodzi normalnie

Dobrze przynajmniej wiedzieć , iż jest to możliwe.Będzie trzeba pokombinować.

Kombinuj bo gra warta kombinowania.
Klasyka klasyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 14:46, krak2610 napisał:

Kombinuj bo gra warta kombinowania.
Klasyka klasyki:)


Mam zamiar poszperać w sieci i poszukać jakiegoś rozwiązania.Jak na razie nie uruchomiłem na swoim sprzęcie tylko C&C Generals.Pozostałe gry , często nawet 10 letnie , odpaliły , chociaż czasami po pewnych problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 15:15, NuGGet napisał:

A jaką masz wersję Visty? Może po prostu poinstaluj wszystkie łatki, uaktualnienia itp.


Vista Home Premium , ale 64 bitowa , więc nie wiem , czy to taka sama wersja jak Twoja.Na stronie o grze , znalazłem jakieś opisy problemów z dżwiękiem w Viscie , ale na temat całkowitego braku uruchamiania się gry , jak na razie , nie mam żadnych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:27, NuGGet napisał:

Pewnie problemy są na Viście 64 Bit, z XP 64 Bit też tak było, że mało która gra sie
tam uruchamiała.


Ze starych tytułów , pozytywnie na Viście 64 bit , przetestowałem już Unreala , 2 dodatki do Earth 2150(podstawka nie zadziałała), Deus eX , Daemonica , Gothic 1 , Fallouty 1 i 2.Jak widać , pomimo "różnicy wieku" , system operacyjny i gry , jakoś się nie pogryzły.Czasami wystarczy jakaś drobna ingerencja.Niestety , przeważnie trudno zgadnąć , jaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie parę tygodni temu Max Payne - Antologia. Dzisiaj postanowiłem pograć. Jestem w tej stacji pociągowej i tego gostka z ochrony jak otwierał drzwi do windy zabili. Co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:45, Kalejdoskop86 napisał:

Kupiłem sobie parę tygodni temu Max Payne - Antologia. Dzisiaj postanowiłem pograć. Jestem
w tej stacji pociągowej i tego gostka z ochrony jak otwierał drzwi do windy zabili. Co
teraz?


Podchodzisz do drzwi w tym samym miejscu co ochroniarz wciskasz e albo enter wchodzisz.

Dalej są następne drzwi które otworzą się same za nich wypadnie kilku bandytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować