Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

bah dopiero teraz zauważyłem, że zrobili taką promocję. Tak jak czytam wasze posty to gdzie wy znaleźliście tyle pkt?:P ja jestem wkur... na maxa, bo mam pełno gier z platyny ale kurde rejestrowane dawno i żadnego pożytku z nich nie mam. A gdybym tak tych 4x diablo 2 które zamawiałem rok temu nie rejestrował pierwszego dnia tylko przetrzymał kody do teraz...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 20:56, Achilleus napisał:

Tyle gier w jednej paczce i nie będziesz płacić za koszt przesyłki?

Już dostałem 8gier i nie płaciłem nic. Czytaj: MINIFAQ

Dnia 05.12.2009 o 20:56, Achilleus napisał:

PS: Ile miałeś punktów?

Nie jestem w stanie policzyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 21:19, FiZbAn09 napisał:

Łatwiejszym sposobem policzenia punktów jest wejscie w nagrode główną i tak odrazu liczba
jest . A nie męczyć na paluszkach :P


Chyba, że zużyło się jakieś punkty na wysłanie zdjęcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic tera tylko wyczekiwać na paczkę i kolejny rzut jeśli jakikolwiek CDP zrobi...

Ciekawe czy paczka dojdzie przed świętami chodź na to nie licze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie powiedźcie mi gdzie znaleźliście tyle pkt? Czy aby napewno to tylko z gier xk i platyny? a może zbieraliście kody rejestracyjne przez 2 lata i dopiero teraz wpisaliście?

Edit : kur... powinno naliczyć pkt wszystkim za all gry z platyny itd która mają na koncie zarejestrowane.. ahh gdybym wiedział, że takie coś zrobią to napewno te kody bym odkładał, a tak teraz żadnego z nich pożytku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Już ktoś kiedyś tu pisał, że pkty sadzi w ogródku, a jak dojrzeją to je zbiera... Wystarczy trochę poszukać. Ale ciii, to nielegalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 23:16, Nightdew napisał:

ludzie powiedźcie mi gdzie znaleźliście tyle pkt? Czy aby napewno to tylko z gier xk
i platyny? a może zbieraliście kody rejestracyjne przez 2 lata i dopiero teraz wpisaliście?


Ludzie oszukiwali i rejestrowali ponownie na innych kontach kody już zużyte. Panowie z CDP mówią, że tak się nie da, jak widać po screenach i wypowiedziach, tak się da zrobić i dużo osób to nagminnie wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2009 o 00:20, Mistic napisał:

Ludzie oszukiwali i rejestrowali ponownie na innych kontach kody już zużyte. Panowie
z CDP mówią, że tak się nie da, jak widać po screenach i wypowiedziach, tak się da zrobić
i dużo osób to nagminnie wykorzystuje.


hmm w sumie jeżeli ktoś raz na nowe konto wpisał stare kody to jeszcze rozumiem bo w sumie żal troche tylu kupionych gier i żadnego pożytku z tych kodów. Ale omg jeżeli to można nonstop na nowe konta wpisywać?! czyli ktoś mógłby stworzyć 100 kont i normalnie z wygranych gier sklep zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować