Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Kącik słuchawek. Słuchawki co o nich myślicie? Jakie macie?

2335 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2014 o 19:22, Gacol08 napisał:

Planuje zakupić słuchawki przeznaczone głównie do grania i upatrzyłem sobie takie coś
http://www.morele.net/sluchawki-creative-sb-tactic3d-sigma-70gh014000004-355299/ . Warte
są swojej ceny?


Nope, nie są. Zerknij na to:
http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/
i
http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/

Znajdziesz modele o wiele lepsze niż te Creativy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przeglądając te strony co poleciłeś dochodzę do wniosku, że nie tylko słuchawki muszę kupić, a także jakąś kartę dźwiękową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 00:03, Gacol08 napisał:

Heh, przeglądając te strony co poleciłeś dochodzę do wniosku, że nie tylko słuchawki
muszę kupić, a także jakąś kartę dźwiękową.


A to całkiem możliwe - zintegrowany z płytą główną Realtek w końcu zbytnio się nie zmienił od 1997 roku. A przy kupnie dobrych słuchawek warto zainwestować w nieco lepsze źródło dźwięku, zwłaszcza że to zasadniczo jednorazowa inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 16:50, Gacol08 napisał:

Superlux HD681 EVO będzie dobrym połączeniem z FiiO E07K czy lepiej zainwestować w kartę
dźwiękową-zastosowanie głównie gry.


To zależy czy lubisz dużo basu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bas lubię i z tego co czytałem FiiO E07K jest odpowiednim sprzętem dla tych słuchawek tylko przeglądając różne fora natrafiłem na parę komentarzy gdzie do gier poleca się bardziej kartę dźwiękową ponieważ dają możliwość rozszerzenia EAX, 5:1 itp. Generalnie mi chodzi o to, czy te całe bajery w karcie dźwiękowej dają o wiele lepsze efekty w grach (większa przestrzeń, pozycjonowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2014 o 18:17, Gacol08 napisał:

Bas lubię i z tego co czytałem FiiO E07K jest odpowiednim sprzętem dla tych słuchawek
tylko przeglądając różne fora natrafiłem na parę komentarzy gdzie do gier poleca się
bardziej kartę dźwiękową ponieważ dają możliwość rozszerzenia EAX, 5:1 itp. Generalnie
mi chodzi o to, czy te całe bajery w karcie dźwiękowej dają o wiele lepsze efekty w grach
(większa przestrzeń, pozycjonowanie).


Z technologii EAX nie korzysta już prawie żadna nowa gra, a karta z jakimiś bajerami do symulowania dźwięku przestrzennego wg mnie tylko pogarsza sprawę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 11:18, B1SH0P napisał:

Witam chciałbym się dowiedzieć czy za cenę ok 40-50zł znalazłbym słuchawki douszne, które
grałyby z dobrą jakością i nie rozsypały się po kilku tygodniach? Czy powinienem wyłożyć
na to większą sumę, oraz czy powinienem kupować w sklepach internetowych czy np. w MediaMarkt?


Ostatnio w MM widziałem Senheisery HD 201 za 49,99zł, ja osobiście mam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakieś słuchawki nauszne z mikrofonem(do gier mowiac kolokwialnie :) ) do 60zł? W tej cenie mogą być też używane. Nie znam się, ale nie chcę też by mikrofon przesterował za mocno. Pies mi przegryzł kable i nie mogę spokojnie grać w CS GO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 15:03, Kirabaxior napisał:

Możecie mi polecić jakieś słuchawki nauszne z mikrofonem(do gier mowiac kolokwialnie
:) ) do 60zł? W tej cenie mogą być też używane. Nie znam się, ale nie chcę też by mikrofon
przesterował za mocno. Pies mi przegryzł kable i nie mogę spokojnie grać w CS GO :P



Polecam poczekać, dołożyć kilka dyszek, i kupić coś fajnego, ogarniętego i pewnego. Ja osobiście polecam Fatal1ty HS-800, za stówkę masz bardzo dobre słuchawki z czystym dźwiękiem, idealne do grania w CS (sam je miałem kilka lat, do momentu aż nie przeciąłem przez przypadek sobie kabla:P). Do tego są z firmy Creative która jest solidna i pewna.


Link do słuchawek na Ceneo: http://www.ceneo.pl/1760472;pla?se=L-A0oZ8HFKFC4V0da8MhQMsuYNmaiX-8&gclid=Cj0KEQjw0POdBRCq3arGgYD05pMBEiQAmiUeTjofwYh_AXpvVXSuFahVPIctNVDPys6ALvOyjv0lla8aAvd_8P8HAQ

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 02:36, pibel napisał:

Polecam poczekać, dołożyć kilka dyszek, i kupić coś fajnego, ogarniętego i pewnego. Ja
osobiście polecam Fatal1ty HS-800, za stówkę masz bardzo dobre słuchawki z czystym dźwiękiem,
idealne do grania w CS (sam je miałem kilka lat, do momentu aż nie przeciąłem przez przypadek
sobie kabla:P). Do tego są z firmy Creative która jest solidna i pewna.


Link do słuchawek na Ceneo: http://www.ceneo.pl/1760472;pla?se=L-A0oZ8HFKFC4V0da8MhQMsuYNmaiX-8&gclid=Cj0KEQjw0POdBRCq3arGgYD05pMBEiQAmiUeTjofwYh_AXpvVXSuFahVPIctNVDPys6ALvOyjv0lla8aAvd_8P8HAQ

Pozdrawiam ;)


Najgorsze słuchawki jakie miałem, ponadto KAŻDEMU po roku psuje się mikrofon, a po dwóch kabel. KAŻDEMU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W KAŻDYCH słuchawkach z mikrofonem psuje się mikrofon nawet wcześniej niż po roku czasu...tak oto Ja dodałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2014 o 15:03, Kirabaxior napisał:

Możecie mi polecić jakieś słuchawki nauszne z mikrofonem(do gier mowiac kolokwialnie
:) ) do 60zł? W tej cenie mogą być też używane. Nie znam się, ale nie chcę też by mikrofon
przesterował za mocno. Pies mi przegryzł kable i nie mogę spokojnie grać w CS GO :P


Jak zawsze polecam zerknąć na linki z:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5293&pid=2043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 02:52, sinir napisał:

Najgorsze słuchawki jakie miałem, ponadto KAŻDEMU po roku psuje się mikrofon, a po dwóch
kabel. KAŻDEMU.


Ja mam już je ze 4-5 lat i nie mam żadnych problemów z kablem. Ale z mikrofonem to mogę tylko potwierdzić. Przy czym (z tego co ostatnio sprawdzałem) sam mikrofon działa, padło coś na połączeniu go z komputerem.

Co nie zmienia faktu że słuchawki są przereklamowane i nie warte swojej ceny. Chyba że ktoś koniecznie chce mieć bajerancką markę na słuchawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 11:53, Kirabaxior napisał:

Ano, kupiłem je właśnie w świetnym stanie za 4 dyszki, teraz tylko czekać na przesyłencję
:)



No to udany zakup, taniej chyba nie ma nigdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować