Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - jeden dzień, a w sieci już są wallhacki i aimboty

94 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 19:19, Shego napisał:

> Tak jest we wszystkich grach ^^
No wlasnie wiec to z banowaniem po czasie to mit, pewnie ludzie od VACa byli zupelnie
bezradni i wkrecali w ten sposob cziterow. Pamietam ile razy ludzie mi grozili na serverach
ze zglosza moje ID do supportu steama ale jak widac albo support ma to gdzies albo te
noobki nie wiedzialy jak:P Wiec mozna sobie bylo spokojnie i bezkarnie czitowac
W kazdym razie VAC to syf, PB jest duzo lepszy pod tym wzgledem ale ma za to 644758 roznych
komunikatow o bledach i lubi wywalac za nic


Sam dałem swoje id do supportu i nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś, jak ty w ogóle możesz czitować i się tym tak chwalić? Widać, że lama jesteś i nie umiesz uczciwie grać,

Kupić grę za 150 zł i czitować żeby dostać bana ? Nie dziękuję . Za dobry jestem żeby na czitach grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:46, Crew_900 napisał:

Koleś, jak ty w ogóle możesz czitować i się tym tak chwalić? Widać, że lama jesteś i
nie umiesz uczciwie grać,

Kupić grę za 150 zł i czitować żeby dostać bana ? Nie dziękuję . Za dobry jestem żeby
na czitach grać


nie unoś się tak ambicjami ^^, gry to nie prawdziwe życie by traktować je na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:52, Crew_900 napisał:

ale żeby czitować ? jesus , weź graj sobie uczciwie a tutaj wbije ci na serwer koleś
z aimbotem i wh , weź się wtedy zachowaj spokojnie


Kwestia podejścia, mnie to nigdy nie denerwowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:54, Shego napisał:

No wlasnie, wyluzuj to tylko gra xD W zyciu tez nie ma lekko, cziterzy sa w grach zeby
ludziom nie bylo za wspaniale


Żal normalnie coś takiego czytać. Was to nie denerwuje, bo sami jesteście rakiem toczącym FPSy multi. Tylko gra? Owszem, gra która ma sprawiać przyjemność grającym a nawet jeden taki cheatujący debil jest w stanie popsuć zabawę wszystkim osobom na serwerze. Cwaniaki "pwnujące" wszystkich "noobów", skrywający się za monitorem, bezpieczni.
Spróbuj pograć w jakiegolwiek gry, czy uprawiać sporty wymagające bezpośredniego kontaktu z drugą osobą i wtedy oszukuj. Taki poker, piłka nożna, figurkowce to też tylko gry, więc w czym problem? Nie chodzi o to, że to tylko gra, ale o to że oszukujesz innych ludzi. Tym gorzej, że oszukujesz w czymś co dla wielu jest niezobowiązującą chwilą relaksu. Z takim podejściem wyszlibyście z takich rozgrywek bez zębów. W prawdziwym życiu właśnie tak kończą takie osoby jak wy.
Rozumiem osoby cheatujące, które się tego wstydzą, ale inaczej nie potrafią. Ale chwalić się tym na forum? To jak przyklejenie sobie na czoło kartki "jestem tak żałosny, że nawet w grach komputerowych nie jestem w stanie sobie uczciwie poradzić". Fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:28, Astropath napisał:

> No wlasnie, wyluzuj to tylko gra xD W zyciu tez nie ma lekko, cziterzy sa w grach
zeby
> ludziom nie bylo za wspaniale

Żal normalnie coś takiego czytać. Was to nie denerwuje, bo sami jesteście rakiem toczącym
FPSy multi. Tylko gra? Owszem, gra która ma sprawiać przyjemność grającym a nawet jeden
taki cheatujący debil jest w stanie popsuć zabawę wszystkim osobom na serwerze. Cwaniaki
"pwnujące" wszystkich "noobów", skrywający się za monitorem, bezpieczni.
Spróbuj pograć w jakiegolwiek gry, czy uprawiać sporty wymagające bezpośredniego kontaktu
z drugą osobą i wtedy oszukuj. Taki poker, piłka nożna, figurkowce to też tylko gry,
więc w czym problem? Nie chodzi o to, że to tylko gra, ale o to że oszukujesz innych
ludzi. Tym gorzej, że oszukujesz w czymś co dla wielu jest niezobowiązującą chwilą relaksu.
Z takim podejściem wyszlibyście z takich rozgrywek bez zębów. W prawdziwym życiu właśnie
tak kończą takie osoby jak wy.
Rozumiem osoby cheatujące, które się tego wstydzą, ale inaczej nie potrafią. Ale chwalić
się tym na forum? To jak przyklejenie sobie na czoło kartki "jestem tak żałosny, że
nawet w grach komputerowych nie jestem w stanie sobie uczciwie poradzić
". Fail.


Nie mam jakiś problemów z grami zespołowymi,a bez zębów to raczej nie skończę ja tylko inni (kilka latek mma robi swoje ;p ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shego i Yoruaaw - jak wam nie wstyd czitować i jeszcze wypowiadać się na forum że jacy to wy jesteście fajni bo na haxach jedziecie. Zresztą jak są dobre serwery z dobrymi adminami to niema przebacz perm leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie należy się przejmować cheaterami jak np. dwójka wyzej. Może dodatkową radochę im robimy się oburzając. Proponuję walczyć z tym niepożądanym zjawiskiem na zimno - bez emocji. Warto grać w gry, gdzie oszukiwanie jest rzadkością (seria CoD niestety do nich nie nalezy), np. SWAT 4 (Vipmode) - możliwość podglądu każdego w czasie gry (ekran w w rogu), bez przerywania grania w tym samym czasie :), dedykowane servery z dobrymi admin-modami, a przede wszystkim: znająca się dłuższy czas ekipa - powodują szybkie zbanowanie oszustów. Już na wejściu każda nowa/nieznana ksywka jest obiektem obserwacji. Jesli delikwent zaczyna szaleć zachęcony (pozornym) brakiem admina, najczęsciej jest zdziwiony gdy kopnie go np. webadmin, lub niby zwykły gracz. Gdy jest upierdliwy - banan. Dynamiczne IP ? No problem.. - kilka banów na ''IP range'' dla takich ''cwaniaczków'' już widziałem - dla community walka z oszustami jest ważniejsza od potencjalnych przypadkowych ofiar (choć na szczęście takie się nie zdarzyły - chyba zaleta gier mniej masowych). Za to po udanych bananach (niepożądane IP szybko rozchodzą się po głównych serverach - taki wewnątrzgrowy interpol :) ) aż przyjemnie się ogląda te skamlenia na forach o odbanowanie - i już zupełnie niekozackie, a wręcz płaczliwe tłumaczenia :)) np. ''to brat/mama/babcia z mojego kompa'' (''rozlicz'' brata, wróć za pół roku, jak ban minie), ''byłem pijany, sorki'' (my też - kto grałby na trzeżwo? Ale nie wrócisz, sorki :)), ''nie wiedziałem, że używam hacka, sorki (!!?! -LOL)- (nie wiedziałeś, jak używać mózgu ? sorki :)), iTD, a to tylko próbki. A dwóch delikwentów z wątku zobaczyłoby pewnie coś w tym stylu: ''gry to nie prawdziwe życie by traktować je na serio - Racja, dlatego perm-ban, i to na luzie :)'' drugi: ''W zyciu tez nie ma lekko, cziterzy sa w grach zeby ludziom nie bylo za wspaniale - Sure darlin, u nas na serverze też nie ma lekko, banana dostajesz po to, by nie czitowało ci się zbyt wspaniale :)''.
ps. ciekawe, czy brak dedyków (a przez brak to adminmodów i narzędzi kontroli) + wysyp hacków w MW2 nie zarżnie MP tej gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:38, EmperorKaligula napisał:

w poprzednie cody grywalem glownie na kilku serwerach - byly do nich fora, czasem strony
www - kontakt z adminami itp. Krecisz filmik i wysylasz lub prosisz by sie przygladali
komus konkretnemu - i koles dostaje bana raz dwa bez zadnego czekania az go progam w
koncu zbanuje czy inne takie pierdoly. Tak bylo na wszystkich serwerach na ktorych gralem
- dzieki temu bylo czysto i bezpiecznie a cheaterzy grali bardzo krotko nie psujac nikomu
zabawy. A tutaj dzicz nad ktora nikt nie panuje i haxy na potege.

Jak ktoś jest trochę inteligentny to nie da się złapać w ten sposób. Sam znam przypadki z CSa gdzie kolesie wymiatali na online, a potem na LAN party okazywało się, że straszne z nich miernoty, ale z stylu gry "cheata" nie dało się w 100% stwierdzić.

Dnia 12.11.2009 o 18:38, EmperorKaligula napisał:

software zawsze bedzie w tyle, nowe lepsze haxy to kwestia godzin od update''u... programy
"szpiegujace" ? juz widze te naduzycia wykrywaczy i bany za rzeczy kompletnie nie zwiazne
z gra...

Takie ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:38, Yoruaaw napisał:

Nie mam jakiś problemów z grami zespołowymi,a bez zębów to raczej nie skończę ja tylko
inni (kilka latek mma robi swoje ;p ).

Nigdy nie wiesz kiedy trafisz na lepszego od siebie.
Mam taką anegdotkę z mojej przygody z jednym cheaterem na RTCW:ET. Sytuacja była o tyle dogodna, że był tak głupi, by nie potrafił nawet aimbota obsługiwać do końca. Przyłączyłem się do niego do zespołu i za każdym razem gdy się spawnował, dostawał HSa zza pleców. Trzeba "umić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mało oc gram w multi więc to na szczęście nie moje problemu ale biorąc pod uwagę popularność jaką w multi zapewne tytuł będzie się cieszył IW pewnie będzie rozwiązywać takie problemy szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 08:15, igor8472 napisał:

W mało oc gram w multi więc to na szczęście nie moje problemu ale biorąc pod uwagę popularność
jaką w multi zapewne tytuł będzie się cieszył IW pewnie będzie rozwiązywać takie problemy
szybko.


Jeśli nie wprowadzi możliwości kickowania ludzi to powodzenia życzę. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować