Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Milion zbanowanych konsol Xbox 360

54 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 17:00, Kirabaxior napisał:

Słuchajcie, a w jaki sposób M$ banuje konsolę? W sensie że w ogóle nie można jej włączyć?
Bo tutaj czytam "tylko jakiejś blokadzie"

Nie to byłoby niekonstytucyjne, gdyby "psuli" konsolę to zaraz UE przyczepiłoby się o łamanie praw obywatela. Ban jest Na Xbox Live, czyli na konsoli nie możesz grać na necie ani nawet ściągnąć DLC czy czegoś takiego. Ostatnio banują też dyski, że niemożna ich przenosić na inną konsolę i nie da się instalować na nich gier. A piratom jest tak bardzo dobrze powinni jeszcze być karani finansowo za to.

Kaucz ja słyszałem tylko o jednym może sam się ujawni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i o kolejny milion wzrośnie sprzedaż xboxów, szczerze mówiąc nieźle wykombinowane. Co do piractwa parę razy już spotkałem się z antypiratami growymi, którzy nic złego nie widzieli w ściąganiu muzy, filmów i seriali takim ludziom radze się porządnie zastanowić nad swoim dwójmyśleniem.

Z innej strony jak niektórzy zauważyli, piractwo na konsolach jest i to nie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:05, Xjumpaytech napisał:

Ostatnio banują też dyski, że niemożna ich
przenosić na inną konsolę i nie da się instalować na nich gier. A piratom jest tak bardzo
dobrze powinni jeszcze być karani finansowo za to.

Z tego co wyczytałem dyski nie są psute fizycznie i wystarczy je przeformatować, więc w sumie żadna strata dla pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:09, marcinsud napisał:

Z tego co wyczytałem dyski nie są psute fizycznie i wystarczy je przeformatować, więc
w sumie żadna strata dla pirata.

Tak fizycznie nie, ale jak będzie zmuszony go przeformatować i straci wszystkie savy DLC dodatki itp, a na konsole będzie ban to trochę się nauczy. Źródło http://www.iksboks.eu/newsdesk_info.php?newsdesk_id=60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, przez ostatnią falę banów 90% znajomych piratów z friends list dostało bana, a wcześniej tacy pewni siebie byli, przyszła kryska na matyska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo.

Sam w klasie mam 3 xboxy, wszystkie poza moim są przerobione. Dotąd znajomi się ze mnie śmiali, że jestem frajerem bo jadę na oryginałach. Pewnie teraz zbanują obu i chłopaczki będą siedzieć cicho. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:40, Cmq napisał:

Sam w klasie mam 3 xboxy, wszystkie poza moim są przerobione. Dotąd znajomi się ze mnie
śmiali, że jestem frajerem bo jadę na oryginałach. Pewnie teraz zbanują obu i chłopaczki
będą siedzieć cicho. :>


bo ja wiem... poki co nie ma chyba dobrze dzialajacego systemu wykrywania piratow na Xie - bany dostaja ludzie co graja online przed premiera - czy moze byc ich milion ? bardzo mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:44, EmperorKaligula napisał:

> Sam w klasie mam 3 xboxy, wszystkie poza moim są przerobione. Dotąd znajomi się
ze mnie
> śmiali, że jestem frajerem bo jadę na oryginałach. Pewnie teraz zbanują obu i chłopaczki

> będą siedzieć cicho. :>

bo ja wiem... poki co nie ma chyba dobrze dzialajacego systemu wykrywania piratow na
Xie - bany dostaja ludzie co graja online przed premiera - czy moze byc ich milion ?
bardzo mozliwe.


Prawdziwy pirat i tak nie zostanie złapany, na banach polecą tylko płotki ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:47, Yoruaaw napisał:

Prawdziwy pirat i tak nie zostanie złapany, na banach polecą tylko płotki ^^.

Prawdziwy pirat ma oryginała, ale o tym rzadko kto wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:05, Xjumpaytech napisał:

Kaucz ja słyszałem tylko o jednym może sam się ujawni :).

Na pewno się nie ujawni i na pewno jest więcej osób zbanowanych ;>
PS.Kto rozsądny by się przyznał? Dobrze że mój brat nie przerobił 360 swojej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:01, Kaucz napisał:

Na pewno się nie ujawni i na pewno jest więcej osób zbanowanych ;>
PS.Kto rozsądny by się przyznał? Dobrze że mój brat nie przerobił 360 swojej ;]

W wątku o Xboxie się ujawnił cóż już wcześniej tym kozaczył, że ma przerobioną konsolę, ale niema bana bo się nie wychyla :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla ale teraz dopiero zobaczyłem

>i o kolejny milion wzrośnie sprzedaż xboxów, szczerze mówiąc nieźle wykombinowane. Co do piractwa parę razy już spotkałem się z antypiratami growymi, którzy nic złego nie widzieli w ściąganiu muzy, filmów i seriali takim ludziom radze się porządnie zastanowić nad swoim dwójmyśleniem.

Owszem ale weź pod uwagę że film czy serial prędzej czy później zobaczysz w TV za friko a jak masz czekać jeszcze rok na np. kolejny sezon Lost''a to czy nie lepiej ściągnąć...? Zresztą finansowanie filmów może doprowadzić do powstawania n-tej części dobrego filmu, który z każdą jest coraz gorszy (przykład Piła I,II,III,IV,V,VI i VII,VIII,IX zapowiedziane...<roll>)
A z muzyką to też trochę inaczej to jest co prawda kradzież na taką samą skale ale czy wszyscy mają tyle kasy aby zapłacić 60 zł za 2,3 kawałki które posłuchasz 3 dni i masz dość...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:22, Berek123 napisał:

A z muzyką to też trochę inaczej to jest co prawda kradzież na taką samą skale ale czy
wszyscy mają tyle kasy aby zapłacić 60 zł za 2,3 kawałki które posłuchasz 3 dni i masz
dość...?

Czyli z tego wywnioskowałem, że np. nie mam kasy na samochód to mam iść do salonu ukraść go, bo przecież to tylko kilka lat jeżdżenia za rok, czy dwa i tak mnie będzie na niego stać to, czy nie warto go ukraść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 19:22, Berek123 napisał:

Owszem ale weź pod uwagę że film czy serial prędzej czy później zobaczysz w TV za friko
a jak masz czekać jeszcze rok na np. kolejny sezon Lost''a to czy nie lepiej ściągnąć...?
Zresztą finansowanie filmów może doprowadzić do powstawania n-tej części dobrego filmu,
który z każdą jest coraz gorszy (przykład Piła I,II,III,IV,V,VI i VII,VIII,IX zapowiedziane...<roll>)
A z muzyką to też trochę inaczej to jest co prawda kradzież na taką samą skale ale czy
wszyscy mają tyle kasy aby zapłacić 60 zł za 2,3 kawałki które posłuchasz 3 dni i masz
dość...?


Parafrazując po co kupować grę za >200 zł skoro prędzej czy później będzie kosztować 20, albo znajdę ją na śmietniku za darmo, lepiej ściągnąć grę od razu i nie czekać, zresztą finansując gry mogę doprowadzić do powstania n-tej części dobrej gry, która z każdą nową odsłoną jest coraz gorsza (przykład nfs underground, underground2, most wanted, carbon, gothic1, gothic2nk, gothic3, gothic3zb). itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:48, SoundWave napisał:

Znowu porownywanie piractwa z kradzieza? Ludki WCIAZ nie widza roznicy? Tyle lat tlumaczenia
na marne?
No coz, dla niektorych nie ma juz lekarstwa.


oczywiście jest różnica w końcu gdyby ktoś nie piracił to nie znaczy, że by kupił, oraz kopiowanie to nie zabieranie, ale wiadomo trzeba upraszczać sprawę, bo inaczej posty miałyby po 3tys słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować