Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PES 2010 nadal popularniejszy na PS3

10 postów w tym temacie

Parę lat temu w życiu nie pomyślałbym że kiedykolwiek coś takiego napiszę ale nowa Fifa jest dużo lepsza od nowego PESa. Dlatego w tym roku pozostanę przy grze EA a Konami jak chce na mnie zarobić w przyszłym to niech się weźmie do roboty.
Co do sprzedaży to sprawa jest prosta, PS3 nie da się spiracić. Teraz kiedy konsola Sony zaczęła się dobrze sprzedawać takie dysproporcję zapewne będą zauważane w większości nowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tytuł i sam artykuł jest pisany w takiej konwencji by wywrzeć wrażenie że PES10 na PS3 sprzedaje się lepiej od ... no właśnie ... od czego ... - od wersji na Xpudło. Natomiast tekst, a w szczególności tytuł napisane są w sposób sugerujący że PES sprzedaje sie na tej konsoli lepiej od swojej konkurencji, czyli domyślnie FIFY 10.

Naprawdę nie wiem czy jest to efekt zamierzony, czy po prostu wydźwięk tytułu jest niefortunny. Fajnie było by odnieść się do tego jak wygląda sprzedaż FIFY na PS3 w porównaniu do tego miliona PES''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu. Choć fanem na PC PESa jestem, to muszę stwierdzić, co zapewne wiadomo, że z wersją konsolową Fify nie ma szans, ale na PC ją niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 19:34, Angmir napisał:

Dlaczego tytuł i sam artykuł jest pisany w takiej konwencji by wywrzeć wrażenie że PES10
na PS3 sprzedaje się lepiej od ... no właśnie ... od czego ... - od wersji na Xpudło.


Bo takie są wyniki sprzedaży?

Dnia 14.11.2009 o 19:34, Angmir napisał:

Natomiast tekst, a w szczególności tytuł napisane są w sposób sugerujący że PES sprzedaje
sie na tej konsoli lepiej od swojej konkurencji, czyli domyślnie FIFY 10.


O fifie i EA to akurat nic nie zostało tutaj powiedziane.

Dnia 14.11.2009 o 19:34, Angmir napisał:

Naprawdę nie wiem czy jest to efekt zamierzony, czy po prostu wydźwięk tytułu jest niefortunny.


A szczególnie niefortunne jest czepianie się, że jak tylko ktoś pisze coś o PES''ie, to w rzeczywistości ma na myśli fife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować