Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pół godziny z Battlefield: Bad Company 2

30 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2009 o 14:55, Nightdew napisał:

nie mogę się doczekać:) heh mw 2 długo nie pożyje...


Mówisz o PC, prawda? Zresztą, nawet na PC dzieło DICE nie przebije Modern Warfare 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest piękna, przypomina trochę Far Cry 2 (oprócz tych kanciastych cieni, to muszą poprawić) . Mapy są duże, budynki się rozwalają, pojazdy dają radę, dźwięk broni jest w porządku. Jeśli to rozdmuchają jak MW 2 to będzie hicior na co baaaardzo liczę (chyba pierwszy BF ever w którego chcę zagrać :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 15:27, MrGregorA napisał:

> nie mogę się doczekać:) heh mw 2 długo nie pożyje...

Mówisz o PC, prawda? Zresztą, nawet na PC dzieło DICE nie przebije Modern Warfare 2.


przebije a raczej juz przebilo dzien po tym jak iw powiedzialo ze nie bedzie dedykow a BF bedzie je mial i co jeszcze przebije MW2? ano to ze PC-owy BF to bedzie PC-owy a nie jak mw2 na pc to mw2 z x360.
CASUALOM MOWIE STANOWCZO NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 16:48, Dominix napisał:

> > nie mogę się doczekać:) heh mw 2 długo nie pożyje...
>
> Mówisz o PC, prawda? Zresztą, nawet na PC dzieło DICE nie przebije Modern Warfare
2.

przebije a raczej juz przebilo dzien po tym jak iw powiedzialo ze nie bedzie dedykow
a BF bedzie je mial i co jeszcze przebije MW2? ano to ze PC-owy BF to bedzie PC-owy a
nie jak mw2 na pc to mw2 z x360.
CASUALOM MOWIE STANOWCZO NIE!


Uwielbiam słuchać ludzi nie znających innych określeń, niż "casual" i "miodne". Jestem prawie pewny, że w MW2 nie grałeś, albo przysłowiowo "grałeś u kolegi". O tej grze było powiedziane wszystko. Twórcy ostrzeglii, a raczej ogłosili, że w Modern Warfare 2 kampania będzie krótka, ale bardzo action-packed (nie mam słowa w polskim :/). Kupiłem grę dla multi i jest zachwycony. A dodam, że wersja na PS3...
A co do Bad Company - nie ma jak mówienie o grze, jakoby ma przebić konkurencję... blisko pół roku od jej premiery. Gratuluję. Kolejna rzecz... masz Xboxa czy gdzieś o tym przeczytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mówcie, że to jakaś alternatywa dla MW2, bo te gry się diametralnie różnią. BF jest wolniejszy i ma pojazdy, snajperki nie zabijają jednym strzałem, mapy są gigantyczne, rozgrywka nastawiona na taktykę i współpracę (medycy, inżynierowie, roznosiciele ammo). Ja osobiście nie lubię grać w BF2, bo na serwerach z pojazdami jest wieczny spam bombowy z powietrza, a infantry only jest za mało i własciwie to tylko na dwóch mapach. Jesli dodadzą więcej trybów ukierunkowanych na piechotę i MAP to ja kupuję, jeśli nie, to siedze dalej na CoD4 i Urban Terror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2009 o 17:26, MrGregorA napisał:

Uwielbiam słuchać ludzi nie znających innych określeń, niż "casual" i "miodne". Jestem
prawie pewny, że w MW2 nie grałeś, albo przysłowiowo "grałeś u kolegi". O tej grze było
powiedziane wszystko. Twórcy ostrzeglii, a raczej ogłosili, że w Modern Warfare 2 kampania
będzie krótka, ale bardzo action-packed (nie mam słowa w polskim :/). Kupiłem grę dla
multi i jest zachwycony. A dodam, że wersja na PS3...
A co do Bad Company - nie ma jak mówienie o grze, jakoby ma przebić konkurencję... blisko
pół roku od jej premiery. Gratuluję. Kolejna rzecz... masz Xboxa czy gdzieś o tym przeczytałeś?


moge cie zapewnic (zobacz profil na XF wraz z SS tam umieszczonymi) ze gralem w mw2, coz multi moze i jest fajne ale co fajnego jak sa lagi, niema tak ze mam swoj ulubiony serwer, gram z ludzmi ktorych znam tam i jakas spolecznosc tam jednak istnieje a tutaj? nie.
sa zasady na serwerach ktore rozgrywke umilaja a tutaj? nie to pare przykladow.
to ze bylo powiedziane ze bedzie krotka etc itp to wiem bo sledzilem temat bo gralm w coda do premiery 1 czesci wiec znam sie na rzeczy, i wiem co jest dobre a co nie w cod.
nie znajacych innych okreslen niz casual? to powiedz mi w takim razie jak mam to nazwac? rzeczy oczywiste nazywa sie po imieniu i tak juz jest bedzie itp.
nie niemam konsoli nie zamierzam miec, i tak czytalem o tym np na gram co widze ze ci umknelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 18:31, Dominix napisał:


> Uwielbiam słuchać ludzi nie znających innych określeń, niż "casual" i "miodne".
Jestem
> prawie pewny, że w MW2 nie grałeś, albo przysłowiowo "grałeś u kolegi". O tej grze
było
> powiedziane wszystko. Twórcy ostrzeglii, a raczej ogłosili, że w Modern Warfare
2 kampania
> będzie krótka, ale bardzo action-packed (nie mam słowa w polskim :/). Kupiłem grę
dla
> multi i jest zachwycony. A dodam, że wersja na PS3...
> A co do Bad Company - nie ma jak mówienie o grze, jakoby ma przebić konkurencję...
blisko
> pół roku od jej premiery. Gratuluję. Kolejna rzecz... masz Xboxa czy gdzieś o tym
przeczytałeś?

moge cie zapewnic (zobacz profil na XF wraz z SS tam umieszczonymi) ze gralem w mw2,
coz multi moze i jest fajne ale co fajnego jak sa lagi, niema tak ze mam swoj ulubiony
serwer, gram z ludzmi ktorych znam tam i jakas spolecznosc tam jednak istnieje a tutaj?
nie.
sa zasady na serwerach ktore rozgrywke umilaja a tutaj? nie to pare przykladow.
to ze bylo powiedziane ze bedzie krotka etc itp to wiem bo sledzilem temat bo gralm w
coda do premiery 1 czesci wiec znam sie na rzeczy, i wiem co jest dobre a co nie w cod.
nie znajacych innych okreslen niz casual? to powiedz mi w takim razie jak mam to nazwac?
rzeczy oczywiste nazywa sie po imieniu i tak juz jest bedzie itp.
nie niemam konsoli nie zamierzam miec, i tak czytalem o tym np na gram co widze ze ci
umknelo.



Nie umknęło mi. Zapytałem, ponieważ domyślałem się, że Twoja opinia nie jest subiektywna :/ Dobra, nie będę się wypowiadał w wersji na PC, ale na konsolach żadna gra przez długie miesiące nie będzie mogła się równać z Modern Warfarem 2. A i nazywasz Coda6 grą każualową? Heh... zostawię to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do samego Bad Company...

We wszystkich Battlefieldach gra na prawdę dawała dużo frajdy dopiero po wstąpieniu do klanu (najlepiej należącego do ESL). Wtedy dopiero wykorzystuje się w pełni tę grę. Kto grał, ten zrozumie. Na publicach wyścigi do pojazdów,ba!, koledzy z twojej drużyny mogą nawet cie zabić bylebyś tylko nie zajął im maszyny. A potem spawnkill i wybijanie wrogów z powietrza; friendly-fire i walka o fragi. To jest po prostu taki typ gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować