Zaloguj się, aby obserwować  
Inferno0009

Allods Online

66 postów w tym temacie

Moją uwagę przyciągnęła pewna gra mianowicie Allods Online opowiem troszkę o niej i może kogoś przekonam do wspólnej zabawy. Gracz zostaje wprowadzony do wszechświata gdzie rozgrywa się konflikt między Ligą a Imperium. Każda frakcja oferuje nam możliwość wyboru odmiennych ras ogólnie jest ich sześć. ( elfy,orkowie,ariseni,xadaganian, kanian, gibberling )
Funkcje zachwalane przez twórców i również pełniące główną rolę to: walki PvP, ogromny świat i możliwości jego eksploracji, dużo opcji związanych z rozwojem postaci.

Zapodam kilka przydatnych linków:

http://en.allods.gpotato.eu/ - oficjalna stronka
http://en.allods.gpotato.eu/Community/Forum/ - oficjalne forum
http://allods.org.pl/ - polska strona gry
http://www.allods.net.pl - polskie forum


Właśnie rozpoczęła się I faza CBT dla Europy i szukam graczy którzy grają albo mają klucze niepotrzebne. Jeśli ktoś niema klucza może się po niego zapisać na polskim forum.

Napiszcie co sądzicie o grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee.. kolejna kopia WoW''a. Runes of Magic wyszło to na dobre, bo gra całkiem niezła. Co będzie z Allodsem? Pewnie zyska fanów i będzie kolejny mało znaczącym MMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zainteresowałem się Allods kilka dni temu. Zapisałem się do CB, ale klucza jeszcze nie dostałem :(, no cóż - jestem cierpliwy, poczekam. Sama gra wygląda naprawdę interesująco. Nie jest to kolejny klon tych wszystkich azjatyckich gier mmo. Tutaj wszystko - rasy, świat, mechanika - wszystko jest strasznie oryginalne. Gdy oglądałem na jakiejś stronce sam początek gry, byłem pod ogromnym wrażeniem - wygląda na to, że szykuje nam się duża i rozbudowana produkcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 16:37, Blackhand napisał:

Eee, czy mi się zdaje, czy ta gra "dzieje" się w świecie serii Rage of Mages i Evil Islands?
Chyba trza się jej bliżej przyjrzeć :).


Tak, to jest kontynuacja tej gry.


Co do kluczy do jest trudno, sam grałem na porzyczonym końcie, możliwe że na forum w tygodniu coś będzie wiadomo gdyż mamy otrzymać paczkę kluczy do rodzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie:
http://www.boards.ie/vbulletin/showthread.php?p=63152698#post63152698

Jeden z administratorów Allods napisał iż ma kilka klucz, trzeba tylko nasiać do niego na PW i napisać powód czemu chce się te klucze a dostaniemy paczkę 4 kluczy dla nas i naszych znajomych.

Ja jak na razie jej nie otrzymałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram w cbt amerykańską bo do tamtej znalazłem cd-key. Fajnie sie gra inne środowisko niż w WoW''ie, jedyne co mi się nie podoba, że atakowanie podstawowe w WoW''ie sam atakuje a tutaj trzeba klikać 1 po cd znowu 1 ; 1 ; 1 i tak mało sie bije. Poziom maxymalny 40. Talent poziom 2 - 2 talent points na lvl 1 talent point jest , talenty są jako skille :/. W WoW''ie atrybuty same się dodają , tutaj mamy zaznaczone które są dla naszej klasy najlepsze zazwyczaj 4 , dodawanie w inne jest wielkim błędem , ponieważ np na 34 pkt masz 0% jak dodasz pkt więcej do masz 35 pkt i nadal 0 % nic nie rośnie a powinno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki same się zwiększają niektóre i masz jeszcze jeden punkt dla siebie czasem 2 do rozdania.

Palladyn to głównie na tanka ale na pvp też jest dobry i ma heal ale słaby.

Na allods.org.pl rozdaliśmy 50 key''ów niedługo damy następną paczkę, w środę staruje CBT faza 2 dla Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na razie ściągam klienta, pooglądałem filmiki na Youtube, kurczę gra wydaje się być tym czego szukam - odskocznią od LoTRo i WoW, niebawem się zaloguję to zobaczę co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 16:30, Budep napisał:

Eee.. kolejna kopia WoW''a.


Co do "klonu" WoWa- to z tego co czytałem, Tobie też polecam , to z WoWem ta gra ma mało wspólnego(grafika bazuje na WoW), co więcej wprowadza parę innych ciekawych ulepszeń, np. walka statków astralnych, czy walki z bossami astralnymi, etc. Swoją drogą o WoWie można powiedzieć również, że dużo ściągnął z innych gier MMO,ale to nie jest miejsce na takie wywody. Jutro startuje CB2 - ok godziny 15, nie mogę się doczekać, filmiki są całkiem zachęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allods.org.pl mamy jeszcze z 40 key''ów do rozdania zaprasza.

Gra jest ciekawa wciąga, fajnie gra się w drużynie. Duże zróżnicowanie klas i fajny system craftingu.
Ja mam zamiar grać shamanem orkem, takie wow''owe połączenie huntera, druida i shamana xD

Jeśli szukacie informacji o grze to na allods.org.pl jest wszystko pisałem razem z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie. Jakie wymagania ma Allods Online?

PS. Jeżeli wysłałem requesta na offical website, to mam jakąś szansę dostać keya?
PS2. Jak napiszę naprawdę ładną historyjkę na Waszym forum, to mam szansę dostać od Was keya? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2009 o 21:43, PAPISHON napisał:

PS. Jeżeli wysłałem requesta na offical website, to mam jakąś szansę dostać keya?


Masz szansę, ja dostałem dwa dni po rejestracji wysłaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2009 o 21:43, PAPISHON napisał:

Tak na marginesie. Jakie wymagania ma Allods Online?

PS. Jeżeli wysłałem requesta na offical website, to mam jakąś szansę dostać keya?
PS2. Jak napiszę naprawdę ładną historyjkę na Waszym forum, to mam szansę dostać od Was
keya? ^^


Za historyjkę oczywiście, admin tylko wejdzie i od razu ci key''a wyśle
a wymagania masz tu:
http://en.allods.gpotato.eu/Download/Client.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 2 minuty gry - wow grafika, płynność - super ! wszystko bardzo intuicyjne, tworzenie postaci, może nie poraża ilością kombinacji, aczkolwiek jak dla mnie 4/5 , animacje 5/5 grafika 5/5 ,co do grywalności to trochę za wcześnie, aczkolwiek jedno z prologu mi się nie podoba - mianowicie czary zadają dość mało dmg, oraz przeciwnicy nie są zbyt wymagający, prawdopodobnie dlatego, iż jest to po prostu wstęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już trochę pograłem, oswoiłem się z interfejsem, który jest bardzo ładny, i stwierdzam, że to chyba na razie najlepsze MMO w jakie grałem. Jedyna rzecz, która mnie na prawdę irytuje to brak minimapy, twórcy myśleli, ze niekonwencjonalny system zaznaczania profesji NPCów na ekranie gry będzie dobrym pomysłem, jednak nie sprawdza się to zbyt dobrze, tzn. sprawdza się, ale nie zastąpi on starej dobrej minimapki. Jest to niejakie utrudnienie i znajdzie swoich zwolenników, głównie tych którzy uwielbiają czytać treść questów. Czasem nie wiem co zrobić jak nie mam zaznaczonego na mapie dokładnie gdzie mam coś przekręcić, czy zabić. Jednak jest to na razie CBT, nie liczę na to, że w finalnej wersji minimapa się pojawi, jednak na pewno add-on taki będzie.
Chyba, że ja jestem taki głupi, ze nie wiem, ze gdzieś w opcjach da sie ustawić minimapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować