Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz zwiastun i galerię z dodatku do Borderlands

10 postów w tym temacie

Adam Woźny

Zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem Borderlands - The Zombie Island of Dr. Ned oraz galerią zrzutów ekranowych z tego dodatku, który dzisiaj trafi do Xbox Live Marketplace i PlayStation Network (800 punktów / 9,99 dolarów).

Przeczytaj cały tekst "Zobacz zwiastun i galerię z dodatku do Borderlands" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś wpadnie na pomysł założenia PC Live i tyle. I dopiero będziemy mieli na PC przerąbane. Teraz przynajmniej po czasie ale dostajemy niektóre dodatki darmo, w zestawach Game of the Year itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak edytować posta... Eh, nie ważne, bo ja o czym innym chciałem. Znowu PCtowcy są zapinani w tyłek, znowu DLC i znowu tylko na konsole. Jeśli dodatek nie ukarze się na pieca, to gry nie kupię. Taki osobisty protest, dający niewielką satysfakcję, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC-towcy nie maja sie o co martwic, tworcy oficjalnie potwierdzili, ze dodatek zostanie wydany na PC, nie ma jeszcze tylko daty wydania. Wierze, ze panowie z Gearbox nie bede kazali nam zbyt dluygo czekac no i nie obrazilbym sie gdyby nie skonczylo sie tylko na jednym DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niestety, na razie nie wiadomo, czy Borderlands - The Zombie Island of Dr. Ned zostanie wydany także w wersji na komputery osobiste."
Chyba pierwszy raz w żyicu zazdroszczę konsolowcom na taką skale ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować